• Komunikácia, rýchlosť dodania.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za nádhernou recenzi. Velmi si vážíme spokojenosti našich zákazníků a právě proto, je pro nás rychlé zpracování Vaší objednávky prioritou. Budeme se těšit na Váš další nákup.

www.bonmoto.cz

• Široký sortiment, rýchle dodanie a to aj po výmene tovaru, výborná komunikácia s pracovníkmi firmy

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že jste byl spokojený s nákupem u nás a zanechal nám tu tak pěknou recenzi. Jsme moc rádi, že Vám vyhovují naše ceny a doufáme, že brzy opět zavítáte na náš e-shop nebo jednu z našich poboček. :-)

• Dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Žiadna

Určite tu nakúpim aj nabudúce !

Dobrý den.

Jsme rádi, že vše klaplo k vaší spokojenosti.
    Velmi dbáme na informovanosti zákazníka před i po vytvoření objednávky a informovat o jejích změnách, jako jsou například aktualizace dat naskladnění spolu s nabídku super motocyklového příslušenství.
    Děkujeme za Váš nákup i skvělou recenzi a přeji Vám hezký den.

• Komunikacia
    • Ceny
    • rychlost dodania

Dobrý den.

Jsme velice rádi, že jste spokojen s tolika aspekty našeho obchodu.
    Všechny tři jsou hlavní pilíře našeho obchodu, které se snažíme neustále posilovat.

Přeji Vám hezký den a těšíme se znovu na viděnou.

www.bonmoto.cz

• Vyborna komunikacia. Tovar sa uz nevyraba, bonmoto vsak prezistilo dostupnost, odkomunikovali a velmi rychlo dorucili

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že i nedostupné zboží se nám podařilo zajistit udělat tak radost na cestách.
    Děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup a přeji Vám hezký den.

• Ochota
    • Rýchlosť dodania
    • Žiadna

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jedním z našich cílů, je poskytnout co nejlepší služby pro naše zákazníky. Vždy snažíme vyjít vstříc a udělat maximum. Právě proto si opravdu vážíme toho, že jste získal pozitivní zkušenost s nákupem na eshopu.

• Rychly, ochotný, super komunikácia

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že naše snaha Vás co nejrychleji informovat a odpovídat na Vaše dotazy u Vás získala kladné hodnocení. Doufáme, že brzy opět zavítáte na náš e-shop nebo jednu z kamenných prodejen.

• Promptné vybavenie
    • Komunikácia o dodatočnom doručení nenaskladneného tovaru

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

takovou recenzi jsme si mohli jen a jen přát. Doufáme, že Vám Vaše nové moto vybavení zpříjemní vyjížďky a trávení času na Vašem stroji :-)

S přáním pěkného dne

• top komunikácia

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

je nám ctí, že se u nás cítíte takto spokojen. Záleží nám na komunikaci a rychlosti doručení. Pokud něco není v pořádku, okamžitě o tom informujeme a souladu s Vašimi potřebami vymyslíme náhradní řešení. Děkujeme za skvělou recenzi i za váš nákup a přeji vám hezký den.
    www.bonmoto.cz

• komunikacia, vyber, dodanie vzdy kupujem v bonmote moto veci ak to maju co hladam
    • len raz sa mi stalo ze som nedostal spat odpoved z chatu podla dohody ze preveria jeden specifickejsi tovar inak vzdy spokojnost

Super pristup vyber a ochota poradit pomoct v pripade ze kupujem nieco co maju v ponuke vzdy kupujem v bonmote

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za super recenzi. Je nám líto, že se k Vám odpověď nedostala.
    Pokud dotaz stále trvá, neváhejte mi ho prosím poslat přímo na [email protected].

Přeji hezký den.

www.bonmoto.cz

• skvelá komunikácia so zákazníkom
    • ochota poradiť
    • rýchle dodanie tovaru

www.bonmoto.cz

• Prehľad tovaru, ceny a komunikácia
    • .......

Po menšom probléme s tovarom veľmi dobrá komunikácia všetko vyriešené v okamihu. Tento obchod určite odporúčam

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že jste takovou měrou spokojen s naším obchodem.
    Promtní řešení nestandartních situací je naše silná stránka.
    Děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup a přeji hezký den.

www.bonmoto.cz

• Rýchla komunikácia, ochota...

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup.
    Promptní reakce na Vaše objednávky, ať už ohledně informací či přímo přípravy a předání dopravci, jsou stěžejním bodem našeho obchodu. Vždy se snažíme co nejdříve vyhovět.

Přeji Vám hezký den.

www.bonmoto.cz

• Potreboval som vymeniť tovar(prilbu)za väcsiu,bez problémov.Perfektna komunikácia,promptne vybavenie mojej požiadavky.Stihli do Vianoc.Velke Ďakujem.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

výměna je u nás nejen samozřejmostí, ale z hlediska nákupu přesně padnoucího vybavení na eshopu se s ní i počítá.
    Vaše bezpečnost a spokojenost jsou v našem nejlepším zájmu :)
    Děkujeme za nákup i skvělou recenzi a přeji Vám hezký den.

• Ochota

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste spokojeni s přístupem našich zaměstnanců. Pro naše prodejce je práce zároveň i koníčkem, a právě díky tomu jsou schopni Vám poskytnout to nejlepší odborné poradenství.

www.bonmoto.cz

• Dobrá komunikácia. Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

Děkujeme za skvělou recenzi i za váš nákup a přeji vám hezký den.

• Dobrá komunikácia

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme rádi, že vše dopadlo k Vaší plné spokojenosti. Takové objednávky máme nejraději :)
    Děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup a přeji Vám hezký den.

www.bonmoto.cz

• Super rýchlosť dodania tovaru, super komunikácia, darček..

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že Vám vyhovoval přístup našich zaměstnanců. Snažíme se vždy informovat zákazníky co nejrychleji, a v případě potřeby i přeměřit velikost či ověřit jednotlivé parametry zboží. Naše informační linka a online chat jsou dostupné 12 hodin denně 7 dní v týdnu!