Tovar mi bol veľmi rýchlo doručený

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za Vaše hodnotenie Danka, veríme, že budeme do budúcna ešte rýchlejší. :)

• Ochota a dobra komunikácia

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za krásne hodnotenie , vždy robíme maximum pre zákazníka. :)

Super

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a tešíme sa znovu na spoluprácu.

• Tovar si môžem pohodlne vybrať z domu, kľudne si rozmyslieť čo ešte potrebujem a vybraný tovar mi je veľmi rýchle doručený.

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme pán Ing. Buocik za hodnotenie, robíme všetko pre pohodlie a spokojnosť zákazníka.

• rýchlosť doručenia
    • dobrá komunikácia obchodu

Reakcia obchodu Demro

Pani Lenka, ďakujeme za Vaše hodnotenie, budeme sa snažiť byť ešte rýchlejší. :)

• perfektne zabalené
    • seriózny prístup

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za Vaše hodnotenie , na maličkostiach záleží. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.

• Neviem popísať skúsenosti, lebo stále čakám na moju prvú objednávku?

Reakcia obchodu Demro

Dobrá deň. Tovar ste si objednali, ktorý sme skladom nemali. Museli sme ho objednať od dodávateľa. Prepáčte, trvalo to dlhšie, ako sme predpokladali. Tovar sme doručili 4.4.2023 Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

Rýchle vybavenie objednávky. Spokojnosť

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za Vaše hodnotenie , robíme maximum pre Vašu spokojnosť . :)

• 100% spokojnosť.

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme pani Ajka, teší nás, že ste s našimi službami spokojná.

• Tovar som zaplatila, zatiaľ neprišiel a len prepravná spoločnosť mi oznámila, že tovar bol poškodený a zaslaný späť. Ale obchod zatiaľ nič.
    • Takže určite viac z tejto spoločnosti neobjednám nič.

Reakcia obchodu Demro

Dobrý deň. Prepáčte,skutočne sa tovar počas prepravy poškodil. Tovar sme Vám poslali v deň objednania. Mrzí nás ,ako to celé dopadlo. Peniaze sme Vám vrátili. Stávajú sa aj také veci. Rozumieme, že ste sa rozhodli u nás už nič nekúpiť. AK by predsa, urobíme všetko čo vieme, aby sme Vám tovar doručili. Ďakujeme.

Rýchlosť a spoľahlivosť.

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za čas, ktorý ste venovali vyplneniu recenzie. Tešíme sa na ďalšiu objednávku :)

Odporúčam vynikajúci obchod a produkty

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za hodnotenie. Budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami :)

Rýchle doručenie

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za Vaše hodnotenie , budeme sa naďalej zlepšovať. :)

´Dakujem veľmi pekne za rýchle vybavenie mojej objednávky, super tovar, odporučam všetkým záujemkyniam. Mlynárová.

• prijemne telefonicke jednanie

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za Vaše hodnotenie , vždy ma poteší takáto spätná väzba :)

• Nevidíte dopredu, čo vám pošlú, to je nevýhoda každého internetového obchodu
    • Nebol som dopredu upozornený, že pero nie je v 100% stave a platil som plnú sumu
    • Treba dokúpiť nový konvertor a pero je ošúchané. Fotografia sa sem nedá dať. Tovar tejto kategórie MUSÍ byť neporušený, ak sa predáva za plnú cenu

Reakcia obchodu Demro

Dobrý deň. Máte úplnú pravdu. Bolo to ,ako píšete. My sme si nevšimli pri chystaní, že pero vykazuje chyby. Urobili sme však čo sme mali, aby ste dostali tovar v kvalite zodpovedajúcej cene. Pero sme vám nakoniec reklamovali u dodávateľa. Všetko Vám vymenili a poslali tovar v 100% kvalite. Aj s ospravedlnením a malou pozornoťou, ako odškodné za Váš stratený čas. Veríme, že aj napriek vadnému tovaru, sme Vás presvedčili, že vieme aj v krízovej situácii urobiť pre klienta maximum v jeho právo a prospech. Ďakujeme.

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme pani Henrieta. Verím, že budeme ešte rýchlejší ako sme teraz :)

Rýchla dodanie tovaru.

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme pani Alžbeta. Každým dňom sa len zlepšujeme :)

• veľký výber tovaru
    • podrobné info o doručení

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za hodnotenie. Informovanosť zákazníka je dôležitá :)

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za hodnotenie. V dodaní budeme verím, že patriť medzi tých najlepších :) Adriana