Je pre mba smiešne hodnotiť nieco co este nedorazilo

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Vážený zákazník, preverila som stav Vašej objednávky. Objednali ste si tovar, ktorý nebol na sklade. Tovar sme objednali u dodávateľa, štandardne nám býva doručený do 3-5 pracovných dní odo dňa objednania. Na tretí pracovný deň Vám bola zásielka vyexpedovaná. V štandardnej situácii zásielky sú doručované na druhý pracovný deň. Niekedy sa môže stať, že vznikne malé omeškanie v preprave z rôznych dôvodov. Čo už my ako internetový obchod nevieme ovplyvniť. Kontaktovala som prepravnú spoločnosť, kde sa Vaša zásielka nachádza. Obratom ma informovali, že dnes je na doručení a za omeškanie a komplikácie sa ospravedlňujú. Pevne verím, že všetko už bude v poriadku a s naším tovarom budete spokojný :)

• Nesedí veľkosť tovaru

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ak Vám nesadla veľkosť nie je problém tovar vymeniť za iný, alebo ho vrátiť. Proces výmeny a vrátenia tovaru u nás prebieha úplne bezproblémovo a naozaj rýchlo :) Neváhajte túto možnosť preto využiť, aby sme všetko mohli vyriešiť k Vašej spokojnosti :) Celý návod nájdete uvedený na našich stránkach, alebo môžete kontaktovať náš zákaznícky servis.

• Nikdy viac!

Vážený zákazník,
    Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, takže každá pripomienka a spätná väzba je pre nás cenná. Mrzí nás Váš komentár. Skontrolovali sme situáciu Vašej objednávky. Objednali ste si tovar a následne ste žiadali o storno objednávky. Vašej žiadosti sme okamžite vyhoveli. Objednali ste si tovar, ktorý nebol skladom. Tovar, ktorý objednávame u dodávateľa, nám štandardne býva doručený do 3-5 pracovných dní odo dňa objednania. Následne obratom zasielame. Túto informáciu máme napísanú pod každým produktom-veľkosťou. Podľa mailu sme usúdili, že Vám dodanie (3-5 dní) nevychovalo a preto ste požiadali o storno.

• Tovar v hroznom stave. Špinavý a fľakatý vôbec nezodpovedá tomu na fotke. Teda zodpodá ale asi tak ako dnešné ženy na instagrame s filtrami. Realita úplne iná.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí Vanessa, zatiaľ neevidujeme od Vás žiadnu reklamáciu, že ste obdržala chybný produkt. Daný model peňaženky je kožený, koža pôsobí dojmom "ošúchania".
    Ak nie ste spokojná s kvalitou tovaru daný produkt môžete vrátiť. Máme skvelý a rýchly systém vymieňania/vrátenia tovaru! Prosím kontaktujte náš zákaznícky servis pomôžu Vám s výmenou/vrátením tovaru.

• Absolutne nesedela velkost

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, takže každá spätná väzba je pre nás cenná. Samozrejme nie je problém tovar vymeniť za iný, alebo ho vrátiť. Proces výmeny a vrátenia tovaru u nás prebieha úplne bezproblémovo a naozaj rýchlo :) Neváhajte túto možnosť preto využiť, aby sme všetko mohli vyriešiť k Vašej spokojnosti :) Celý návod nájdete uvedený na našich stránkach, alebo môžete kontaktovať náš zákaznícky servis.

Prišiel mi iný tovar ako som si objednal

Reakcia obchodu Budchlap.sk

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, avšak neevidujeme od Vás žiadnu informáciu/reklamáciu, že ste obdržali iný produkt.
    Ak ste dostali iný tovar ako ste si objednali je potrebné nás kontaktovať, aby sme mohli problém čo najskôr vyriešiť. Máme skvelý a rýchly systém vymieňania/vrátenia tovaru, stačí nás kontaktovať na našom zákazníkom servise. Určite nájdeme vhodné riešenie ;)

• Predražené čínske cárachy!

Drahé, nekvalitné cárachy!

Reakcia obchodu Budchlap.sk

mrzí nás, že ste neboli spokojný s tovarom. V takomto prípade nie je problém tovar vymeniť, alebo vrátiť. Máme skvelý a rýchly systém vymieňania tovaru, stačí nás kontaktovať na našom zákazníkom servise. Určite nájdeme vhodné riešenie :)

Tovar nedošiel

Vážený zákazník,

je nám to ľúto, avšak na svoj balík z internetového obchodu Budchlap.sk ste si museli počkať o trochu dlhšie. Tovar od našich dodávateľov meškal, čo nás veľmi mrzí. Snažili sme sa situáciu čo najskôr vyriešiť. Dnes Vám Vašu objednávku posielame.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a ďakujeme Vám za trpezlivosť.

Kúpil som sveter bratovi na vianoce veľkosť S reálne to bolo M-L som sklamaný :(

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Pri výbere veľkosti tovaru je potrebné riadiť sa tabuľkou veľkostí, ktorú nájdete v popise každého produktu. V tabuľke sa nachádzajú údaje o rozmeroch daného produktu, preto je veľmi vhodné premerať si svoje obľúbené veci a porovnať hodnoty s našou tabuľkou. V prípade, že Vám tovar nesadne, nie je žiadny problém ho vrátiť, alebo vymeniť.
    Proces výmeny tovaru je v našom e-shope rýchly a bezproblémový, preto určite neváhajte využiť túto možnosť. Celý postup nájdete priamo na našej stránke, prípadne sa neváhajte obrátiť na nás zákaznícky servis :)

