• Prišiel my použitý tovar. Objednaný bol nový. A mám ho na svoje náklady vrátiť.

Objednaný a zaplatený TV bol pri objednavaní: Ihned k odoslaniu. Aktualne ho stale ponukate, ze ho mate na sklade v 9 predajnich. Odrazu po urgencii cca 3 dňoch - ked ste ho mali dodat nebol na sklade ale na predajniach ano. Datart spravil chybu a oklamal zakazníka. Tak som musel objednavku stornovať. A na vrátenie peňazí som musel čakať 3 pracovné dni. Neodporúčam nakupovať v Datarte a ak niekto nakupuje nech neplatí pri objednávke. TV - som za 1 deň kúpil v inom eshope - bez problémov. V Datarte už neplánujem nakupovať a radšej budem odporúčať iné obchody. Pritom Datart cca pred 3 rokmi bol dobrý eshop. Teraz katastrofa. Aj komunikácia bola otrasná.

Reakcia obchodu DATART.sk

Dobrý den PaliF,

mrzí mě, že tentokrát nebylo vše podle Vašich představ. Váš podnět jsem předala vedení k prošetření. Věřím, že příště již bude vše na 100%.

S pozdravem

Zdeňka

• Tovar prišiel poškodený a teraz není vinníka tak zrejme skončí v koši

Reakcia obchodu DATART.sk

uvedená situace mne mrzí, omlouvám se za potíže. Dle ověření jste komunikoval s kolegy. Věřím, že se podaří reklamaci vyřešit k vaší spokojenosti.

S pozdravem

Zdeňka

• Kvalitný tovar podľa recenzií
    • Komunikácia s obchodom prostredníctvom operátorky na mizernej úrovni. Zrušený termín dohodnutý v objednávke, preložené dodanie o štyri dni neskôr,montáž o deň neskôr.

• výber
    • neočakavané zmeny v doručení termínu

obchod mi 2x zmenil dodanie tovaru dokonca o niekoľko dní, športový obchod mtbiker sa omeškal o jeden deň a dostal som obratom 10% zľavu na ďaľší nákup, myslím, že teleskopický výsuv má byť štandardom na sklade a nie u výrobcu v Nemecku s dodaním dvoch týždňov je dnes odvážne

• Pri objednaní tovaru som bol presvedčený ze si ho rezervujem v predajni martin .ale tovar tam nebol a musel som čakať kým príde do predajne .

V predajni cenovka 86,40€ a pýtali 109,-€ vraj akcia bola do včerajška a ešte nevymenili cenovky.

• nedá sa kúpiť na mieste niektoré tkzv. sezónny tovar. Napr. teraz v marci teplovzdušný ohrievač .

Podľa môjho názoru dobrý výber tovaru a vcelku ochotný personál .

Ponúkajú tovar a potom ho nevedia dodať.

Pred tyzdnom som dostal oznamenie, ze objednavka meska, od vtedy nic, ani novy termin... Objednavku asi zrusim.

• tovar nie je skladom,ponúkli mi iný tovar so zľavou akože "iba pre mňa" 0,10 Eur - tomu sa hovorí motivácia

• V stanovenom termíne tovar nebol doručený.

Žiadne informácie termínu dodania nemám. Tovar mal byť doručený 29.2.2024.

• Predražený výrobok o 100%

Traja zamestnanci, nikto pred vami, ale aj tak musíte čakať kedy si vás niekto všimne. Aj keď máte vytlačený lístok.

Tovar uvedeny ako skladom, no po tyzdni stale nedorazil. Poslali dva maily ze sa objednavka omeska ale ze do max dvoch dni je tu. Samozrejme furt tu objednavka nie je. Tovar na ich stranke pritom este stale uvedeny ako Skladom.

za osobné vyzdvihnutie som musel zaplatiť poplatok, niečo ako poštovné i keď som si tovar osobne vyzdvihol v predajni. Nechapem prečo??

Tovar za 7dni stale nemam.

• Rýchla platba cez ApplePay
    • Zľava cez zamestnanecký VIP
    • Ale všetko to bolo márne
    • Ponúkli po pár dňoch alternatívy o ktoré som nemal záujem
    • Nakúpil som produkt v Mall kde bol skladom ale drahšie a na druhý deň už doručený
    • Zalistovaný produkt ktorý bol následne vyradený s ponuky
    • Nákup v Datart je ako aprílové počasie nikdy nevieš čo z toho bude pár dni po zaplatení…

Tak nakupujem pravidelne a je to lotéria panečku…

• nespolahlivy eshop

objednana pracka cez eshop nedorazila prisla celkom ina , zase sme mali cakat tyzden, na taku firmu maju v tom riaden bordel

• Uctuju si poplatok za vratenie sluchadiel aj ked su pokazene
    • Posledny krat som kupoval v datarte

Na stranke bolo napisane ze predavaju otvorene a nepouzite airpods 3 , prisli mi pouzite airpods a boli prihlasene na predosleho majitela cez apple ID takze pre mna nepouzitelne , vratil som ich a oni si uctuju poplatok 16€ +2.9€ za dovoz a cistebie sluchadiel ktore su nepouzitelne a ja som ich ani nevyskusal . Otras , posledny krat som tam nakupoval