• dobrý výber produktov
    • sympatické ceny

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme velmi potěšeni Vaší recenzí. Cena je u nás pečlivě střežený parametr, který je optimalizován dle aktuálních možností dodavatelů.
    Děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup a přeji Vám hezký den.

www.bonmoto.cz

• Veľmi spokojný rýchlo dodané ďakujem

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s naším e-shopem, a hlavně dodací dobou. Díky rychlému zpracování a odeslání jsme k Vám
    schopni dopravit Vaši zásilku v rekordních časech.

vsetko super

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

mnohokrát děkujeme za takto skvělé hodnocení obchodu. Je nám ctí být ve Vašich očích na takto vysoké úrovni.
    Děkujeme Vám za nákup a přeji hezký den.

• Výborná komunikácia
    • Bezproblémová výmena tovaru

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za nádhernou recenzi. Velmi si vážíme spokojenosti našich zákazníků a právě proto, je pro nás rychlé zpracování Vaší objednávky prioritou. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že jste spokojen s rychlostí, s jakou přichystáme Vaše objednávky.
    Díky skvělému systému a pečlivosti zaměstnanců se nám daří každý den odbavit bleskurychle stovky objednávek skrze přepravce či osobní odběry na prodejnách.
    Děkujeme za Vaši recenzi i za nákup.

• Rychly, ochotný, super komunikácia

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že naše snaha Vás co nejrychleji informovat a odpovídat na Vaše dotazy u Vás získala kladné hodnocení. Doufáme, že brzy opět zavítáte na náš e-shop nebo jednu z kamenných prodejen.

www.bonmoto.cz

• Prišlo to, čo malo, skvelá cena, profesionálny prístup...

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že jste jste spokojený s výkonem našich prodejců. Vždy se snažíme našim zákazníkům věnovat maximum pozornosti a poradit jim s výběrem, proto nás recenze jako ta Vaše moc těší.

• Rýchlosť doručenia

• Spokojnosť

Pekný kvalitný tovar rýchle dodanie.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že jste byl spokojený s nákupem u nás a zanechal nám tu tak pěknou recenzi. Jsme moc rádi, že Vám vyhovují naše ceny a doufáme, že brzy opět zavítáte na náš e-shop nebo jednu z našich poboček. :-)

www.bonmoto.cz

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Promptné vybavenie
    • Komunikácia o dodatočnom doručení nenaskladneného tovaru

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

takovou recenzi jsme si mohli jen a jen přát. Doufáme, že Vám Vaše nové moto vybavení zpříjemní vyjížďky a trávení času na Vašem stroji :-)

S přáním pěkného dne

www.bonmoto.cz

• Bol som aj na prevádzke v Brne a strelil som sa s ústretovosťou a profesionalitou

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jedním z našich cílů, je poskytnout co nejlepší služby pro naše zákazníky. Vždy snažíme vyjít vstříc a udělat maximum. Právě proto si opravdu vážíme toho, že jste získal pozitivní zkušenost s nákupem na eshopu.

www.bonmoto.cz

U mňa podľa merania hlavy vychádzalo, že som na rozhraní velikostí "L" a "XL" no ukázalo sa, že potrebujem až XXL. Vychádzam z toho, že mi už od vás prišla jedna prilba XL a toto bola druhá, ktorú nemôžem prevziať. Tú prvú si nechávam.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Naší hlavní prioritou je spokojenost a důvěra našich zákazníků. Snažíme se o to, aby byl každý spokojen s dodáním i s řešením nestandardních situací. Vaše recenze i nákup nám udělali velkou radost.

• Zatial prvy nakup

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

mockrát děkujeme. Recenze jako je ta Vaše jsou pro nás radostí! Těšíme se na Váš další nákup a doufáme, že Vaše nové moto vybavení Vám bude dobře sloužit spoustu let a že nás opět navštívíte.

www.bonmoto.cz

Celkovo príjemné vystupovanie. Dobrý dojem je dôležitý. Odbornosť. Ochota pomôcť nájsť riešenie. Zmysel pre humor. S výmenou tovaru za väčší/menší tiež nie je žiadny problém. Všetko ok..

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Právě recenze jako je ta Vaše nám dokážou vyčarovat úsměv na tváři. Těšíme se na Váš další nákup a doufáme, že Vám Vaše nové moto vybavení zpříjemní vyjížďky a trávení času na Vašem stroji :-)

S přáním pěkného dne

• Rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

Děkujeme za Vaši recenzi i za nákup.

www.bonmoto.cz

Rýchle dodanie, pravidelné informovanie o stave objednávky.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup.
    Promptní reakce na Vaše objednávky, ať už ohledně informací či přímo přípravy a předání dopravci, jsou stěžejním bodem našeho obchodu. Vždy se snažíme co nejdříve vyhovět.

• top komunikácia

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

je nám ctí, že se u nás cítíte takto spokojen. Záleží nám na komunikaci a rychlosti doručení. Pokud něco není v pořádku, okamžitě o tom informujeme a souladu s Vašimi potřebami vymyslíme náhradní řešení. Děkujeme za skvělou recenzi i za váš nákup a přeji vám hezký den.

• Rýchle dorucenie

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že jste spokojeni s naším obchodem takovou měrou.
    Jsme rádi, že jste naším zákazníkem a děkujeme Vám za nákup i skvělou recenzi.

• O

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za skvělou recenzi a za Váš nákup.