• na mieste som si doobjednal, kočky to spracovali bez problémov a s usmevom.

je dobré vedieť, z ktoréj svetovej strany sa vchádza do budovy a ktoré dvere, inak človek blúdí a musí volať, hodil by sa z vonku ukazatel/cedulka.

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu :) Sme radi, že sme Vašu objednávku vybavili rýchlo a bez problémov. Ďakujeme za podnet na lepšie označenie odberného miesta a budeme sa snažiť na tom zapracovať.

Prajem ešte pekný deň :)
    Linda z Bioruže

Rýchle doručenie, príjemná a ústretová komunikácia. Potešil ma darček navyše, ako aj vzorka sprchového krému.

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za pozitívnu recenziu :) Sme radi, že Vás darček potešil a že ste s nákupom boli spokojná. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Linda z Bioruže

Kvalitné výrobky za skvelú cenu, profesionálny servis, rýchle dodanie, vrele odporúčam

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu :) Sme radi za vašu spokojnosť s našimi službami a rovnako aj s produktami. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

Linda z Bioruže

• veľmi dobré ceny, expresná dodávka, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu :) sme radi, že objednávka k vám rýchlo prišla a mohli ste sa tešiť z produktov.
    Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

• Dobry vyber
    • Priatelne ceny

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za pozitívnu recenziu :) Veľmi nás teší, že ste s nákupom spokojný. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu

• Rýchle vybavenia
    • E,kvalitné výrobky

Obchod pi úka dobré výrobky

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu :) Sme radi, že objednávka k vám dorazila rýchlo a v poriadku. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Dobrá komunikácia rýchle dorucenie

Reakcia obchodu bioruza

Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

Prajeme príjemne sviatky.

Linda z Bioruže

Určite objednám opäť, len ma mrzí, že jedna položka kvôli ktorej som objednávala a mali napísané, že skladom tak skladom nebola. Inak komunikácia bezproblémová, peniaze vrátené za položku, ktorú nedodali a olejčeky sú super.

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za vašu objednávku a spätnú väzbu, sme radi, že ste mali pozitívnu skúsenosť s našim eshopom. Je nám ľúto, že jedna z položiek nebola k dispozícii. Chceli by sme sa za vzniknutú situáciu ešte raz ospravedlniť a uistiť vás, že urobíme všetko pre to aby už nevznikla podobná situácia. Sme radi, že peniaze sa vám rýchlo vrátili a dúfame, že boli postačujúcou kompenzáciou.

Prajeme príjemné prežitie sviatkov

Linda z Bioruže

Rýchlo dodaný tovar, bez poškodenia.Milý a ústretový personál .Mam rada Bulharskú kozmetiku.Ďakujem za,že ju môžem aj u vás objednať.

Reakcia obchodu bioruza

Prajem pekný deň a príjemné sviatky.
    Linda z Bioruže

S bulharskou kozmetikou som veľmi spokojná, lebo je vyrábaná z ružovej vody a ružového oleja, a čo je hlavné, neobsahuje žiadne parabény...

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za pozitívnu recenziu :) Veľmi nás teší, že ste s kozmetikou spokojná a že spĺňa vaše požiadavky. Tešíme sa na váš ďalší nákup :)

spokojnosť, rýchle dodanie

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za vašu spätnú väzbu :) Sme radi, že ste s nákupom boli spokojná a že vaša objednávka k vám dorazila rýchlo.

Linda z Bioruže

Kúpil som si rezanú vňať pamajoránu. Čajovina takmer neobsahuje kvety, väčšinu tvorí posekaná stonka a nemá vôbec žiadnu arómu, podľa toho, čo cítiť sa pamajorán vôbec nedá poznať. Neodporúčam kupovať tento produkt.

Reakcia obchodu bioruza

mrzí nás, že produkt nespĺňal vaše očakávania a situáciu preveríme :) Snažila som sa vás kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom vyriešenia situácie, ale žiaľ bezúspešne. Produkt nám môžete samozrejme vrátiť a vrátime vám zaň peniažky. Ďakujeme za váš podnet a veríme, že situáciu sa nám podarí spoločne vyriešiť.

Prajem ešte pekný deň
    Linda z Bioruže

Rýchle dodanie ,ako poďakovanie,mala vzorka krému

ďakujem za Vašu spätnú väzbu :) Sme radi, že Vás vzorka potešila

Linda z Bioruže

• Rýchle dodanie a kvalitné vyrobky

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu :) Sme radi, že objednávka k vám dorazila rýchlo a splnila Vaše očakávania.

Velmi ochotne dievcata.Fakt super

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a vážime si Vašej pochvaly :) tešíme sa na Váš ďalší nákup

Linda z Bioruže

Kúpiť sa dá veľa vecí na jednom mieste a veľká spokojnosť s produktmi a dobrá odozva na výrobky všeobecne a nakupim u vás určite znovu.

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu :)

Kvalitný tovar, rýchle doručenie

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi že ste rovnako ako s produktami boli spokojná aj s doručením.

Rýchla a ústretová komunikácia

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu :) Vážime si, že ste boli spokojná s komunikáciou na našom eshope. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• akciové ceny
    • veľký výber
    • kvalitný tovar

akciové ceny, veľký výber, kvalitný tovar a rýchle dodanie, nemôžem nič vytknúť, super

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu krásnu spätnú väzbu :) Veľmi nás teší, že v našom eshope spokojne nakúpili a že ste s výberom produktov boli spokojná. Veríme, že naďalej budeme spĺňať Vašej očakávanie.

• Rýchlosť dodania
    • Prijateľné ceny

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Sme radi, že Vaša objednávka prišla rýchlo a mohli ste sa tešiť z produktov.