• Vôbec nekomunikoval

• Nízke ceny
    • Kuriér mal volať 1 hodinu pred tým ako mal tovar priviesť, lenže zavolal až keď už bol u nás a keďže si nezistil či je niekdo doma aby tovar doručil, ale až keď už bol dole, bol s tým dosť veľký problém!

Bohužiaľ, celé popraskané!

• Tovar som objednala, po pár dňoch som na stránku písala v akom stave je objednávka, pretože mi prišla správa, že tovar bol odovzdaný kuriérovi, no stále nedorazil a žiadny kuriéra ma nekontaktoval. Môj dotaz prečítaný a odignorovaný!!!! Dodnes nič!!!

Objednala.som si nový iphone se 32gb. Prisla mi rozbalena krabica s telefónom,prelepena nálepkou 'kontrola kvality', ktorá bola tiež pretrhnuta.volala som 3x na číslo uvedené ako kontakt na stránke, nikdy som sa nedovolala.pisala som mail, že chcem okamžite tento vrátiť, tak že mi posielajú nový kus, že sa stala zrejme chýba v sklade.no nový telefón neprišiel, tak som znova písala že okamžite chcem odstúpiť od zmluvy. O dva dni mi poslali kuriéra aby prevzal ten rozbalena kus. V mailoch ten kto odpisoval sa nikdy nepodpísal.neviem prečo takto klamu a zavádzajú. Pozerala som že už mali výpredany ten typ ktorý som chcela. Stačilo rovno povedat a nie klamať že mi poslali nový.hrozna komunikácia aj celý obchod. čo

Pokazený telefón ani neprišiel

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za váš postreh. Vašu objednávku sme preverili a telefonicky vás kontaktovali. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať preto dúfame, že sa už situácia nebude opakovať.

• Neznalý a neprijemný personal
    • Tovar bol už rozbalený

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za váš postreh. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať a budeme sa snažiť, aby sa táto situácia už neopakovala.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• Objednal som si púzdro typu kniha CELLY Wally Samsung Galaxy A5 (2017) čierne. V krabičke, kde malo byť čierne púzdro, bolo púzdro biele. Prevzal som ho s tým, že je to len dočasné riešenie a že mi bude urýchlene objednané púzdro čierne a toto bude bezplatne vymenené. O uvedenom mám spísaný aj záznam. Skutočnosť, že namiesto čierneho púzdra mi bolo dodané púzdro biele som reklamoval aj telefonicky. Do dnešného dňa (30.5.2018) mi však čierne púzdro nebolo dodané.

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za váš postreh , situáciu sme preverili a na predajni zabezpečili okamžitú nápravu. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať a budeme sa snažiť, aby sa táto situácia už neopakovala.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

Do dnes nemam fakturu za telefon aj ked mi ju pan pri predaji slubil hned ze bude dodana na email.

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za váš postreh. Situáciu sme preverili a faktúru za tovar sme vám doposlali dodatočne na váš mail uvedený v objednávke. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať a budeme sa snažiť, aby sa táto situácia už neopakovala.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

Tovar deklarovali dodať do 3dní, ale až po mojej 5dennej urgencii oznámili že ho nemajú a ponúkli mi alternatívny. Na otázku kedy bude tovar ktorý som si objednal reagovali za 2dni s tým že bude až za 5dní a s ospravedlnením sľúbili pozornosť - ochranné sklo.
    Tovar prišiel, ale bez ochranného skla.

• Ochranné sklo sa odlepilo po okrajoch cca 4-5 mm s každej strany

• Predaju vám vystavený kus za plnú cenu.
    • A okomentujú to tak že sa stala chyba a ta sa stáva.

Moja osobná skúsenosť s obchodom je jedna katastrofa.
    K objednanému tovaru som sa nedostal ani po štyroch dňoch tak som to vzdal.
    Každému kto sa rozhodne nakupovať v obchode prajem vela šťastia.
    Nákup cez web shop pred víkendom by som určite zvážil nakoľko sa vám predĺži dodacia doba.
    Ja som objednal telefón cez web cena nemala konkurenciu .Telefon som si dal poslať na pobočku v úmysle že si ho nasledujúci deň teda v sobotu alebo v nedeľu na pobočke vyzdvihnem omyl.
    Osobne som sa v sobotu zastavil na pobočke overiť si či nie je možne tovar vyzdvihnúť bohužiaľ nie. Všetko je ok objednávka prijatá ale musíme čakať.
    Nechápem aký to malo zmysel čakať na telefón do pondelka ked fyzicky tam už bol nelogické pre mňa.
    Tak som počkal pekne do pondelka na pani sekretárku aby nám spravila faktúru ktorá aj tak skončila v koši.
    Faktúra v pondelok bola, ale na vystavený kus s čim som samozrejme nesúhlasil a žiadal som aby som dostal zabalený kus čo už bol problém pretože na tem pani predavačka nemala faktúru.
    Preto som odišiel sklamaný bez telefónu na ktorý som sa tak tešil respektive moja dcéra mal to byt darček za vysvedčenie nakoniec to bolo krásne ponaučenie ako sa podniká v SK.
    Zaškolený personal, ktorý by vedel operatívne vyriešiť situáciu by v tomto prípade bol super. A ešte prikladám vyjadrenie obchodu.

,,V pondelok sme nevedeli, že sa jedná o výstavní kus a hneď včera t.j. utorok sme sa snažili situáciu vyriešiť. Myslím, že recenzie s 95% hodnotením hovoria o tom, že sa snažíme zákazníkom vždy vyjsť v ústrety. O nič nám nejde len ako pri každom zákazníkovi chceme aby bol vybavený k spokojnosti, ale ako vidíme niektorí ľudia nie sú spokojní sami so sebou. Snažili sme sa vám vyjsť v ústrety.
    Nech vám mobil slúži, pekný deň prajeme.

