Potrebujem reklamovať mobil už som ho poslala ale nikto ho ešte neprebral na pošte so stránkou sa nemôžem spojiť...prosím neviete mi dakdo poradiť ďakujem

• Reklamácia
    • Prístup

Dobrý deň chcel som reklamovať mobil konkrétne iPhone se. Mobil sa nedá nabiť len v určitom uhle skúšal som aj iné nabíjačky a žiadna zmena k tomu sa vypína pri 10 percentách a znovu zapne. Dnes som bol u vás na pobočke v Prešove,kde som zistil že tam už nie ste. Vôbec na východe sa už nenachádzate. Na koho sa mám obrátiť teraz ? Keďže ani stránka Vám nefunguje.

• Vôbec nekomunikoval

• majú tú výhodu, že vlastne nemajú žiadnu
    • Pozor sú to klamári. Po vrátení tovaru presatli komunikovať. Peniaze nedošli ani po 2 týždňoch od vrátenia tovaru, ktorý bol poslaný kuriérom UPS.

POZOR

SÚ TO PODVODNÍCI.

Tovar som kúpil zaslali, vrátil som ho a peniaze ani po 2 týždňoch na účte nie sú.

• Nízke ceny
    • Kuriér mal volať 1 hodinu pred tým ako mal tovar priviesť, lenže zavolal až keď už bol u nás a keďže si nezistil či je niekdo doma aby tovar doručil, ale až keď už bol dole, bol s tým dosť veľký problém!

Bohužiaľ, celé popraskané!

• nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 5 mesiacmi

• druhýkrát som tu nakupoval; prvýkrát dobrá cena, druhýkrá telefón inde nemali...
    • nikde v ponuke na web stránke nespomenuli, že telefón je vybalený! Až po zaplatení to bolo na dodacom liste - to nie je seriózne !!!
  • nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 5 mesiacmi

• Tovar som objednala, po pár dňoch som na stránku písala v akom stave je objednávka, pretože mi prišla správa, že tovar bol odovzdaný kuriérovi, no stále nedorazil a žiadny kuriéra ma nekontaktoval. Môj dotaz prečítaný a odignorovaný!!!! Dodnes nič!!!
  • nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 5 mesiacmi

Neposlali ste mi puzdro !!! CELLY Wally Samsung Galaxy S9 Plus biele , nechapem ako može niekto urobit taku chybu ...

• nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 5 mesiacmi

Objednala.som si nový iphone se 32gb. Prisla mi rozbalena krabica s telefónom,prelepena nálepkou 'kontrola kvality', ktorá bola tiež pretrhnuta.volala som 3x na číslo uvedené ako kontakt na stránke, nikdy som sa nedovolala.pisala som mail, že chcem okamžite tento vrátiť, tak že mi posielajú nový kus, že sa stala zrejme chýba v sklade.no nový telefón neprišiel, tak som znova písala že okamžite chcem odstúpiť od zmluvy. O dva dni mi poslali kuriéra aby prevzal ten rozbalena kus. V mailoch ten kto odpisoval sa nikdy nepodpísal.neviem prečo takto klamu a zavádzajú. Pozerala som že už mali výpredany ten typ ktorý som chcela. Stačilo rovno povedat a nie klamať že mi poslali nový.hrozna komunikácia aj celý obchod. čo

• nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 6 mesiacmi

• Vo faktrúre bolo uvedené tvrdene sklo zdarma, načo ma aj telefonicky upozornili, ale sklo nebolo dodané.
  • nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 6 mesiacmi

• Možnosť si tovar prevziať v kamennej predajni a tak ušetriť za poštovné.

Určiťe neodporučam nakolko firma údajne konči s toho dovodu zjavne uz na žiadnej predajni nenajdete Mobily rovnako nieje možne dať telefon na výkup a ani si neviete dať osobný odber na predajni na telefon a aktualne prebieha akcia 1+1 za 1cent na príslušenstvo a predajne su coraz viac prázdne , dokonca predajca sám povedal že firma zjavne konči.

• Ochotný personál

Dobrý deň ,
    ďakujeme za pozitívne ohodnotenie Vášho nákupu u nás. Bude nás tešiť Vaša ďalšia návšteva.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• Maju kamenne predajne ale osobny odber neni mozny to som este nezazil...

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za váš postreh. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať.

Pokazený telefón ani neprišiel

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za váš postreh. Vašu objednávku sme preverili a telefonicky vás kontaktovali. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať preto dúfame, že sa už situácia nebude opakovať.

• Neznalý a neprijemný personal
    • Tovar bol už rozbalený

Reakcia obchodu Dobremobily.sk

ďakujeme za váš postreh. Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať a budeme sa snažiť, aby sa táto situácia už neopakovala.

• nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 6 mesiacmi

dobra komunikacia a ochota pomoct zakaznikovi

• nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 7 mesiacmi

• pozitivna skusenost z minulosti
    • ochota komunikovat so zakaznikom
    • ceny celkom OK
    • Telefon bol nastaveny na slovensky jazk napriek ruskej distribucii
    • Krabica objednaneho telefonu bola otvorena
    • Obal k telefonu sa po necelom mesiaci odiera (standardne pouzivanie)

Telefon s obalom som si v danom obchode objednala ani nie kvoli cene (na trhu bol aj za vyhodnejsiu cenu) ale kvoli velmi dobrej skusenosti z minulosti.
    Telefon nie je slovenskej distribucie a pravdepodobne preto bola krabica otvorena. Telefon tak bol nastaveny na slovensky jazyk. Toto je vsak vec preferencie, kedze za uvedenu cenu by asi slovensku distribuciu nebolo mozne predavat.
    Od objednavky som telefon dostala po tyzdni aj kvoli skratenym otvaracim hodinam, ktore neboli zverejnene (toto som si este pred vyzdvihovanim overovala na webe), co je pri starom rozbitom telefone ako cela vecnost.
    Napriek tomu ostanem obchodu verna, nakolko islo o technicku pricinu a s telefonom je zatial vsetko OK.

Dobrý deň ,
    ďakujeme za pozitívne ohodnotenie Vášho nákupu u nás. Naše služby sa snažíme stále zlepšovať.Bude nás tešiť Vaša ďalšia návšteva.

• nakúpil v obchode Dobremobily.sk pred 7 mesiacmi

Maximálna spokojnosť.

Dobrý deň ,
    ďakujeme za pozitívne ohodnotenie Vášho nákupu u nás.Bude nás tešiť Vaša ďalšia návšteva.