• Otrasna komunikacia
    • Nic nebolo skladom
    • Zrusili mi objednavku
    • Najskor mali, potom zrazu nemali tovar
    • Cakal som vyse 2 tyzdnov nakoniec ze rifle OPAT NEMAJU
    • MAJU CHAOS V KOMUNIKACII
    • prava ruka nevie co robi lava

Mal som objednané rifle trikrát za celkovú hodnotu vyše 160 eur.
    Už Už som si myslel že to príde keď tu zrazu mail že nemajú jedny gate. Vravím si Okej To sa môže stať tak som si vymenil s Vandou asi 6 mailov ohľadom novych rifli, sme sa konečne dopracovali ku novým... to trvalo asi tri dni. po dalsi 2 dnoch OPAT PRICHADZA MAIL , ze gate ZASE NEMAJU ! nic nemaju skladom ! Pritom som vyberal na ich stranke ze VECI SKLADOM ! Otrasny ,,obchod,, NEODPORUCAM NIKOMU.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, je nám ľúto vzniknutej situácie-o zistených skutočnostiach sme sa vás však snažili informovať obratom, ako nás informoval dodávateľ. Bohužiaľ tvrdenie, že ste si vybrali tovar, ktorý je skladom, nie je pravdivé- skladovú dostupnosť uvádzame nie za model ale za jednotlivé veľkosti vybraného modelu. Veľkosť, ktorú ste si vybrali vy, opakovane skladom nebola, preto sme ju objednávali u dodávateľa. Vzhľadom na to, že sa menia kolekcie na prelome zima/jar, dodávateľ tieto produkty rýchlo vypredával a preto nastala táto situácia, čo nás samozrejme mrzí.

cele zle

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Kolegyňa zo zákazníckeho servisu s Vami preverí situáciu a bude Vás informovať o možnosti vrátenia tovaru od 14 kalendárnych dní od prevzatia.

• Po urobeni a zaplatení objednávky mi bola na druhyden zrušená z dôvodu že tovar nemá na sklade dodávateľ.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás mrzí. Bohužiaľ, napriek tomu, že aktualizujeme dostupnosť produktov na stránke každú hodinu, niekedy sa stane, že tovar sa vypredá u dodávateľa a tým pádom vám ho už nemáme ako doručiť. V takomto prípade sa však snažíme zákazníka informovať čo najskôr, aby sa vedel zariadiť inak. Peniaze vám samozrejme budú refundované na kartu pri najbližších hromadných platbách. Ďakujeme za pochopenie.

Zrušenie objednávky kvôli nedoruceniu do vianoc.neslubujte čo môžete splniť

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, objednávka, na ktorú ste nám reagovali, vám bola riadne doručená. Samozrejme nás mrzí, ak sme vám inú objednávku museli stornovať z dôvodu vypredania tovaru u dodávateľa. Dostupnosť tovaru na stránke aktualizujeme každú hodinu avšak napriek tomu sa môže stať, že tovar už nie je dostupný. V takýchto prípadoch sa snažíme zákazníka informovať čo najskôr, aby sa vedel zariadiť. Ďakujeme za pochopenie.

• Objednala som pansku bundu xxl a prisla mi velkost asi panske s.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

situáciu s vami preverí a dorieši kolegyňa zo zákazníckeho servisu, pokiaľ nastala chyba na našej strane, samozrejme to doriešime na naše náklady. Mrzí nás to a vopred ďakujeme za pochopenie.

• rychle dodanie
    • Velkost xxl bola tak velka ze clovek co bezne nosi xl to ledva zapol, tak som mu ju daroval. Clovek by ocakaval ze zo stranky “bud chlap” budu veci pre chlapov a nie pre deti. O to viac ked velkosti koncia na XXL tak by clovek ocakaval “europsky” standar.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

mrzí nás, že tovar vám veľkostne nesadol. Radi by sme vás však informovali, že pod každým produktom zvlášť uvádzame veľkostnú tabuľku, podľa ktorej sa odporúčame orientovať. V prípade, že vám tovar nesadol, máte právo do 14 kalendárnych dní od prevzatia ho vrátiť. Náš zákaznícky servis by vám tieto informácie ochotne poskytol v pracovných dňoch od 8 do 16tej, stačilo sa ozvať. Ďakujeme za pochopenie.