• Neviem ako cislujete oblečenie, ale objednala som si L a to co mi prišlo vyzeralo tak na S. Nikdy viac.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Týždeň nevedeli sparovať tovar s platbou.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak naozaj sme robili všetko, čo bolo v našich silách.
    Keďže ste vo Vašej platbe zadali nesprávny VS a museli sme čakať na zaslanie Vašich informácií potrebných pre spárovanie platby, bohužiaľ sme nemohli Vašu objednávku vybaviť rýchlejšie. Ďakujeme za pochopenie :)

• Bunda prišla roztrhnuta

Reakcia obchodu Budchlap.sk

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, avšak neevidujeme od Vás žiadnu nformáciu, že ste obdržali poškodený produkt.
    Samozrejme, v takomto prípade je potrebné nás kontaktovať, aby sme mohli problém čo najskôr vyriešiť. Naše reklamačné oddelenie pilne pracuje na tom, aby boli reklamácie vyriešené k úplnej spokojnosti zákazníka :)

• Cena tovaru bola dobrá.
    • Popis tovaru zlý.
    • Tovar nebol podľa popisu. Mikina mala mať vrecká so zipsom. Uvažoval som vrátiť tovar.

Bez komentára.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Klamete s dodávkou tovaru...

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí. Avšak, vo Vašom prípade sa naozaj dodržala doba dodania presne tak, ako je uvedené na našej internetovej stránke a to 3-5 pracovných dní :)

• Kupil som si od vas 4 tricka. 2 velkost M a 2 velkost L. Zaujimave ze tricko velkost L je mensie nez Mko

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, presne z tohto dôvodu odporúčame orientovať sa veľkostnou tabuľkou, ktorú uvádzame zvlášť pod každým produktom. V ponuke máme tovar od rôznych dodávateľov, dokonca aj vrámci toho istého dodávateľa sa strihy môžu líšiť. Veľkostné tabuľky sme preverili a je to tak ako tvrdíte, veľkosť M je v tomto prípade väčšia ako iné Lko. Neváhajte využiť možnosť vrátenia tovaru do 14 kalendárnych dní od jeho prevzatia. Kolegyňa zo zákazníckeho servisu vám dá inštrukcie, ako postupovať. Ďakujeme za pochopenie.

Dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia, vo Vašom prípade nám bohužiaľ nedodal tovar, ktorý ste si objednali a zistili sme to až pri preberaní zásielky od dodávateľa. Keď nastane podobná situácia, vždy sa snažíme zákazníka informovať čo najskôr, aby sa vedel zariadiť inak. Ďakujeme za pochopenie.

• Otrasna komunikacia
    • Nic nebolo skladom
    • Zrusili mi objednavku
    • Najskor mali, potom zrazu nemali tovar
    • Cakal som vyse 2 tyzdnov nakoniec ze rifle OPAT NEMAJU
    • MAJU CHAOS V KOMUNIKACII
    • prava ruka nevie co robi lava

Mal som objednané rifle trikrát za celkovú hodnotu vyše 160 eur.
    Už Už som si myslel že to príde keď tu zrazu mail že nemajú jedny gate. Vravím si Okej To sa môže stať tak som si vymenil s Vandou asi 6 mailov ohľadom novych rifli, sme sa konečne dopracovali ku novým... to trvalo asi tri dni. po dalsi 2 dnoch OPAT PRICHADZA MAIL , ze gate ZASE NEMAJU ! nic nemaju skladom ! Pritom som vyberal na ich stranke ze VECI SKLADOM ! Otrasny ,,obchod,, NEODPORUCAM NIKOMU.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, je nám ľúto vzniknutej situácie-o zistených skutočnostiach sme sa vás však snažili informovať obratom, ako nás informoval dodávateľ. Bohužiaľ tvrdenie, že ste si vybrali tovar, ktorý je skladom, nie je pravdivé- skladovú dostupnosť uvádzame nie za model ale za jednotlivé veľkosti vybraného modelu. Veľkosť, ktorú ste si vybrali vy, opakovane skladom nebola, preto sme ju objednávali u dodávateľa. Vzhľadom na to, že sa menia kolekcie na prelome zima/jar, dodávateľ tieto produkty rýchlo vypredával a preto nastala táto situácia, čo nás samozrejme mrzí.
    Ďakujeme za pochopenie.
    S pozdravom,
    tím Budchlap.sk

cele zle

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Kolegyňa zo zákazníckeho servisu s Vami preverí situáciu a bude Vás informovať o možnosti vrátenia tovaru od 14 kalendárnych dní od prevzatia.

• Po urobeni a zaplatení objednávky mi bola na druhyden zrušená z dôvodu že tovar nemá na sklade dodávateľ.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás mrzí. Bohužiaľ, napriek tomu, že aktualizujeme dostupnosť produktov na stránke každú hodinu, niekedy sa stane, že tovar sa vypredá u dodávateľa a tým pádom vám ho už nemáme ako doručiť. V takomto prípade sa však snažíme zákazníka informovať čo najskôr, aby sa vedel zariadiť inak. Peniaze vám samozrejme budú refundované na kartu pri najbližších hromadných platbách. Ďakujeme za pochopenie.

• Zrušenie objednávky kvôli nedoruceniu do vianoc.neslubujte čo môžete splniť

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Dobrý deň, objednávka, na ktorú ste nám reagovali, vám bola riadne doručená. Samozrejme nás mrzí, ak sme vám inú objednávku museli stornovať z dôvodu vypredania tovaru u dodávateľa. Dostupnosť tovaru na stránke aktualizujeme každú hodinu avšak napriek tomu sa môže stať, že tovar už nie je dostupný. V takýchto prípadoch sa snažíme zákazníka informovať čo najskôr, aby sa vedel zariadiť. Ďakujeme za pochopenie.