• neviem o žiadnych
    • Po 9 dňoch od podania objednávky obchod ju nepotvrdil ani nedal žiadne vysvetlenie, na e-maily neodpovedal a nebolo sa možné ani dovolať telefonicky. Objednávku som preto stornoval.

Neodporúčam. Nulová komunikácia so zákazníkom.

• výborná komunikácia

odporúčam

• neviem o nich
    • tovar mi bol dorucený ,ale niektoré prislušenstvo mi nebolo dodane usb kabel,takže produkt ani sme nevedeli odskušať a ktovie či ešte aj to funguje

nekomentujem

• prehľadný nezávadzajúci web
    • dobré ceny
    • komunikácia

spoľahlivy obchod

Poslali mi zlý tovar, hneď na druhý deň som ho vracal. Reklamáciu uznali a odpísali mi, že mi pošlú peniaze naspäť. Bez 4 dní je to už mesiac, čo som tovar posielal a doteraz mi peniaze neprišli, hoci podľa zákona na to majú 15 dní od obdržania. Na poslednú urgenciu mi neodpovedali, takže neodporúčam.

Trosku som sklamany z kvality brasne, ale inak som maximalne spokojny.

• dobra cena

s nakupom tovaru v tomto obchode som spokojny

• Dobrá ponuka tovaru, nižšia cena oproti iným e-shopom.

Kúpil som preto lebo ponuka bola lepšia ako mali iné e-shopy.

Odporučam áno

• Korektný otvorený prístup k kupujúcemu , bezproblémová komunikácia , tovar dodaný v objednanom množstve a kvalite. Všetko prebehlo tip-top , vrelo odporúčam.
    • absolutne nič

• Rychla dodavka, nakolko bol tovar na sklade.
    • Do emailu mi neprisla el. faktura a nedalo sa ani nikde pozriet kolko mam zaplatit. Keby som si nepamatal sumu, nevedel by som kolko je cena aj s postovnym. - Nie je to vytka, ale pripomienka k moznemu zlepseniu prehladnosti.

Vrelo odporucam nakupovat v tomto eshope.

• Na diaľkovú spúšť to bol pre mňa jediný dostupný obchod, zdá sa aj cenove prístupný.
    • Využil som výhodu nákupu z domu.
    • Doručená spúšť pre Pentax K 5 nepracuje.
    • 2x som zaslal otázku do obchodu, či netreba dať do spúšte bateriu. Z dodaného návodu to nie je zrejmé. Tiež nie je zrejmá kompaktibilita s PENTAX K 5. (k úkonu by bolo treba odskrutkovať 3 skrutky krytky, čo som z dôvodu obavy o porušenie záručných podmienok doteraz neurobil). Doteraz som nedostal žiadnu odpoveď, ktorú očakávam nutne do 30. 12. 2012.
    • K výrobkom nie je dodaný návod k obsluhe v jazyku spotrebiteľa.
    • V materiáloch sú pravopisné chyby ( napr. Vážený zákazníci (hrubka....)

Po odstránení nedostatkov doporučujem nákup.

Reakcia obchodu DigiHit.sk

vážený pane, z obchodu DigiHit.sk jste kupoval pouze filtr hama polarizační 62mm. V poznámce jste měl požadavek na zaslání spouště pro Pentax, my na Pentax nic nevedeme, zaslali jsme pouze filtr. Takže co se týče hodnocení ke spoušti určitě nepatří nám.

S pozdravem Maštera

• Promptnost.
    • Neviem posudit podla prveho nakupu.

Na prvy nakup spokojnost,neviem ale posudit len podla prveho nakupu,preto len 90 percent v predchadzajucom hodnoteni.
    Ak takto pristupuju aj k inym zakaznikom,tak v buducnosti 100 percent.

• Prehľadnosť,výhodná cena a profesionálny prístup
    • Cas dodania

Odporúčam

• Dobré ceny.
    • Kvalita dodávky.
    • Vynikajúca komunikácia s obchodom.
    • Ochota operátorov pri mailovej komunikácii.
    • Nezistila som žiadne.

Môžem to vyjadriť len veľmi jednoducho:
    Obchod na 100% splnil všetky moje požiadavky na tovar, cenu, komunikáciu, ochotu.
    Kupovala som len druhý krát, ale obidva razy som bola nadmieru spokojná.

• siroky vyber

odporucam

• slušné a priehľadné

lebo tu som našla tovar ktorý som hľadala

• rýchlosť dodania
    • komunikácia

Objednal som D7000 telo platbou prevodom, ktorú som hneď aj zrealizoval. Na druhý deň mi telefonovali s ospravedlnením že tovar mi poslali na dobierku, a peniaze mi pošlú späť na účet. Tie som aj dostal hneď na druhý deň. Foťák prišiel tiež v ten istý deň (3 deň po objednaní) problém bol však trochu v nájdení ďalších 850 EUR v hotovosti na zaplatenie dobierky.

• prehľadnosť obchodu
    • rýchle doručenie
    • spokojnosť

konkrétne v mojej objednávke (telo NIKON D7000 + karta zdarma -prisla na druhy den) mi omylom zaslali celý kit aj s objektivom.
    Mailom mi ponukli nahradu nakladov a odskodnenie 25€ za odoslanie objektívu spät.
    zatial cakam na prevod.

inak velmi spokojný :)

• ochota
    • doba dodania je príliš dlhá

v podstate som spokojná, len sa netreba spoľahnúť na čas dodania pokiaľ to naozaj potrebujete na nejaký termín

• Velmi dobre a lakave ceny
    • Darceky k tovaru
    • Zaujimave sety
    • Horsia komunikacia
    • Trochu dlhsia dodaci doba
    • Oproti konkurencii drahe postovne

Velmi dobre ceny kde pri viacerych produktoch je doplnkovy tovar (pamatove karty, brasne a podobne) zadarmo. Cez mail moc nekomunikovali, tak je viac potrebna aktivita zo strany nakupujuceho. Inak nemam vyhrady.