Chalanisko bol aj napriek množstvu ľudí v predajni veľmi milý a ochotný ,mne neznalej veci,pomôcť . Bez nejakých posmeškov a poznámok. určite odporúčam

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem.

• Komunikácia s obchodom
    • Tovar mal byť doručený do 10 dní, avšak sa tak nestalo. Obchod nedal žiadne informácie ohľadom toho, kde sa tovar nachádza a čo sa s ním deje. Po zavolaní do obchodu, kde mal byť tovar doručený, mi nevedeli povedať, kedy bude tovar doručený a v akom stave je (pán bol milý a ústretový), ale žiadne info som sa nedozvedela.

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Poprosíme Vás kontaktovat nás na emailové adrese [email protected] a situaci ohledně Vaší objednávky ověříme.

Bohužel kolegové na prodejně do informací ohledně dodání objednávky ani jejich aktuálního stavu příliš nevidí.

tým BRLOH

Tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku. Spokojnosť.

všetko OK

tým BRLOH

Veľmi som spokojná .Ďakujem .

tým BRLOH

• Velmi pekne veci, siroky vyber a ceny su tiez ok, velmi casto nakupujem v predajni kosice optima a vzdy je to velmi prijemne
    • Tovar zatial nedorazil a ked som sa prihlasila na ucet tak tam pisalo ze stav objednavky je kontakovat zakaznika, nikto ma zatial nekontaktoval, nechala som to tak lebo viem aky chaos je pred vianocami ale planovala som napisat po sviatkoch :) predpokladam ze bol problem s parovanim platby

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaše hodnocení i zpětnou vazbu.

Stav "kontaktovat zákazníka" nutně neznamená nutnost kontaktování, ale spíše je to stav pro nás, kdy může být s objednávkou něco špatně, například neobdržená platba při zvolení platbě předem, či chybějící zboží v případě, že jeho prodej byl již ukončen ze strany dodavatele.
    Samozřejmě v případě, že je nutné zákazníka kontaktovat, pak také obratem činíme.

Rýchle vybavenie objednávky

• Rychlost nakupu

tým BRLOH

• Objednavku som si prisla vyzdvihnut a na mieste mi oznamili, ze produkt je uz rezervovany pre niekoho ineho a nemozu mi ho vydat. Napriek tomu, ze som do predajne hned zavolala, ze si produkt vyzdvihnem do 48 hodin (nestihala som do 24 hodin) a aj som poslala mail.

Neodporucam tento obchod, pretoze taketo vystupovanie zo strany predavajuceho povazujem za maximalne nevhodne voci zakaznikovi. Objednali sme si radsej produkt z Alzy. Tam bol drahsi, ale pristup maju spickovy a radsej podporim takyto obchod.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení i zpětnou vazbu.

Této situace je nám velice líto. Rezervace je bohužel automaticky zrušena po uplynutí lhůty na vyzvednutí.

Děkujeme za pochopení.

• Super hry
    • Super ceny hier
    • Veľký výber hier

tým BRLOH

• rýchle doručenie, komfortné prevzatie v predajni

Tovar bol poškodený (počítačová skriňa je prasknutá a vo vnútri počítača bola uvoľnená skrutka), komponenty v počítači neboli počas prevpravy vystužené vypchávkami tak, ako to uvádza výrobca. Žiaľ, zistili sme to až pri otváraní darčekov pod stromčekom. Neviem, či je to pochybenie výrobcu alebo predajcu, uvidíme, ako bude vybavená reklamácia.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení i zpětnou vazbu.

Pokud bylo zboží nedostatečně zajištěno pro přepravu a bylo obdrženo již poškozené, určitě doporučíme reklamovat.

Tímto se omlouváme za komplikace.

tým BRLOH

• Najlepšia cena a personál komunikatívny,príjemný, ochotný.za mňa veľké plus.

• Cena najnizsia siroko daleko
    • Moznost vyberu tovaru na predajni bezplatne

Velka spokojnost

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem.

• Rýchle dodanie obj. tovaru

Tovar dodaný rýchlo a nepoškodený. spokojnosť vo Full HD.

Všetko o.k.

• Top obchod s hrami
    • Predavači človeka do ničoho netlačia
    • Prozákaznícky prístup
    • Žiadne zavádzanie
    • Prestali predávať mangy

tým BRLOH

• Brloh čo sa týka cien Switch hier je lepšie na tom ako konkurencia

Vždy mám problém nájsť pobočku Brlohu ale to je moja nešikovnosť

tým BRLOH

• Nespokojní sme boli s predavacom menom Norbert v City Arena Trnava, nechota podat info, strohé odpovede, pripadlo mi ze clovek ho otravuje uz len svojou pritomstou, ziadna ochota vysvetliť, dokonca mi vytváral novu obj. Kedze prvu som nestihla prevziat a vytvoril na inu konzolu ako som mala objednanú cize som cakala niekolko dni zbytocne kedze ta nebola skladom. Nakonec som. Si ju obj.znovu na predajnu sama a potom to bolo uz v poriadku.

Inak ako obchod fajn, ale kvôli panovi predavacovi nerady predajnu navstevujeme a znami maju podobnú skusenot

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.

Této situace je nám velice líto a s kolegou toto určitě budeme řešit, nicméně pokud došlo k chybně vytvořené objednávce, za což se samozřejmě omlouváme, je možné objednávku zkontrolovat dle zaslaného potvrzení do emailu a následně by bylo možné obratem sjednat nápravu.

tým BRLOH

Obchod bez komunikacie so mnou stornoval moju objednavku udajne na moj podnet, ktory som samozrejme nedal.

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

V případě zrušení objednávky vždy zákazníka informujeme i s důvodem jejího zrušení.
    V systému je také vidět, z jaké strany byla objednávka zrušena. V tomto případě tedy mohlo dojít ke zrušení z Vaší strany omylem.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

• Tupý a arogantný zamestnanci
    • Drzý a odporný zamestnanci
    • Vyššie ceny
    • Primitívny vedúci ak toto dovolí
    • Hovada

Svojvolne si zatvorili predajnu a nechali nas zakaznikov čakať 45 min vonku , tak sme odišli , ste hovada

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Poprosíme Vás o kontaktování na naší emailové adrese [email protected] s informací, o jakou prodejnu se jednalo a tuto situaci určitě budeme dále řešit s konkrétními prodejci.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.