• Ochota
    • Komunikácia
    • Rýchlosť dodania
    • Žiadna

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jedním z našich cílů, je poskytnout co nejlepší služby pro naše zákazníky. Vždy snažíme vyjít vstříc a udělat maximum. Právě proto si opravdu vážíme toho, že jste získal pozitivní zkušenost s nákupem na eshopu.

www.bonmoto.cz

• skvelá komunikácia so zákazníkom
    • ochota poradiť
    • rýchle dodanie tovaru

www.bonmoto.cz

• Rýchla komunikácia, ochota...

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup.
    Promptní reakce na Vaše objednávky, ať už ohledně informací či přímo přípravy a předání dopravci, jsou stěžejním bodem našeho obchodu. Vždy se snažíme co nejdříve vyhovět.

Přeji Vám hezký den.

• Ochota
    • Komunikácia

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že jste spokojeni s přístupem našich zaměstnanců. Pro naše prodejce je práce zároveň i koníčkem, a právě díky tomu jsou schopni Vám poskytnout to nejlepší odborné poradenství.

www.bonmoto.cz

• Ústretový, seriózny prístup.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že jste jste spokojený s výkonem našich prodejců. Vždy se snažíme našim zákazníkům věnovat maximum pozornosti a poradit jim s výběrem, proto nás recenze jako ta Vaše moc těší.

• Rýchlosť, spoľahlivosť,ochota.

Nič.

www.bonmoto.cz

• Veľmi ústretový prístup a rýchle dodanie. Tiež dobrá cena.