• Rýchle vybavenie
    • Dobrá komunikácia

Ahoj,

Je skvelé, že si bol maximálne spokojný nie len s rýchlym vybavením objednávky ale aj s dobrou a efektívnou komunikáciou našich kolegov.

Ak by si niečo potreboval, kedykoľvek nás kontaktuj. Kolegovia na infolinke ti vždy ochotne radi pomôžu.

• BOL TOVAR DODANY VCAS
    • VYHODA

Ahoj,

Vieme aké dôležité je pre teba rýchle doručenie objednávky. Preto nás teší, že si bol 100% spokojný s dodacou dobou a veríme, že čoskoro zas nakúpiš v našom e-shope.

Ďakujeme za najlepšie hodnotenie a prajeme ešte pekný deň.

Tím GAFA AUTO

Nízke ceny v porovnaní s autoservismi, kde vám predajú ten istý tovar s tým istým kódom, v rovnakom obale, ale v trojnásobnej cene.

Ahoj,

Teší nás, že tvoja spokojnosť s objednaným tovarom v našom e-shope sa prejavila aj v tvojom pozitívnom hodnotení. Vďaka za výbornú recenziu. Aby ti nič neušlo, sleduj nás aj na sociálnych sieťach, kde uverejňujeme všetky prebiehajúce akcie a zľavy.

• velky vyber
    • fajn ceny

Ahoj Matej,

Vždy sa snažíme vyjsť v ústrety naším zákazníkom, a preto neustále rozširujeme ponúkaný sortiment a služby. Sme radi, že si bol spokojný s veľkým výberom tovaru za rozumné ceny v našom obchode.

Veríme, že aj s ďalšou objednávkou budeš mať rovnako pozitívny pocit z nákupu.

Tím GAFA AUTO

Nakupujem pravidelne, rychle dodanie, zatial všetko pozitivna skusenosť.

Ahoj Marek,

Vážime si tvoju skvelú recenziu. Veľmi sa tešíme, že ako náš stály zákazník si mal s celým procesom objednania ale aj s rýchlym dodaním vždy pozitívnu skúsenosť. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Prajeme všetko dobré.

• Dobré ceny
    • Veľký výber

Ahoj,

Super recenzia, ďakujeme. Teší nás, že sme naplnili všetky tvoje očakávania ohľadom férových cien produktov, širokého výberu sortimentu ale aj rýchle dodania.

Ak by si čokoľvek potreboval, sme tu pre teba.

Ahoj,

Rýchle doručenie je jedna z našich priorít, a preto nás veľmi teší, že ti vyhovovala táto služba nášho e-shopu. Pekne ďakujeme za najlepšie hodnotenie.

Veríme, že aj tvoja ďalšia objednávka prebehne bezproblémovo a s rýchlym dodaním.

• Dobré ceny
    • Kvalita dodaného tovaru
    • Komunikácia zo strany obchodu

Nakupoval som už viackrát a vždy som bol veľmi spokojný. Vrelo obchod odporúčam.

Ahoj,

Vďaka za odporúčanie nášho obchodu a za pozitívnu recenziu. Sme radi, že zakaždým u nás nájdeš presne to, čo potrebuješ za férové ceny a v dobrej kvalite. Tešíme sa, že si maximálne spokojný aj s komunikáciou našich kolegov ako aj s dobou dodania.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu objednávku.

Spokojný so všetkým..

Ahoj Ondrej,

Tvoje pozitívne hodnotenie je pre nás veľmi dôležité. Teší nás, že sme maximálne vyhoveli tvojim požiadavkám a mal si pozitívny zážitok z nákupu v našom obchode. Za tvoju výbornú recenziu ti pekne ďakujeme.

Želáme všetko dobré.

Tím GAFA AUTO

Tovar mi bol dodaný čo v najkratšom čase

Ahoj Jolko,

Je výborné, že si sa s nami podelil o tvoj zážitok s objednaním v našom obchode. Teší nás, že ti sadla doba dodania. Privítame, ak sa nám ozveš s nápadom, ako by sme mohli vylepšiť naše služby, aby si bol s ďalšou objednávkou na 100% spokojný.

• Rýchlosť dodania.

