• Profesionalitu
    • Expresne dodanie

Odporučam určite, výborná komunikácia, jeden deň objednane na druhý deň doručene. Ocenila som kurier bezplatne.

Dobrý deň, Habrre,

som veľmi rada, že nákup prebehol podľa Vašich očakávaní a verím, že si u nás nájdete niečo aj v našom "Letnom výpredaji" https://www.datart.sk/vypredaj2016.html. :)

Terézia
    [email protected]

• Splatkova kalkulacka na stranke nekopiruje skutočnú na predajni.

Nespoliehajte na aktualnost splatkovej kalkulacky. Na predajni ma čakalo nemilé prekvapenie. Mnou vybrany druh splatok neakceptovali a z chladnou tvarou mi ponukli nieco menej výhodne. Bez ospravedlnenia. V podstate som sa citil podvedený nakolko som sa zaviazal kupit niečo na splatky ktore su momentalne nevýhodné. Ak by som to videl na stranke ,objednal by som inde.

Reakcia obchodu DATART.sk

mrzí ma, že došlo k nedorozumeniu a splátky Vám neboli vysvetlené tak, jako ste očakávali. Budem veľmi rada, ak mi viac informácií o Vašom nákupe, zašlete priamo na môj email, kde mi uvediete aj informáciu, v ktorej z našich predajní ste nakupovali, aby sme boli schopní spraviť nápravu. V každom prípade, splátková kalkulačka uvedená na našej internetovej stránke je v poriadku a údaje, ktoré sú v nej uvedené, platia pri nákupe cez internet.
    AK by ste mali akékoľvek ďalšie otázky k splátkovému predaju, neváhajte prosím kontaktovať priamo naše Zákaznícke centrum 0850 DATART 328 278.

Terézia

• chaos v objednavkach

tovar som nedostal v urceny den, po opakovanom telefonovani mi operatorka povedala, ze moja objednavka sa v systeme stratila, tovar som objednal inde, uz nikdy viac datart

Reakcia obchodu DATART.sk

je mi ľúto, že sme Vás stratili u tohoto nákupu ako nášho zákazníka. Verím, že budeme mať však ešte šancu získať si Vašu dôveru v budúcnosti späť .

• rýchlost
    • nemá

odporúčam

Dobrý deň jozefdado 51,

ďakujeme za odporúčanie:)

[email protected]

• zapojenie a predvedenie výrobku

Reakcia obchodu DATART.sk

sme radi, že ste si u nnás našli službu, ktorá Vám najviac vyhovovala:)

• široký sortiment produktov
    • pomer - kvalita a cena
    • zatiaľ som nenašla žiadne

komunikácia
    možnosť prípadnej reklamácie produktu priamo na predajni
    prehľadnosť webovej stránky

Dobrý deň Romči,

Vaše hodnotenie nás veľmi potešilo, ďakujeme za uvedené pozitíva vo Vašej odozve:)

• Pohodlné nakupovanie z domu
    • Dlhá dodacia lehota

Tovar prišiel v poriadku, obchod sľubuje kratšiu dodaciu lehotu ktorá je v skutočnosti oveľa dlhšia.

Dobrý deň Globtroter,

sme radi, že doručenie tovaru prebehlov poriadku a dúfam, že spokojnost s ním Vám vynahradí dlhšiu dobu doručenia.

• pohodlie domova
    • nevyskúšaný výrobok

na stránke ste písali, že tovar môžete mať už zajtra doma, keď som tovar objednala a vyplatila, potom ste mi napísali, že ho máte na externom sklade, že dodávka potrvá pár dní :-(((

Dobrý deň Viera,

je mi ľúto, že sme nesplnili Vaše očakávania. Môže sa stať, že záujem zákazníkov nie sme schopný pokryť z našich skladových zásob a tak doobjednávame tovar z externého skladu, kedy sa potom doba doručenia predĺži. Verím však, že čakanie Vám vynahradí spokojnost s výrobkom.

• prehľadnosť

dobre a prehľadne spracované web stránky
    dobrý popis tovaru
    odporúčam

Dobrý deň Mimi,

ďakujeme za odporúčanie a uvedené pozitíva:)

[email protected]

Doručený tovar presne nezodpovedal popisu

Dobrý deň Jano,

budem rada ak mi na môj e-mail pošlete bližšie informácie k Vášmu nákupu a čo nezodpovedalo popisu. Určite nájdeme spolu riešenie.

