• Bez kuriéra,osobne predajni...pohodlné a rýchle vybavenie

Ak vybraný tovar nemáte alebo je vypredaný, prosim stiahnite ho z ponuky.

Reakcia obchodu Demro

Dobry den, mate pravdu. Objednavku sme nevedeli poslat. Bol to produkt, ktory nevieme aktualne objednat. Posledny sa predal, neodpisal sa nam zo stavu. PReto Vam to umoznilo kupit neexistujuci kus. Mrzi nas to. Opravili sme.Hned sme Vas informovali mailom, cakame dodnes odpoved od Vas. Peniaze sme vratili za objednavku. Este raz sa ospravedlnujeme.

Veľmi milý personál

Tovar mi bol doručený rýchlo

Tovar bol objednaný pred týždňom, no do dnešného dňa neprišiel. Niektoré veci z ponuky nemali.

• predhľadný eshop
    • dobré ceny
    • fajn výber produktov
    • dobrá komunikácia s eshopom
    • a pár drobností čo potešia k tomu

Všetko je v poriadku.

• Spokojna so spracovanim objednavky

našla som tovar, ktorý som nevedela už v iných predajniach alebo eschopoch zohnať

Spolahlivý obchod.

• dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• Rýchle dodanie tovaru
    • Dobrá komunikácia obchodu

Opakované objednávky v obchode Demro.sk, vždy veľká spokojnosť. Darček k objednávke, čo nie je bežné..

• rýchlosť

• Rýchlo riešia problém
    • Nemajú aktualizovaný softvér skladových zásob

Reakcia obchodu Demro

Dobrý deň. Ďakujeme za recenziu.
    Update skladoveho systému prebieha pri položkách označených ako skladom, prakticky online. Aj to niekedy nemusí stačiť, keďže máme veľkú predajňu. Prepáčte, mrzí nás, že sme nevedeli vybaviť Vašu objednávku a tovar odoslať.

Vrelo odporucam

• Tovar skladom
    • Dobré ceny
    • Prístup autom priamo k predajni z dvora
    • Za vyzdvihnutie v predajni sa uctuje 50 centov. Ok, ak by bol tovar aspon zbaleny v taske.

Všetko v poriadku, objednavka rýchlo pripravena, tovar skladom. Ochotný personál.

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme za spätnú väzbu. tie peniaze symbolicky pokryjú prípravu tovaru na vydanie Vám. Do tašiek sa snažíme tovar nebaliť, z dôvodu, že tak chceme pomôcť prírode a ušetriť čosi papiera. Chápeme,žeby to bolo krajšie a príjemnejšie. Chceme však radšej zdravšie naše okolie a čistejšie. Tak sa na naá prosím ,nehnevajte.

• Super komunikacia

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za recenziu. A budeme sa tešiť nabudúce. Nezabudnite sa registrovať a využívať peniaze za nákup, ako odmenu. Terka, ktorá Vami komunikovala, je naozaj milá mladá slečna, veľmi šikovná.

• Doručenie, zaujimavy tovar
    • Tovar došiel "poškodeny"
    • Bol doruceny na ine miesto ako som vybrala v objednavke.

Súčasťou kalendara malo byť žlte pero, ktoré mi neprišlo. Zjavne bolo odlepené z tovaru. Tovar bol doruceny včas ale na ine odberove miesto (ale nedaleko).

Reakcia obchodu Demro

Dobrý deň. prepáčte, tieto nepríjemnosti nás mrzia. Dali sme to preveriť dodávateľovi, ako je to s perom a budeme Vás informovať na mail. Čo sa týka prepravy, tá je ,ako každý rok hektickáa aniekedy nevyspytateľná. Bol to aj tento prípad. Za kuriérsku službu sa Vám ospravedlňujeme.

• Otrasné jednanie
    • Poškodený tovar

Reakcia obchodu Demro

Dobrý deň.dakujeme za spätnú väzbu. Ospravedlňujeme sa. Koľko sme mohli , napravili sme v tomto prípade. Komunikácia bola skutočne otrasná.Budeme sa snažiť zlepšiť sa.

• Spokojnosť s nákupom+darček.Ďakujem.

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme a aj nabudúce. budeme sa tešiť