• pohodlie,rýchlosť,
    • chýba osobný kontakt s predajcom
    • nemožnosť prezrieť si tovar

Pokiaľ presne viem, čo chcem, je nakupovanie v tomto obchode výhodné, rýchle a bez starostí s dopravou. Pokiaľ nie som rozhodnutá, môžem si tovar prezrieť v kamennej predajni a v pokoji si to rozmyslieť.Navyše existencia kamenných predajní uľahčuje prípadnú reklamáciu. Tento obchod by som preto odporúčala ostatným.

Dobrý deň Jaroslava,

ďakujeme za odporúčanie. Samozrejme nie každý tovar v ponuke máme aj vystavený v každej predajni z dôvodu priestoru, ale internetový nákup umožnuje vrátenie tovaru v určitej lehote, ak nesplnil výrobok Vaše očakávania.
    Neviem, čo by ste očakávali pod osobním kontaktom s predajcom a rada budem tým zaoberať, ak mi pošlete niečo bližšie k tejto pripomienke na môj e-mail. Sme radi, ak nám zákazníci zdelia svoje podnety a môžeme sa naustále zlepšovať:)

[email protected]

• tovar bol v dobrej cene
    • neviem

dobra cena
    rychla doprava

Reakcia obchodu DATART.sk

teší nás ak splníme očakávania našich zákazníkov a za odmenu dostaneme takéto pozitívne hodnotenie:)

[email protected]

• Dodanie tovaru až na miesto, zapojenie spotrebiča a odvoz starého. Ochota a slušnosť pracovníkov.

Reakcia obchodu DATART.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie našich služieb, ktoré poskytujeme k doprave výrobku. Verím, že aj v budúcnosti budete mať s nákupom u nás len pozitívne skúsenosti:)

• Ako iné IN obchody
    • Logistika vyťaženosti dopravy/sused o deň neskôr...

Som spokojný

Dobrý deň pán Lipocký,

sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojní a prajem Vám nech Vám výrobok slúži len k spokojnosti:)

• Dobré ceny

Objednávací proces je OK, komunikácia obchodu tiež, s nákupom som bol spokojný.

Dobrý deň Roman,

ďakujeme za hodnotenie a verím, že na budúce bude Váš nákup z našej strany splnený tak, že si zaslúžime 100% hodnotenie:)

[email protected]

• Obstojne ceny,hlavne bezpoplatkovy osobny odber,co je vyborne pre zakaznikov e-shopu.
    • Zatial nemam zlu skusenost.

Preto tu nakupujem,co je horeuvedene.Dufam,ze to tak ostane...

Dobrý deň Robo,

verím, že s ďalším nákupom budete ešte spokojnejší a my si od Vás zalúžime hodnotenie na 100% :)

[email protected]

lacnejsie ako u konkurencie,preto som kupil tovar tu

Reakcia obchodu DATART.sk

sme radi, že ste sa rozhodli pre nákup u nás a dúfam, že si nás zvolíte aj nabudúce:)

[email protected]

• rychle dodanie, dobra komunikacia

Dobrý deň katy,

sme radi, že sme splnili Vaše očakávania a tešíme sa na Váš ďalší nákup.)

• Ste sikovni

Kvalita na vysokej urovni

Dobrý deň Karol,

ďakujeme za povzbudzujúce hodnotenie, verím, že sa takto u Vás osvedčíme aj při ďalšom nákupe:)

[email protected]

• super cena oproti alze a podobne
    • bral som chladnciku, maju mozno vyniest ju az do bytu za maly poplatok /nezmestila sa do vytahu/
    • nebol problem dohodnut presny termin dorucenia
    • ziadne

odporucam

Dobrý deň troks,

ďakujeme za odporúčanie, sme radi, že tak pozitívne hodnotíte služby našich dopravcov:)

[email protected]

