• Rychle dodanie objednaneho tovaru.

Vážený pán Karol,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojný. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Dr.Protect

• expresné doručenie, veľmi ochotná pani

• vyborna ponuka testov
    • rychle dorucenie
    • balene do malych krabic bez zbytocnych vyplni
    • profesionalna komunikacia

Tím Dr.Protect

• Expresne dorucenie a este aj s milym darcekom. Dakujem. V inych eshopoch som kupovala ovela viac tovaru a nic.

Vážená pani Vanda,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojná. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Dr.Protect

• rýchlosť a spoľahlivosť dodania