Tovar dorazil za 1 mesiac

• siroky sortiment tovaru
    • velmi slusne ceny
    • musim pochvalit velmi dobru komunikaciu obchodu, kde ma upozornili na dlhsiu dodaciu lehotu, ocenujem
    • trosku dlhsia dodacia lehota ale to bolo sposobene posviatkovym obdobim, nic podstatne

Dobry eshop ktory mozem pokojne doporucit.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Veľmi si vážime, že ste ocenili náš široký sortiment tovaru a prijateľné ceny. Je pre nás dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytovali vynikajúcu komunikáciu a transparentnosť, najmä pokiaľ ide o dodacie lehoty, ktoré môžu byť ovplyvnené posviatočným obdobím.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nepríjemnosti spôsobené dlhšou dodacou lehotou, ale sme radi, že ste toto pochopili a ocenili našu snahu informovať Vás v predstihu.

Vaša spokojnosť a doporučenie sú pre nás veľkou motiváciou do budúcnosti a zároveň záväzkom udržiavať vysokú úroveň služieb, ktoré poskytujeme. Dúfame, že budeme mať možnosť Vás opäť obslúžiť v blízkej budúcnosti.

• super ceny

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si našli čas na jej zdieľanie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a s cenami, ktoré ponúkame. Našim cieľom je poskytovať výnimočnú hodnotu a služby, ktoré presahujú očakávania našich zákazníkov.

Vaša spokojnosť a odporúčanie sú pre nás dôležité a inšpirujú nás k ďalšiemu zlepšovaniu. Tešíme sa na možnosť poskytnúť Vám naše služby aj v budúcnosti.

• rýchle odoslanie
    • výborná cena

Celková spokojnosť, rýchle doručenie tovaru, dobrá cena, dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vašu pozitívnu spätnú väzbu a teší nás, že ste s našimi službami spokojná. Ďakujeme za ocenenie rýchlosti odoslania, konkurencieschopných cien a kvality našej komunikácie. Snažíme sa vždy poskytovať služby, ktoré prekračujú očakávania našich zákazníkov a Vaše slová nám dávajú istotu, že ideme správnym smerom.

Budeme sa naďalej snažiť udržiavať vysoký štandard našich služieb a dúfame, že aj Vaše budúce skúsenosti s nami budú rovnako pozitívne. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na budúce nákupy.

• rýchlosť

doba dodania tovaru od objednania až neuveriteľne rýchla

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vašu pozitívnu recenziu a ocenenie rýchlosti doručenia, ceny a celkovej doby dodania. Snažíme sa neustále pracovať na tom, aby sme našim zákazníkom poskytovali služby na najvyššej úrovni a Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou.

Tím drezyonline.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.