Ahoj Jarda,

Vieme aká je rýchlosť dodania dôležitá, preto nás veľmi teší, že si bol 100% spokojný s dobou dodania tvojej objednávky. Veľmi pekne ďakujeme za najlepšie hodnotenie.

Prajeme ešte pekný deň.

Tím GAFA AUTO

• Perfektný prístup pri overovaní dielov podľa VIN pokiaľ niečo nesedí hneď to s vami konzultujú
    • Rýchle dodanie myslím že aj široký sortiment dielov rôzne značky

Objednávam stále z Gafa a vždy som bol spokojný

Ahoj Rasťo,

Veľmi nás potešila tvoja výborná recenzia. Ďakujeme za najlepšie hodnotenie. Sme radi, že ti vyhovovala nie len ponuka sortimentu na našom e-shope ale aj overovanie kompatibility dielov. Naši kolegovia sa snažia zareagovať čo najrýchlejšie a poskytnúť odborné poradenstvo.

Ak by si čokoľvek potreboval, kedykoľvek nás môžeš kontaktovať. Sme tu pre teba.

Tím GAFA AUTO

Výborný eshop. Cena , rýchlosť dodania , sortiment , všetko super.

Ahoj Dávid,

Teší nás, že si mal super skúsenosť s objednaním v našom obchode. Vždy sa snažíme, aby naše služby čo najviac vyhovovali potrebám našich zákazníkom. Preto sme radi, že ti sadla široká ponuka dielov za férové ceny ako aj doba dodania.

Vďaka za skvelú recenziu.

• Široký sortiment výrobkov

Ahoj Dávid,

Sme veľmi radi, že si si našiel čas a dal nám pozitívne hodnotenie. Vďaka. Teší nás tvoja spokojnosť s dobou dodania, ale aj so širokým výberom dielov v našom obchode. Máme snahu sa neustále zlepšovať.

Preto budeme vďační, ak sa nám ozveš s nápadom, ako by sme moli vylepšiť naše služby k tvojej maximálnej spokojnosti.

Super obchod vždy spokojnyl

Ahoj,

Tvoja spokojnosť je pre nás odmenou. Tešíme sa, že tvoja maximálna spokojnosť s nákupom v našom obchode sa odrazila aj v tvojej pozitívnej recenzii. Pekne ďakujeme.

Veríme, že u nás zas čoskoro nakúpiš a budeš mať rovnako príjemnú skúsenosť aj s ďalšou objednávkou.

Pohodový obchod.

Ahoj Starec,

Jedným z našich cieľov je zabezpečiť pre našich zákazníkov čo najpríjemnejší zážitok z nákupu v našom e-shope. Preto veľmi radi počujeme, že si u nás objednal bezproblémovo a z pohodlia domova.

Vďaka za prejavenú dôveru.

• Rychlost
    • Maju skladom co potrebujem

Ahoj Mário,

Je výborné, že si vždy našiel presne to, čo si potreboval a bol maximálne spokojný s celým procesom nákupu v našom obchode.

Veríme, že aj s ďalšou objednávkou budeš rovnako spokojný.

Všetko ako vždy na 100 %

Ahoj Mário,

Waw, pekne ďakujeme za super recenziu. Teší nás tvoja 100% spokojnosť so službami nášho e-shopu. Veríme, že tvoje nákupy u nás budú aj naďalej príjemným zážitkom.

Tím GAFA AUTO

• Zatiaľ rýchlosť odoslania.

Zatiaľ žiadna.

Ahoj Gejza,

Vážime si tvoje pozitívne hodnotenie a tešíme sa, že ti úplne vyhovovalo rýchle dodanie objednávky.

Ďakujeme za super recenziu a prejavenú dôveru.

• Rýchla komunikácia
    • Overenie podľa VIN
    • Ochota
    • Zatiaľ žiadne

Za mňa veľká spokojnosť s vybavením objednávky a dodania tovaru. Určite do budúcnosti opäť využijem služby.

Ahoj Milan,

Sme radi, že si bol maximálne spokojný nie len s rýchlym vybavením objednávky, ale aj s dobou dodania. Tvoje pozitívne hodnotenie je pre nás potvrdením, že ideme správnym smerom.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.