• super vyber a dobre ceny

Dobrý deň :)

ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Sme radi, že ste s eshopom spokojný a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu.

Linda z Bioruže

• páči sa mi filozofia aj sortiment
    • produkt som našla na iných eshopoch v nižšej cene tak ako u vás po odrátaní zľavy so zľavovým kódom 10%
    • riešiť platbu bez platobnej brány - resp. tak, že si musím otvoriť banku, zadať ručne ibany, vs, atď. je strašne nepohodlné, resp. vždy ma to odrádza pri online nákupoch...

Dobrý deň Barbora,

ďakujeme, že ste sa podelili so skúsenosťou s naším eshopom :) sme radi, že sa Vám páči náš príbeh, produkty a rýchle doručenie. V ponuke máme možnosť platiť aj cez platobnú bránu, stačí zakliknúť možnosť CardPay.

Linda

• Dobry vyber
    • Priatelne ceny

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za pozitívnu recenziu :) Veľmi nás teší, že ste s nákupom spokojný. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu

• akciové ceny
    • veľký výber
    • kvalitný tovar

akciové ceny, veľký výber, kvalitný tovar a rýchle dodanie, nemôžem nič vytknúť, super

Reakcia obchodu bioruza

ďakujeme za Vašu krásnu spätnú väzbu :) Veľmi nás teší, že v našom eshope spokojne nakúpili a že ste s výberom produktov boli spokojná. Veríme, že naďalej budeme spĺňať Vašej očakávanie.

Prajem pekný deň :)