DATART.sk

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 98 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,6 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod DATART.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

• doprava zadarmo
  • rychle jednanie

Lenka

Pridané: včera, 11:11

• Doprava datart az ku Vam domov aj s vynosom a instalaciou

S obchodom som velmi spokojna, urcite odporucam aj ostatnym

Miroslav Šolc

Pridané: včera, 10:33

Tovar bol doručený rýchlo, bez problémov, nepoškodený, komunikácia s obchodom na úrovni.

Tomas Kral

Pridané: včera, 10:19

• Pred Desiatimy dnami som si objrdnal cez eshop dron a v Piatok som si ho vyzdvihol na Predajni.Bol som potom doma a Vsetko Podla navodu som robil a Dron sa neaktivoval.Tak som v sobotu Siel vyrobok Reklamovat a Doteraz Cakam na Vyjadrenie.Poslali ho nazad do BA.Bol to Moj Predcasny Darcek k Narodkam.A teraz cakam na Vybavenie Reklamacie.Nemam teraz ani Dron a ani Peniaze.☹☹☹
  • Po Objednani tovaru a dodanie Tovaru na Predajnu by mali Pred Ocami Zakaznikom Rozbalit avyskusat.A ak by Nefungoval tak Ihned Peniaze Vratit Zakaznikovy.

Treba si Davat Velky Pozor Co Kupuju Zakaznici cez Eshop datard.Viac Dronov na Predajni vystavenych a odskusany Tovar.

Kamillka

Pridané: včera, 09:54

• Vyhodne ceny, rychle dodanie
  • Ziadne

Skvele ceny a rychle dodanie

ma_bo

Pridané: včera, 08:45

• pomerne široký sortiment a dostupnosť predajní
  • elektronická komunikácia je štandardná, ale osobná komunikácia so zamestnankyňou na pokladni a zamestnancom vo výdajni bola pre mňa sklamaním. nepotrpím si na ceremoniálne ovácie z mojej návštevy, ale počas veľmi krátkeho kontaktu som cítil, že som x-tý zákazník, ktorého treba nemilosrdne vybaviť, profesionálnym briskným chladným vybavením sa ho zbaviť a mať pokoj. neodvážil som sa nič spýtať, lebo keď som prejavil čo len prvý náznak toho, že si nechodím do predajne vyzdvihnúť objednaný tovar každý deň, tak sa mi dostalo zagánenia, z ktorého sršalo, že som "neskúsený". záver bol, že gánili na mňa znova, keď som im tovar vracal a vymieňal, keďže mu chýbal jeden parameter. --- a okrem toho mi predali už rozbalený a zrejme zákazníkom vrátený tovar.

je pri osobnom preberaní tovaru vhodné napriek prípadnému urgovaniu zamestnancami tovar prezrieť, či už nebol použitý a či je v originálnom balení.

• dufam ze nie

katka 27

Maximálna spokojnosť

rastislav

Pridané: 24. júna 2017

• datart je v pohode:) tovar mi este nebol doruceny ,pretoze to je predobjednavka,ale dufam ze uz na dalsi tyzden to bude...ak bude vsetko ok ,potom doplnim info☝️