• Komunikácia, rýchlosť dodania.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za nádhernou recenzi. Velmi si vážíme spokojenosti našich zákazníků a právě proto, je pro nás rychlé zpracování Vaší objednávky prioritou. Budeme se těšit na Váš další nákup.

www.bonmoto.cz

• Široký sortiment, rýchle dodanie a to aj po výmene tovaru, výborná komunikácia s pracovníkmi firmy

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že jste byl spokojený s nákupem u nás a zanechal nám tu tak pěknou recenzi. Jsme moc rádi, že Vám vyhovují naše ceny a doufáme, že brzy opět zavítáte na náš e-shop nebo jednu z našich poboček. :-)

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že jste spokojen s rychlostí, s jakou přichystáme Vaše objednávky.
    Díky skvělému systému a pečlivosti zaměstnanců se nám daří každý den odbavit bleskurychle stovky objednávek skrze přepravce či osobní odběry na prodejnách.

• Komunikacia
    • Ceny
    • rychlost dodania

Dobrý den.

Jsme velice rádi, že jste spokojen s tolika aspekty našeho obchodu.
    Všechny tři jsou hlavní pilíře našeho obchodu, které se snažíme neustále posilovat.

Přeji Vám hezký den a těšíme se znovu na viděnou.

www.bonmoto.cz

• Vyborna komunikacia. Tovar sa uz nevyraba, bonmoto vsak prezistilo dostupnost, odkomunikovali a velmi rychlo dorucili

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že i nedostupné zboží se nám podařilo zajistit udělat tak radost na cestách.
    Děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup a přeji Vám hezký den.

• Expresne rýchle dorucenie
    • Tovar v poriadku
    • Super ceny
    • Veľký výber

Dobrý den.

Děkujeme za skvělou recenzi obchodu i za Váš nákup.
    Dle výpisu máme být opravdu na co hrdí.

Přeji Vám příjemný den a těšíme se příště nashledanou.

• Rychlosť vybavenia a doručenia

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme rádi, že vše dopadlo k Vaší plné spokojenosti. Takové objednávky máme nejraději :)
    Děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup a přeji Vám hezký den.

• Ochota
    • Komunikácia
    • Rýchlosť dodania
    • Žiadna

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jedním z našich cílů, je poskytnout co nejlepší služby pro naše zákazníky. Vždy snažíme vyjít vstříc a udělat maximum. Právě proto si opravdu vážíme toho, že jste získal pozitivní zkušenost s nákupem na eshopu.

• Rýchle dodanie.

• Rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že naše snaha Vás co nejrychleji informovat a odpovídat na Vaše dotazy u Vás získala kladné hodnocení. Doufáme, že brzy opět zavítáte na náš e-shop nebo jednu z kamenných prodejen.

• Promptné vybavenie
    • Komunikácia o dodatočnom doručení nenaskladneného tovaru

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

takovou recenzi jsme si mohli jen a jen přát. Doufáme, že Vám Vaše nové moto vybavení zpříjemní vyjížďky a trávení času na Vašem stroji :-)

S přáním pěkného dne

• Rýchle vybavenie objednávky

• Rýchle dorucenie

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

jsme moc rádi, že jste spokojeni s naším obchodem takovou měrou.
    Jsme rádi, že jste naším zákazníkem a děkujeme Vám za nákup i skvělou recenzi.

• Rychle dodanie

Ochotna pracovnicka infolinky, pri nedostupnosri tovaru ihned navrhla alternativu a aj cenu upravili k spokojnosti(ponechanie lacnejsieho postovneho aj ked nebola v ponuke dana moznost) pravidelna informocanost o pohybe tovaru a pri doruceni kvalitne zabaleny tovar

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za skvělou recenzi i za Váš nákup.
    Promptní reakce na Vaše objednávky, ať už ohledně informací či přímo přípravy a předání dopravci, jsou stěžejním bodem našeho obchodu. Vždy se snažíme co nejdříve vyhovět.

www.bonmoto.cz

• skvelá komunikácia so zákazníkom
    • ochota poradiť
    • rýchle dodanie tovaru

• Prehľadnosť tovaru
    • Veľký výber

Tovar doručený na druhý deň.

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

je nám ctí, že se u nás cítíte takto spokojen. Záleží nám na komunikaci a rychlosti doručení. Pokud něco není v pořádku, okamžitě o tom informujeme a souladu s Vašimi potřebami vymyslíme náhradní řešení. Děkujeme za skvělou recenzi i za váš nákup a přeji vám hezký den.
    www.bonmoto.cz

• Kvalitne veci dobrá cena rýchlosť dobrúčenia

• Velmi rychle dodani.

• rýchle vybavenie objednávky

• rychle odoslanie objednavky

Reakcia obchodu BONMOTO.sk

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s naším e-shopem, a hlavně dodací dobou. Díky rychlému zpracování a odeslání jsme k Vám
    schopni dopravit Vaši zásilku v rekordních časech.