Pri kúpe vašej bundy som nebol presne informovaný o zložení prechodnej bundy. Zloženie bundy zo 100% polyesteru je nevhodné pre účely ktoré som predpokladal. Polyester je nepriedušný a pri nosení by som sa v ňom potil. Preto od kúpy odstupujem

Reakcia obchodu Budchlap.sk

pri každom produkte zvlášť uvádzame v popise okrem veľkostnej tabuľky aj materiálové zloženie, preto máme za to, že zákazníci sú o zložení produktov informovaní ešte pred ich objednaním. Každopádne možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru má každý zákazník, takže kolegyňa zo zákazníckeho servisu vás bude informovať o postupe.

• Doručenie na druhý deň
    • Rýchle vybavenie reklamácie
    • Veľkosť veci nesedí s rozmermi v tabuľke

Výhoda je naozaj rýchle doručenie. No musela som takmer všetko poslať späť, nesedela veľkosť, dokonca ani podľa cm uvedených pri veciach.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že tovar veľkostne nevyhovoval. Stačilo sa však ozvať predtým, ako ste tovar poslali späť, kolegyňa zo zákazníckej linky by s vami situáciu preverila a prípadne zajednala zvoz na naše náklady, pokiaľ rozmery nezodpovedali veľkostnej tabuľke. Nemali by ste tak s vrátením žiadne starosti a náklady. Ďakujeme za pochopenie.

• Jeden deň objednate potvrdenie objednávky a druhý deň sa ospravedlnili že nemajú na sklade

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia- o nedostupnosti tovaru sme Vás však informovali obratom, ako sme túto skutočnosť zistili, aby ste sa mohli zariadiť inak. Ďakujeme za pochopenie.

• Nesedia veľkosti

Xxl je maximálne M

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, je nám ľúto, že tovar vám nesadol, avšak radi by sme upozornili, že každý produkt má na stránke uvedenú vlastnú veľkostnú tabuľku, podľa ktorej sa odporúčame orientovať pri výbere veľkosti. Pochopiteľne, pokiaľ vám tovar napriek tomu nevyhovuje, máte možnosť ho do 14 kalendárnych dní od prevzatia vrátiť, o čom vás bude informovať aj kolegyňa zo zákazníckeho servisu.

• Dlhšia čakacia doba
    • Nie veľmi kvalitný tovar
    • Slabá kvalita oblečenia.. Oblečenie ktoré sa pára

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak chceme upozorniť, že o predpokladanej dobe dodania sú zákazníci informovaní už pred vytvorením objednávky a vo Vašom prípade bol tovar doručený v deklarovanej lehote, dokonca o deň skôr pred jej uplynutím. Ohľadom kvality tovaru sa s vami spojí kolegyňa zo zákazníckeho servisu, preverí situáciu a nájde s vami vhodné riešenie. Ďakujeme za pochopenie.
    tím Budchlap.sk

Aj napriek faktu, ze tovar bol na webe oznaceny pred vytovrenim objednavky s dodanim "3-5 dní". Toto oznacenie pretrvavalo aj po momente ako eshop oznamil zrusenie objednavky.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia. Dostupnosť tovaru u dodávateľov aktualizujeme na stránke každú hodinu, napriek tomu sa stáva, aj keď ojedinele, že medzi vytvorením objednávky zákazníkom a objednaním tovaru u nášho dodávateľa sa produkt vypredá. O tejto skutočnosti sme vás však informovali hneď, ako sme sa ju zistili, aby ste sa mohli zariadiť inak.
    Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.
    tím Budchlap.sk

