Kvalitný tovar, rýchle doručenie

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi že ste rovnako ako s produktami boli spokojná aj s doručením.

Rýchla a ústretová komunikácia

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu :) Vážime si, že ste boli spokojná s komunikáciou na našom eshope. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• akciové ceny
    • veľký výber
    • kvalitný tovar

akciové ceny, veľký výber, kvalitný tovar a rýchle dodanie, nemôžem nič vytknúť, super

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu krásnu spätnú väzbu :) Veľmi nás teší, že v našom eshope spokojne nakúpili a že ste s výberom produktov boli spokojná. Veríme, že naďalej budeme spĺňať Vašej očakávanie.

• Rýchlosť dodania
    • Prijateľné ceny

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Sme radi, že Vaša objednávka prišla rýchlo a mohli ste sa tešiť z produktov.

skvelý tovar,dobré zľavy

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste boli spokojná s výberom produktov ako aj s našou Black Friday akciou :)

Linda z Bioruže

Dakujem aj za pribaleny darcek, mile prekvapenie.

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :) sme radi, že Vás darček potešil a tešíme sa na ďalší nákup.

• Doručenie na adresu

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Sme radi, že ste boli spokojný s doručením Vašej objednávky.

sortiment a rychlost dodania

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Veľmi nás teší, že ste s produktami boli spokojná a že Vaša objednávka k Vám dorazilo rýchlo.

Linda z Bioruže

Dobré ceny, rýchlosť vybavenia zákazky, celková spokojnosť.

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste bol celkovo spokojný s nákup na našom eshope. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

Linda z Bioruže

• nasla som tovar, kt. som hladala
    • objednavka bola rychlo vybavena

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste u nás našli produkt, ktorý splnil Vaše očakávania a aj to, že Vám bol rýchlo doručený. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Skvelé produkty
    • Skvelé ceny
    • Dobré akcie

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za pozitívne spätnú väzbu. Sme radi, že ste s nákupom na našom eshope boli spokojná a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Som spokojná...

Reakcia obchodu bioruza

ešte raz ďakujeme za Váš čas a recenziu. Veľmi nás teší, že ste naším pravidelným zákazníkom a veríme, že budeme naďalej plniť Vaše očakávania.

Prajem pekný deň. :)

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu ohľadom rýchleho dodania. Veľmi si vážime, že ste si našli čas zanechať nám hodnotenie.

Linda z Bioruže

• Kvalitná kozmetika, rýchle doručenie.

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že produkt k Vám dorazil rýchlo a v očakávanej kvalite. Dúfame, že s ďalším nákupom budete rovnako spokojná :)

Som spokojná....

Reakcia obchodu bioruza

vážime si, že ste si našli čas a napísali nám pozitívnu recenziu. Sme radi za Vašu celkovú spokojnosť s nákupom a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Linda z Bioruže

• Nedá sa platiť na dobierku

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu recenziu a sme radi, že produkt k Vám dorazil rýchlo a v poriadku. Mrzia ma vzniknuté problémy s platbou, snažila som sa Vás kontaktovať aj emailom kde Vás čaká malá pozornosť ako ospravedlnenie. Žiaľ pri tovare z Vašej objednávky sa nedá platiť na dobierku, nakoľko sa jedná o produkt pri ktorom môže dôjsť k znehodnoteniu a zníženiu kvality pokiaľ si ho človek neprevezme a čaká dlho na sklade. Toto obmedzenie je iba pri niektorých druhoch produktov napríklad bylinkách.

Linda z Bioruže

Rýchle doručenie, výrobky,ktoré som si objednala splnili moje očakávanie. Cena prijateľná

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vaše skvelé hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša celková spokojnosť s obchodom.

Linda z Bioruža

• kvalitný tovar
    • široký výber kozmetiky

S obchodom som spokojná. Ceny sú super, výrobky tiež, zabalené perfektne, dodanie bez problémov.

Reakcia obchodu bioruza

sme radi za Vašu pozitívnu skúsenosť s naším eshopom a dodaním tovaru. Ďakujeme za priaznivú recenziu

Rýchle dodanie

• Rýchle dodanie, kvalitné krémy

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Váš nákup a pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste spokojná s rýchlosťou dodania a s kvalitou produktu.