• Príkladná komunikácia
    • Do pismenka dodržali to, čo slúbili.

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme. TO je náš základný cieľ. Či je všetko dobre, alebo nie, splniť čo sme sľúbili. Nie vždy sa to podarí. Ale ide to celkom fajn.Príďte opäť.

• Siroky sortiment.
    • Dodanie rychlejsie, nez bolo uvedene pri objednavke.
    • Vyborna komunikacia obchodu.

Vynikajuca skusenost aj v pripade chybne objednaneho produktu (zo stany zakaznika), vymena za iny produkt.

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme za recenziu a pochvalu. Snažíme sa napraviť nielen naše chyby,ktoré robíme niekedy,ale aj tie klientove. Vždy radi vyjdeme v ústrety. Len s vami, klientami, máme šancu pracovať v tíme od roku 1991.

• Skvelá komunikácia, vybavenie objednávky a dopravy

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za pochvalu pani Patrícia. Snažíme sa robiť maximu, hoc to nie vždy vyjde,ako by sme všetci chceli. Ďakujeme za recenziu. A budeme sa tešiť nabudúce. Nezabudnite sa registrovať a využívať peniaze za nákup, ako odmenu.

• rýchlosť vybavenia objednávky

Reakcia obchodu Demro

Odporúčam neponúkať tovar v e-shope, ktorý reálne obchod nemá, resp. ho nevie zohnať. Kupujúci zbytočne čaká, kým dostane informáciu, že tovar nebude a stráca čas.

Reakcia obchodu Demro

Dobrý deň. ďakujeme za spätnú vazbu.Objednávku, ktorú ste urobili v piatok sa nám skutočne tovar dopredal. PReverili sme obratom možnosť opúätovného naskladnenia. Prepáčte, z dôvôdu, že sa jednalo o tovar pre školákov, sme dostali odpoveď od výrobcu, že ten motív ,ktorý ste si kúpili, už nemá v ponuke a vypredal sa aj u výrobcu. Hneď v pondelok sme Vás o tom informovali.A ponúkli sme Vám iný motív. Takže celé vybavenie trvalo dva pracovne dni.A dva dni víkendu. Mrzí nás, že sme Vám už nevedeli predať to, čo ste si objednali. Pre nás ponaučenie, že v budúcom roku navýšime možno skladovú zásobu. Ak je to len trochu možné ,dajte nám druhú šancu a objednajte si niečo ešte raz. Verím, že bude všetko v poriadku.

• Spokojná

ďakujeme.príďte opäť.

Rýchla komunikácia o aktualizácii objednávky, doručenie aj platba -vybavené k úplnej spokojnosti. Odporúčam nakupovať v tomto obchode.
    Ďakujem

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme, všetko čo ste vymenovali, sa snažíme rokmi cibriť, aby to bolo najlepšie, ako to vieme. A nepoľavujeme.

Rýchle vybavenie objednávky .

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme, zdá sa, že rýchlosť je naše druhé meno. :-)

• Prehľadný eshop
    • Dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme. áno, máte pravdu, presne sedem dní trvalo, než bol balík u Vás doma.V pondelok ste objednali a nasledujúci pondelok Vám to doručil kuriér. Niektoré položky sa vypredali, než sme ich stihli pripraviť do Vašej objednávky. Skúste nabudúce, urobíme čo vieme, aby sme sa zlepšili a dodali to povedzme do troch dní pracovných.

Veľmi dobrý odporučila

Reakcia obchodu Demro

ďakujem za odporučenie. Vážime si to.

Rýchle dodanie a dobrá komunikácia

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme. skuste opäť. či sme sa náhodou nezlepšili v rýchlosti dodania :-)

S obchodom som veľmi spokojná.

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme. A budeme sa tešiť nabudúce

• objednám si čo potrebujem a vždy mi to v poridku dovezú.

Prijateľné ceny, ochota a ústretovosť personálu. Ochota zmeniť položky v objednávke aj po odoslaní.

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme, že Vám vieme pohodlne a bezpečne dodať to, čo potrebujete. Kedykoľvek opäť nakúpte.

• Priam expresne rýchle dodanie do 48h
    • Veľmi milí a chutný personál

Určite tu nakúpim znova, skvelý prístup, prýchle dodanie, ekologiskh balené, mne osobne to vôbec nevadí práve naopak prispievame k zdraviu planéty.

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme. Keď sme eshop zakladali, povedali sme si,že ako to bude možné budeme šetrný k životnému prostrediu. Preto dnes balíme do obalov, ktoré už boli použité, používame na 80% výplne už použité. A funguje to. Budeme sa tešiť opäť.

ok

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme za recenziu. A príďte opäť.

• Rýcklosť.

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme. Snažíme sa robiť rýchlo a dobre. Vačšinou sa nám to podarí. :-)

• Vždy nás zákazník, nás pán

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme. Áno, toto heslo si dovolíme tvrdiť, nás vystihuje. Už od roku 1991. Je to aj vďaka klientom, ktorí nám, podobne, ako Vy, dajú spätnú vazbu, čo robíme dobre a čo by sme mohli robiť lepšie.

• starostlivo zabalené do fólie aby nedošlo k rozliatiu
    • cena odpovedá kvalite

Reakcia obchodu Demro

ďakujeme za pochvalu p.Jarka. Budeme sa tešiť aj nabudúce.

• Som spokojna

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tovar mi bol veľmi rýchlo doručený

Reakcia obchodu Demro

Ďakujeme za Vaše hodnotenie Danka, veríme, že budeme do budúcna ešte rýchlejší. :)