• Dobrá dostupnosť
    • Ochotný personál
    • Prijemne prostredie

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a za pozitívne komentáre týkajúce sa dostupnosti našich služieb, ochoty nášho personálu a príjemnosti prostredia. Sme radi, že ste ocenili našu snahu vytvoriť prívetivé a efektívne prostredie pre našich zákazníkov.

Váš názor nám veľmi pomáha pri ďalšom zlepšovaní našich služieb a pracovného prostredia. Budeme sa usilovať udržiavať a zlepšovať štandardy, ktoré ste spomenuli, aby sme aj naďalej spĺňali očakávania.

Ak máte akékoľvek ďalšie pripomienky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Tím drezyonline.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Rýchle dodanie, všetko OK, spokojný s tovarom.

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľké ďakujem za Vašu skvelú recenziu a maximálne hodnotenie! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlosťou, akou sme Vám dodali tovar, a že ste spokojný aj s kvalitou produktu. Naším hlavným cieľom je vždy dosiahnuť plnú spokojnosť našich zákazníkov a sme radi, že sa nám to podarilo.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo potreby pomoci v budúcnosti, prosím, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

• Rýchlosť dodania
    • Komunikacia

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vaše pozitívne hodnotenie, najmä Vašu spokojnosť s rýchlosťou dodania a komunikáciou. Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby, aby sme uspokojili potreby našich zákazníkov a poskytli im čo najpríjemnejší zážitok z nakupovania.

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a motivuje nás v našom úsilí poskytovať prvotriedne služby. Tešíme sa na Vaše budúce nákupy a dúfame, že aj v budúcnosti budeme spĺňať Vaše očakávania.

Tím drezyonline.sk

Vyrobok nebol na sklade, museli sme cakat, avsak firma bola s nami v kontakte a informovala o situacii..

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vašu recenziu a za to, že odporúčate náš obchod. Mrzí nás, že produkt nebol okamžite dostupný na sklade, ale sme radi, že sme mohli komunikovať a informovať Vás o stave Vašej objednávky. Snažíme sa zabezpečiť, aby naši zákazníci boli vždy informovaní a spokojní s našimi službami.

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a dôveru v nás. Ak budete mať ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Tím drezyonline.sk

• Rýchle dodanie a komunikácia, odporúčam

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vaše odporúčanie a pozitívne hodnotenie. Sme potešení, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a úrovňou našej komunikácie. Naším cieľom je neustále zlepšovať naše služby a poskytovať zákazníkom pohodlný a efektívny zážitok.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavili odporúčaním nášho obchodu. Ak budete potrebovať ďalšiu pomoc alebo informácie, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

• Objednať a šup do Alzaboxu o 2 mate tovar

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vaše odporúčanie a pozitívny komentár. Sme radi, že naša rýchla dodacia služba do Alzaboxu spĺňa Vaše očakávania a že ste spokojní s pohodlnosťou a efektívnosťou nášho objednávkového procesu. Naším cieľom je zabezpečiť, aby každý nákup bol pre našich zákazníkov čo najpohodlnejší a najrýchlejší.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie príležitosti poskytnúť Vám vynikajúce služby.

rýchla dodávka od objednania

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vaše 100% odporúčanie a za ocenenie našej rýchlej dodávky.

Sme nesmierne radi, že sme mohli splniť Vaše očakávania v rýchlosti doručenia od momentu objednania. Našim cieľom je neustále poskytovať efektívne a spoľahlivé služby našim zákazníkom.

Tešíme sa na budúce príležitosti poskytnúť Vám rovnako rýchlu a hladkú skúsenosť pri nákupe.

Veľmi kladný pristup

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vaše 100% odporúčanie a veľmi si ceníme Vašu pozitívnu spätnú väzbu na rýchlosť dodania a náš prístup.

Sme nesmierne radi, že sme splnili Vaše očakávania a poskytli Vám uspokojivý zážitok z nákupu. Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby každý zákazník bol spokojný s rýchlosťou a kvalitou našich služieb.

Tešíme sa na ďalšie príležitosti poskytnúť Vám vysokú úroveň služieb aj v budúcnosti.

Tím drezyonline.sk

Dobrá komunikácia, prijateľné ceny.

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vaše 100% odporúčanie a ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu, najmä za ocenenie našej komunikácie.

Sme radi, že ste našli naše ceny prijateľné. Našou prioritou je zabezpečiť, aby každý aspekt našej služby bol na vysokej úrovni, vrátane jasnej komunikácie a spravodlivej cenovej politiky.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu a sme tu pre Vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc alebo informácie.

Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vaše 100% odporúčanie a za Vašu pozitívnu spätnú väzbu na rýchlosť dodania.

Sme nesmierne radi, že tovar dorazil už do jedného dňa a že ste s týmto aspektom našich služieb spokojní. Naším cieľom je poskytovať rýchle a efektívne služby, aby sme zabezpečili maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

Tešíme sa na ďalšie príležitosti poskytnúť Vám rýchle a spoľahlivé služby aj v budúcnosti.

Tím drezyonline.sk

Veľmi pozitívne hodnotím predchádzajúcu komunikáciu , ktorá mi ppmohla pri samotnom výbere tovaru

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si ceníme Vaše 100% hodnotenie a pozitívnu recenziu.
    Veľmi nás teší, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia tovaru a že naša komunikácia Vám pomohla pri výbere tovaru. Naším hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a byť nápomocní našim zákazníkom v každej fáze nákupného procesu.

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Tím drezyonline.sk

• rýchle a kvalitné vybavenie

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vaše odporúčanie a za vysoké hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou a kvalitou vybavenia Vašej objednávky. Naším zámerom jenašim zákazníkom neustále poskytovať efektívne a spoľahlivé služby.

Tešíme sa na ďalšie príležitosti, ako Vám môžeme poskytnúť naše služby a dúfame, že aj v budúcnosti budeme spĺňať Vaše očakávania.

Tím drezyonline.sk

Všetko v poriadku vybavené a doručené, tiež zareagovali na poznámku o možnej zmene adresy, takže spokojnosť a ďakujem.

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si ceníme Vaše odporúčanie a ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu.
    Veľmi nás teší, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia a s tým, ako sme zvládli Vašu objednávku vrátane reakcie na poznámku o zmene adresy. Našim cieľom je poskytovať prispôsobivé služby a zabezpečiť, aby každý zákazník bol s naším obchodom spokojný.

Ďakujeme Vám za dôveru v naše služby a tešíme sa na ďalšie možnosti, ako Vám môžeme byť nápomocní.

všetko prebehlo OK

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vaše odporúčanie a za 100% hodnotenie.
    Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s priebehom Vášho nákupu a že všetko prebehlo hladko. Našim cieľom je poskytovať bezproblémové služby a zabezpečiť, aby každá skúsenosť s naším obchodom bola pre Vás pozitívnou.

Tešíme sa na ďalšie príležitosti, ako Vám môžeme poskytnúť naše služby.

• Prehľadnosť
    • Dobrá cena
    • Doprava zadarmo

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si ceníme Vaše odporúčanie a ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste ocenili prehľadnosť našej ponuky, konkurenčné ceny a bezplatnú dopravu. Našim cieľom je neustále zlepšovať naše služby a ponúkať našim zákazníkom ten najlepší zážitok.

Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

Tím drezyonline.sk

• Dobrá komunikácia a ochota zodpovedať moje otázky

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za odporúčanie a za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste boli spokojní s našou komunikáciou a ochotou odpovedať na Vaše otázky. Pre nás je dôležité, aby ste mali vždy pocit, že ste dobre informovaní a vaše otázky sú vždy vítané.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu a sme tu pre Vás, ak by ste potrebovali ďalšiu pomoc alebo informácie.

Tím drezyonline.sk

• Rýchle vybavenie objednávky.

Vážená pani Katarína,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si vybrali našu spoločnosť.
    Sme veľmi radi, že ste spokojná s rýchlým vybavením Vašej objednávky.
    Tešíme sa na ďalšie príležitosti, keď Vám budeme môcť opäť ponúknuť naše produkty a služby.

• Prehľadná stránka
    • Výborná komunikácia eshopu

Vážený zákazník,

s potešením sme zaznamenali Vašu pozitívnu recenziu. Ďakujeme za ocenenie rýchleho doručenia, prehľadnej stránky a efektívnej komunikácie.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a Váš pozitívny ohlas nás motivuje k ďalšiemu zlepšovaniu.

Tím drezyonline.sk

• Výhoda je vidieť produkty priamo v obchode, poradiť sa s personálom. Priame doručenie.

Dobrý deň pani Nagyová,

veľmi nás teší Vaša pozitívna spätná väzba. Sme radi, že oceňujete možnosť vidieť produkty naživo v našom obchode a poradiť sa s naším personálom. Taktiež sme radi, že Vás potešilo priame doručenie. Vďaka Vašim slovám vieme, že sme na správnej ceste. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.