• Expresne dorucenie a este aj s milym darcekom. Dakujem. V inych eshopoch som kupovala ovela viac tovaru a nic.

Vážená pani Vanda,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojná. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Vážený zákazník,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojný. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Dr.Protect

• Veľmi seriózny a ochotný prístup.Tovar dorazil v poriadku a relatívne krátkom čase.

Tím Dr.Protect

vsetko nacas a v poriadku

Tím Dr.Protect

Bez problémov rýchlo...už som aj odporučila kolegynkám

Tím Dr.Protect

• rýchlosť a spoľahlivosť dodania

Som veľmi spokojná.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojný. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu https://www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Prehľad, výber

Perfektná komunikácia,rýchle dodanie.

Rýchle doručenie

Všetko ok

Vážený pán Martin,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojný. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Dr.Protect

• Maximálna spokojnosť. Tovar bol doručený na druhý deň.
    • Nič.

Vážená pani Beáta,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojná. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Rychla dodavka, dobre ceny

Vážená pani Mária,

Tím Dr.Protect

• tovar zaslaný ihneď po objednaní

Tím Dr.Protect

• Tovar som obdržala v poriadku, do zásielkovne došiel rýchlo.

Dostala som veľa SMS správ s upozornením, aby som si vyzdvihla tovar. Z toho 3 SMS správy v nedeľu, kedy je zásielkovňa zatvorená (je zatvorená aj v sobotu). Pritom som si tovar mohla vyzdvihnúť do 8.10.2021. Ja som si ho vyzdvihla 4.10.2021 (objednala som si ho 30.9.)

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojná. O vašich objednávkach informujeme zákazníkov čo najpodrobnejšie a na základe informácií od prepravcov. Ak bola vaša pobočka Zásielkovňe zatvorená počas voľných dní, o tieto sa vám predĺžila odberná lehota. SMS správy sú nastavené podľa obvyklých otváracích časov, preto je možné, že mala konkrétna pobočka voľno.

Tím Dr.Protect

• Super rýchle vybavenie objednavky - na druhy deň som to mal doma

Vážený pán Tomáš,

Rýchlosť dodania tovaru.

Vážený pán Fero,

• Prehľadné

Prehľadná stránka, dobré popisi produktov, dobré recenzie
    Ďakujem

Vážený pán Radovan,

Tím Dr.Protect

Respirstory sú prvotriednej kvality nezapachaju za umelinou. Odporúčam.

Vážený pani Jana,

• Rýchle dodanie, dobrá cena

Som spokojná s nákupom. Tovar mi bol doručený rýchle, dobrá informovanosť ohľadom tovaru.

Vážený pani Lenka,