Najhorší eshop s oblečením. Telefónne číslo na stránke je neplatné. Neodpovedajú na email. Dlžia mi peniaze za nedodaný tovar, ževraj nebol na sklade.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň. Mrzí nás vzniknutá situácia, peniaze vám dnes budú refundované na kartu- bohužiaľ nastala chyba u nás v procese, za čo sa ospravedlňujeme. Nezadržiavali sme vaše peniaze úmyselne, pokiaľ je však vaša objednávka vybavená, spätne sa k takejto chybe dostaneme až po upozornení zákazníkom. Radi by sme uviedli na pravú mieru tvrdenia, že nám nefunguje telefónne číslo a neodpisujeme na maily. Kontaktovali ste nás včera okolo 17:30, pričom na stránke máme uvedené, že zákaznícky servis funguje v pracovné dni od 8 do 16:00. Z tohto dôvodu nebol prijatý váš hovor, na mail by vám podľa bežného postupu kolegyne dnes v doobedných hodinách odpovedali. K situácii dostanete odpoveď aj na mail.
    Ešte raz ďakujeme za pochopenie.

• na vybrany tovar cakam 7 dni inde to dokazu vyriesit do 3 pracovnych dni

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, kolegyňa vás kontaktovala a situáciu vám vysvetlila- o dobe dodania ste boli informovaný pri vytváraní objednávky, keďže tovar nebol skladom, jeho dodanie trvá 3-5 pracovných dní. Dnes bola vaša objednávka vyexpedovaná, keďže sme prekročili dobu dodania o 1 deň, bola vám uplatnená kompenzácia v podobe dopravy zdarma. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že s tovarom budete spokojný.
    tím Budchlap.sk

• Myslel som si ,že nohavice budem používať v lese ale skôr sú na dikoteku materiál tenký na prvom konári sa potrha skôr vhodne pre teplošov ako pre poriadneho chlapa. Ak máte vhodnejší materiál niečo pevnejšie pre mňa dajte vedieť čestičej.
    • Tenký materiál nevhodne do prírody .

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že tovar nevyhovuje Vašim predstavám. Samozrejme máte právo tovar vrátiť do 14 kalendárnych dní od prevzatia, o postupe Vás bude informovať kolegyňa zo zákazníckeho servisu.

Neprišiel dlho, čakám

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť s čakaním na tovar. Radi by sme Vás upozornili, že doba dodania pri tovare, ktorý nie je skladom, je na stránke uvádzaná v trvaní 3-5 pracovných dní od vytvorenia objednávky, o čom ste boli informovaný už pri vytváraní objednávky. V systéme sme si overili, že doba dodania bola dodržaná, objednávku ste si prevzali presne 5.pracovný deň od vytvorenia objednávky. Pokiaľ do budúcna budete potrebovať tovar skôr, odporúčame vybrať si tovar na sklade, ktorý expedujeme do 24 hod. od vytvorenia objednávky.

Tovar v strašnej kvalite

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že tovar nesplnil Vaše očakávania. Kolegyňa zo zákazníckeho servisu vás bude informovať o možnosti a postupe pri vrátení tovaru.
    tím Budchlap.sk

• Tepláky xl a obtiahnuté ako l
    • V iných obchodoch nemám s veľkosťou problém

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že tovar vám veľkostne nesadol, avšak radi by sme upozornili, že pod každým produktom uvádzame veľkostnú tabuľku, podľa ktorej odporúčame zákazníkom sa orientovať pri výbere správnej veľkosti. Každopádne do 14 kalendárnych dní od prevzatia máte právo tovar vrátiť, o postupe Vás bude informovať kolegyňa zo zákazníckeho servisu.
    tím Budchlap.sk

• Kvalita hrozna, u číňana som kúpil kvalitnejšie a lacnejšie...

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás nevyhovujúca kvalita tovaru- v takomto prípade neváhajte využiť možnosť jeho vrátenia do 14 kalendárnych dní od prevzatia. O postupe vás bude informovať kolegyňa zo zákazníckeho servisu.

• Tovar prišiel poškodený

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia, bohužiaľ doteraz ste nás nekontaktovali ohľadom problému s tovarom, takže sme nemali vedomosť, že niečo nie je v poriadku. Dnes vás bude kontaktovať kolegyňa zo zákazníckeho servisu a situáciu s vami vyrieši, pochopiteľne na naše náklady.