• prehľadné akcie, výborný e-shop, konkrétny model tv, ktorý som kúpila v iných e-shopoch ani v ponuke nebol, pomohli mi aj užívateľské recenzie.
    • zatiaľ nemám výhrady, možno by mohli byť jednorázové zľavy pre zákazníka na ďalší nákup, ako je to napr. na e-shopoch značkového oblečenia, ak zákazník napíše recenziu, odmenia ho jednorazovou zľavou a tak motivujú zákazníkov poskytovať aj vlastné skúsenosti . ktorými sa môže riadiť potencionálny zákazník

s e-shopom som spokojná, výhodou je aj to, že zákazník si môže tovar pozrieť aj v kamennej predajni a potom pohodlne doma si rozmyslieť varianty nákupu. Páčia sa mi aj zľavové napr. víkendy, alebo letné zľavy, zákazníka to priláka viac ako náhodná zľava na vybranú značku výrobkou, v tejto kampani letných zliav Datart zareagoval ako prvý, aspoň podľa mňa, reklamu som zaregistrovala aj z médii najskôr a naozaj som veľa ušetrila na akciách, nakoľko som kupovala domáce spotrebiče pri zariaďovaní bytu spolu cca 400€ úspora :)

Dobrý deň Denisa,

sme radi, že ste s nákupom u nás boli spokojní. Ďakujeme aj za podnet, skúsime zvážiť do budúcna aj Váš návrh, pretože aj nám ide o spokojnost našich stálých zákazníkov:)

[email protected]

• Nemám čo dodať, obchod na úrovni,
    • dobré ceny,
    • bezkonkurenčné zľavy,
    • profesionálny prístup,
    • dobrá komunikácia, nesklamali ma.

Jednoznačne odporúčam

Dobrý deň Wax,

ďakujeme za vyčerpavajúce pozitívne hodnotenie, skutočne nás veľmi potešilo:)

[email protected]

• zákaznícky servis, prehľadný eshop,
    • dlha dodacia lehota, pritom bol tovar na sklade,

Dobrý deň Bystrík,

mrzí ma, že sme nesplinili Vaše očakávania v prípade dodacej lehoty. Zároveň dakujeme za uvedené pozitiva.

[email protected]

• Udaje na webstranke či je alebo nieje tovar skladom sa zhoduju s realitou.
    • Vyssia cena ako pri internetovych obchodoch.

Istota.

ďakujeme za hodnotenie:)

• výhodná cena
    • rýchla dodávka
    • rôzne možnosti platby

odporúčam

Dobrý deň afke,

ďakujeme za uvedené pozitiva jako aj za odporúčanie:)

[email protected]

• Vsetko pod jednou strechou. Prehladnost.
    • Nema.

Odporucam.

Dobrý deň Lukas,

ďakujeme za odporúčanie:)

• Veľa tovaru
    • Nekomunikacia tovar objednaný 10 deň a žiadna informácia

Reakcia obchodu DATART.sk

nakoľko ste neuviedli nič bližšie k Vášmu nákupu, neviem sa Vám teraz vyjadriť, ale budem rada ak mi pošlete na môj e-mail bližšie informácie a číslo objednávky a ja sa pozriem, čo je momentálne s Vašou objednávkou.

[email protected]

• perfektne dodanie tovaru spojene s velmi profesionalnym namontovanim pracky BOSCH vratane komplexneho riesenia privodu vody a odvodu vody.

spolahlive sluzby spojene s dodavkou a montaxou pracky

Dobrý deň Dusan,

sme radi, že naše služby v spojitosti s doručením tovaru splnili Vaše očakávania, ďakujeme:)

[email protected]

• Dosť dlhá čakacia doba.

Tovar mi zatiaľ nebol doručený.

Dobrý deň Maroš,

mrzí ma, že nemáte doručený tovar k dnešnímu dnu. Budem rada ak mi na ,môj e-mail pošlete bližšie informácie a číslo objednávky a ja sa rada pozriem, kde prišlo k zdržaniu.

[email protected]

• Najviac oceňujem dovoz objednaného tovaru zadarmo až do bytu zakaznika a za poplatok aj odvoz starého spotrebiča.
    • Pri tejto jednej skúsenosti som nenatrafila na žiadnu slabinu.

Určite by som aj v budúcnosti nakupovala vo vašom obchode z dôvodu dobrého prístupu vasich zamestnanvov. Mimo toho ponúkate aj doplnky k objednanemu produktu. Čo velmi oceňujem, to je dovezenie tovaru až do bytu zakaznika a odvoz starého spotrebiča. Navyše staráte sa o zákazníka aj potom.

Dobrý deň Terezia,

Vaše hodnotenie nás veľmi potešilo a nabudilo do ďalšej dobrej práce. Tešíme sa na Váš ďalší nákup, verím, že budete rovnako spokojná s našimi službami jako aj s výrobkami zakúpenými u nás:)