DATART.sk

12060 recenzií z celkového počtu 32352 hodnotení

• 97 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3 dni Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod DATART.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie DATART.sk

Kika

Pridané: pred 23 minútami

Bol to prvý nákup , zatiaľ spokojnosť .

Pridané: pred hodinou

Pridané: pred 10 hodinami

• Dlhy cas dorucenia
  • Nepresny popis produktu
  • Narocnost objednavky

Na webovej stranke datartu bol uvedeny vyrobok ako dostupny. Aj zo strany Datartu bola potvrdena objednavka. Na druhy den som obdrzal mail ktory som si len nahodou nasiel vo svojich mailoch v priecinku reklamy - bolo uvedene, ze momentalne je tovar nedostupny a konkretne nevedia uviest kedy sa doplni. Tak som si objednavku cez mail zrusil a zavolal na infolinku firmy aby som sa ubezpecil o zruseni objednavky. Operatorka mi ale oznamila ze vyrobok uz maju na sklade a ci mam nadalej on zaujem. Tak som opatovne prejavil zaujem o tovar. Po par minutach som bol informocany ze ho mozu dodat az o 4 dni pretoze sa jednalo o vstavany spotrebic a instalater az vtedy bude k dispozicii. Vyrobok sa dorucil v dohodnuty termin. Kedze sa jednalo o vstavany spotrebic a stary este v case dorucenia nebol demontovany mi ho v momente dorucenia nezobrali na ekolokvidaciu. Kedze islo o vstavanu umyvacku riadu a aj demontaz zariadenia si vyzaduje odbornu sposobilost. Opatovne som sa skontaktoval so spolocnostou kde som sa dohodol na dalsom termine odvozu stareho zariadenia. Na zaver: ja ako zakazik som sa nemohol 3 dni venovat svojim aktivitam lebo som sa musel zdrziavat v blizkosti mieste dorucania tovaru. Pri dnesnej konkurencii online obchodov mi to nepripada prilis efejtivne zo strany vasej spolocnosti. Ceresnickou bolo, ked som zistil ze objednany vyrobok nedisponuje s funkciou ktoru uvadzate v popise produktu na stranke. Jedna sa o umyvacku riadu zn. Bosh SMV24AX01E/48. Vo vasom popise na webe deklarujete ze je vybaveny funkciou odlozeneho startu co bolo jednym z mojich kriterii pri rozhodovani sa. Avsak vyrobok spominanu funkciu nema /len drahsia verzia produktu/co som zistil az v prilozenom navode.

Pridané: pred 12 hodinami

• Stále mi chodí newsletter napriek tomu, že som to opakovane zrušila, a to takmer denne!!!

Juraj

Pridané: včera, 11:01

• Sortiment produktov.
  • Cena.
  • Sluzba zapojenie a odvoz stareho spotrebica.

Odporucam.

Dobrý deň Juraj,

veľmi nás teší Vaša spokojnost s našim sortimentom aj službami. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :-)

• Ochotny a mily personal

Reakcia obchodu DATART.sk

veľmi si ceníme Vašu reakciu :-)

Roman

• Rýchle jednanie, prehľadnosť priestorov, Super komunikácia

Dobrý deň Roman,

ďakujeme veľmi pekne za 100% hodnotenie a Váš čas, ktorý Ste si na hodnotenie našli :-)

Janko2104

odporúčam rychla doprava

Dobrý deň Janko2104,

sme veľmi vďační za Vaše krásne hodnotenie :-) Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

romiso

• ako každý e-shop
  • obtiažna komunikácia

Omylom mi boli vyúčtované náklady za tovar navyše. Mám teraz problém s vrátením peňazí, aj keď si chybu priznali je to už vyše týždňa a stále neviem kedy mi ich zašlú späť

Dobrý deň romiso,

mrzí ma vzniknutá situácia. Poprosím Vás o zaslanie čísla objednávky/zákazky na môj mail (veronika.sukenikova@datart.sk), aby som sa vedela pozrieť, v akom stave je proces vrátenia platby.

Ďakujem

Zobrazujem 1 - 10 zo 12065 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...1207