Je perfektny vonia harmancekovo .Na pokozke posobi cisto.Syncek mi mava potnicky spoteny byva a ta kozicka po kupele je jemna .Super sa nanasa a odparucam ho detom ktore maju problemy hlavme v lete.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojná. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Nespolahlive testy. Viackrát odskúšané

vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

V našej spoločnosti sa vždy snažíme, aby sme priniesli 100% zážitok. Zdravie každého zákazníka si nesmierne ceníme.

Všetky produkty v našom obchode sú 100% certifikované, dodávané výhradne zo zdravotníckych distribúcií z EÚ a dbáme na ich kvalitný výber. Naši kolegovia pred expedíciou vizuálne kontrolujú každú položku. Príslušne testy vyrobené v USA sme priamo konzultovali s dodávateľom a garantujú 100% funkčnosť pri správnom použití.

Preto v prípade akýchkoľvek otázok ohľadom správneho použitia vždy môžte obrátiť na náš prozákaznícky servis na telefónnom čísle alebo emailom a naši ochotní kolegovia vám radi pomôžu.

Tím Dr.Protect

• Ani po týždni mi tovar neprišiel.

vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

Preto vyberáme spoľahlivých prepravcov na našu prepravu a všetky prípadné zdržania vždy komunikujeme priamo s nimi, aby boli objednávky doručené čo najrýchlejšie.

Preto v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa vždy môžte obrátiť na náš prozákaznícky servis na telefónnom čísle alebo emailom a naši ochotní kolegovia vám radi pomôžu.

som veľmi spokojná

Vážená pani Michaela,

Spokojnost velka

Vážený zákazník,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojný. Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu www.drprotect.sk/blog/ a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Dr.Protect

S tovarom som spokojná a expresné doručenie je super .

Vážená pani Renáta,

• Maximálna ochota.

Vážený pán Vojtech,

Príjemná a rýchla reakcia

Tím Dr.Protect

• v jednom baleni testu vôbec nebola ampulka s roztokom - test nepoužiteľný, vyhodený do koša rovnako ako peniaze zaň
    • v ďalšom teste sa nedal dať vrchnáčik na ampulku vôbec tam nedržal
    • keď boli takéto viditeľné chyby voľným okom na tovare už pochybujem aj o výsledku testovania

vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

V našom mene sa Vám chceme touto cestou ešte raz ospravedlniť, ak váš zážitok nebol 100%. Zdravie každého zákazníka si nesmierne ceníme.

Všetky produkty v našom obchode sú 100% certifikované, dodávané výhradne zo zdravotníckych distribúcií z EÚ a dbáme na ich kvalitný výber. Naši kolegovia pred expedíciou vizuálne kontrolujú každú položku. Ak v príslušnom britskom teste v zabalenej krabičke testu nebol priložený celý obsah, v takom prípade tovar bezplatne vymeníme za nový.

V prípade akýchkoľvek požiadaviek sa prosíme vždy môžte obrátiť na náš prozákaznícky servis na telefónnom čísle alebo emailom a naši ochotní kolegovia vám radi pomôžu.

Tím Dr.Protect

Spokojnosť. Cena, doprava - všetko ok.
    M

rýchlosť dodania

Tím Dr.Protect

• Rychle dodanie objednaneho tovaru.

Vážený pán Karol,

Tím Dr.Protect

• Veľmi dobre skúsenosti.
    • Nemám nič.

Vážená pani Helena,

• komunikacia-kvalita-cena -dodanie vyborna
    • neviem ci je to nevyhoda ale ked si to dam do zasielkovne a hned si to nevyberiem(preto bol dovod neposlat po kurierovi)vela emailov a sms ze si to mam vybrat.zbytocne plytvanie mojim aj vasim casom

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope DrProtect.sk spokojná. O vašich objednávkach informujeme zákazníkov čo najpodrobnejšie a na základe informácií od prepravcov. Ak bola vaša pobočka Zásielkovňe zatvorená napr. počas voľných dní, o tieto dni sa vám predĺžila odberná lehota. SMS správy sú nastavené automaticky podľa obvyklých otváracích časov, preto je možné, že vám správa prišla, keď mala konkrétna pobočka voľno.

Každý týždeň u nás nájdete nové rady o zdraví na našom blogu a veľa nových unikátnych produktov, preto sa tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Tím Dr.Protect

• expresné doručenie, veľmi ochotná pani

• vyborna ponuka testov
    • rychle dorucenie
    • balene do malych krabic bez zbytocnych vyplni
    • profesionalna komunikacia

• Velmi dobre