Neschopnosť riešiť veci operatívne, nakoniec prevrátia na vašu nespokojnosť. Recenzie s 95% hodnotením za všetko.
    Ja som len to male 5% nič.
    Prajem vela úspechov .
    Naozaj len Dobre mobily.

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

Vaša reakcia nás mrzí,ale zopakujeme to ,čo sme Vám aj napísali do e mailovej komunikácie. Chyba nastala naozaj na strane predajne, ktorá oddelenie eshopu neinformovala, že dané zariadenie odbalila a následne vystavila.Naše oddelenie zareagovalo v rámci otváracej doby, ktorú máme uvedenú na našej stránke a situáciu riešila ďaľším zafóliovaným kusom Vami objednaného zariadenia, o ktorý ste už bohužiaľ nemali záujem.Ako benefit za našu chybu sme Vám ponúkli prislušenstvo zdarma a ako ste napísali že mame 95% spokojných zakaznikov, tak aj z Vas sme sa snažili spravit zákaznika, ktory sa k nam bude opätovne vracať. Snažíme sa a záleží nám na každom zákaznikovi a vždy náš zákaznícky servis spraví všetko preto, aby nákup prebehol k spokojnosti .
    Zákaznícky servis

Po sms správe, že si mám ísť vyzdvihnúť tovar do predajne. Sa tam objednaný tovar nenachádzal. Samozrejme, že na mail vôbec nereagovali, ved načo.

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť a veríme, že sme našu chybu napravili a ste spokojná s vybavením Vašej objednávky.
    Zákaznícky servis Dobremobily

Objednala som NOVÝ mobil, ktorý sa ukázal po odbalení ako POUŽITÝ a navyše ZABLOKOVANÝ heslom. Pri reklamácii, som musela čakať asi 2 hodiny, kým si najprv odblokujú telefón (ani mi neverili, že som ho nezablokovali ja) a až potom mi vrátili peniaze. Medzitým sa ma snažili ešte predsvečiť, aby som si ten telefón nechala.. však je už odblokovaný a funguje, nie? Veľmi nekorektný prístup... Už tam viac nič nekúpim.

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

Vami objednaný produkt značky Iphone predávame krabice zafóliované priamo od výrobcu, preto pri vrátení v rámci 14 dni sa zariadenie kontroluje, pretože je nutná od zákazníka informácia o všetkých heslách.Ospravedlňujeme sa za dlhšie čakanie, ale bol potrebný aj zásah technika, aby zariadenie od Vás skontroloval.
    Dobremobily

• - dodučený tovar nezodpovedal tomu čo som objednal.

namiesto nabíjačky do siete doručená nabíjačka do auta.
    namiesto svietiaceho micro usb kábla obyčajný ...

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

Vami objednaný tovar v akcii všetko za 1,99 eur bol dopredaj z našich skladov,kde sme zákazníkov upozornili a upovedomili na možné alternatívy .
    Dobré mobily zákaznícky servis

• j
    • nový výrobok v ostatných e shopoch už skončil predaj
    • nový výrobok v ostatných e shopoch už skončil predaj

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

v iných e shopoch skončil predaj neznamená , že mi ho nemôžeme ponúkať na našom e shope.V prípade, že ste mali pochybnosti či naozaj zariadenie fyzicky máme Vám doporučujeme navštíviť našu predajňu kde Vám naši predajcovia radi Vami objednaný model predvedú

• Osobný odber
    • Milý personál na pobočke
    • Q-sklo na mobil prišlo poškodené a nefunkčné (poškodené bolo sklo vo vnútri obalu) a to potom, ako som na pobočku prišla vrátiť prvé sklo, ktoré bolo iné, než som si objednala (neskontrolovala som si to na mieste, takže je to aj moja chyba)

veríme, že sme vybavili Vašu reklamáciu k Vašej spokojnosti
    Dobremobily

• Jedine zle - obsluha na vydajnom mieste

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

mrzí nás Vaša nepríjemná skúsenosť na kamennej predajni.V prípade akýchkoľvek dotazov sa prosím obracajte na našu infolinku kde Vám radi zo všetkým poradíme.
    Zákaznícky servis

Som mierne sklamaný čo sa týka tovaru preto že na stránke som si objednal "NOVÝ TOVAR" (nie rozbalený alebo použitý) a prišiel mi už rozbalený aj keď ochranná nálepka bola prelepené novou. Pôvodná originálna ochranná nálepka bola prerezaná. Ochranné fólie na telefóne boli tiež prelepované a telefón bol "docapkaný" na mieste pod batériou boli otlačky prstov a kryt nebol poriadne zacvaknutý.

Nakoľko to bol darček pre manželku tak ma to sklamalo.

Telefón je plne funkčný, bezproblémový chod. výborný pomer cena kvalita. Vo všeobecnosti sme s tovarom veľmi spokojný.

A či odporúčam obchod?!

Nie!
    Preto že, keby sú férový, tak napíšu že tovar bol výstavný kus, alebo niečo podobné, aby potom človek nebol sklamaný a poprípade nejaké to percento z ceny dole.

• Poslali mi správu ze uz mam tovar pripravený k vydajú,a ked som tam prišiel,nebol tam.

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

situáciu sme preverovali , ale tovar ste mali na predajni pripravený.Veríme, že došlo len k nedorozumeniu.
    Zákaznícky servis Dobremobily