[email protected]

• ponuka tovar ktory nema, alebo nie je schopny dodat!

Nespoliehajte sa na to co ponuka datard!!! Viac krat sa mi stalo, ze tovar ktory maju v ponuke, dokonca aj uvedeny "na sklade" v skutocnosti nemaju! a nie su schopny dodat ani z externeho skladu! iba zavadzaju ludi nizkymi cenami aby boli na vyhladavacich portaloch ako Heureka medzi prvimi, no realne tovarom nedisponuju, a co je nahorsie, oznamia vam to az po tyzdennom cakani na tovar!! A ked vam vypadne pracka, chladnicka, alebo umyvacka, tak tyzden je dost dlha doba, a potom vam iba napisu prepacte, tovar nevieme dodat, a po zabitom tyzdni mozte cely proces opakovat odznova..

Dobrý deň Tomáš,

mrzí ma, že popisujete takúto skúsenosť s nákupom u nás. Ak máte aktuálne nejakú nevyriadenú objednávku, budem rada ak mi pošlete číslo a bližšie informácie a môj e-mail a ja sa rada pozriem, v akom čase ju vieme vyriadit. Niekedy sa môže stať, že záujem zákazníkov neodhadneme správne a ak sa vyčerpají skladové zásoby, skutočne nevieme tovar dodať ako by ste očakávali. Je mi však ľúto, že to vo Vás zanechalo takýto dojem, verťe, že nám skutočne nejde o zavádzanie našich zákazníkov. Vždy sa snažíme všetky objednávky pokryť tak, aby bol každý náš zákazník spokojní, a mrzí ma, ak sa nám to vo Vašom prípade nepodarilo.

[email protected]

Odporúčam tento obchod. Tovar bol dodaný do troch dní od objednania. Uplná spokojnosť.

Dobrý deň Mária,

ďakujeme za odporúčanie, sme radi, že ste bola spokojná s nákupom u nás:)

• Rýchlosť spoľahlivosť kvalitu

Reakcia obchodu DATART.sk

sme radi, že sme splnili Vaše očakávania:)

[email protected]

Komunikacia s obchodom vyborna,dodanie a umiestnenie tovaru k mojej spokojnosti a taktiež pristup pracovnikov

Dobrý deň pani Ličaková,

sme radi, že všetko prebehlo K Vašej spkojnosti a verím, že vždy si odnesiete od nás rovnako dobrý dojem:)

• istota
    • dvvera

kupa pre pijatelnu cenu
    pri prvom nakupe spokojnost
    odporucam obchod
    dovoz na dohodu datumu

Dobrý deň jozo z oravy,

ďakujeme za odporúčanie a tešíme sa na Váš ďalší nákup:)

[email protected]

• pracovníci call centra , ktorý vedia vyhovieť zákazníkovi svojími vedomasťami o tovare a obchode a rýchlimi reakciami.

Dobrý deň Michal,

Vaša pochvala na naše Zákaznícke centrum nás veľmi potešila, ďakujeme:)

[email protected]

• Doprava až na miesto inštalácie
    • Odbalenie a inštalácia
    • Odvoz baliaceho materiálu
    • Odvoz starého spotrebiča

Velmi príjemný prístup predávajúcich a vždy
    vedeli odpovedať na otázky o výrobku a doporučiť, čo by bolo pre moje potreby najvýhodnejšie.

Dobrý deň Mária,

ďakujeme za uvedené pozitiva, sme radi, že ste si od nás odniesli taký dobrý dojem:)

• v pohode

Reakcia obchodu DATART.sk

sme radi, že všetko prebehlo v pohode:)

[email protected]

• Keď majú napísané že tovar je skladom tak ho aj majú. To nieje samozrejmosť (NAY)

Porovnateľné ceny, rýchlosť doručenia.

Dobrý deň juuro,

ďakujeme za hodnotenie, sme radi, že ste s nákupom u nás boli spokojní a verím, že aj nabudúce sa rozhodnete pre nás:)

[email protected]

• Výhodou nákupu bola doprava spotrebiča do bytu, zapojenie a odvoz starého spotrebiča.
    • Neviem

určite výhodný, spokojnosť, ochota a profesionalita pracovníkov

Reakcia obchodu DATART.sk

ďakujeme za veľmi pekné hodnotenie. Určite odovzdáme aj na oddelení Home delivery. Nech Vám aj doručený výrobok slúži rovnako k spokojnosti:)