• Stále čakám na tovar!!!

• Dobrá komunikácia.

• Zľavy
    • Malo ho poznám
    • Majú priemerné výrobky
    • Menší sortiment

Všetko klaplo rýchlo, systematicky. Tovar super.

• Ceny
    • Rýchlosť doručenia

Všetko super, tovar prišiel rýchlo, aj keď ho nemali priamo na sklade. A za výhodné ceny

• výhodná cena
    • kvalita tovaru

Maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť, že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.
    Kedykoľvek sa na nás zase obráťte, či už s výberom ďalších spotrebičov, alebo iných produktov.

• cena, rychlost, spolahlivost

Mam len dobru skusenost

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, odporúčania a predovšetkým milú recenziu. Robí nám radosť , že ste s naším servisom a so službami spokojný/á, snažíme sa vždy o dosiahnutie maximálnej zákazníckej spokojnosti.

• Prehľadny e-shop
    • Rychle vybavenie objednavky

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.

• rýchle vybavenie objednávky
    • výborná komunikácia
    • rýchle dodanie tovaru
    • kvalitnejšie balenie tovaru

Výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky a rýchle dodanie tovaru. Jediné, čo ma mrzí, tak to, že tovar, ktorý som si objednal bol v krabici rozložený na podložke PVC, ktorá prišla na jednej strane úplne rozdrvená. Našťastie tovar poškodený nebol, tak snáď bude fungovať ako má. Toto nebol dôvod na reklamáciu tovaru, ale ak chcete niekomu urobiť radosť a darovať mu niečo s rozbitou podložkou, tak to neurobí určite dobrý dojem. Balenie prevzaté od kuriéra porušené nebolo, takže dôvod na neprevzatie tovaru nebol. Tento stav som zistil až po vybalení tovaru z krabice. Takže ťažko určiť, či k poškodeniu došlo pri nesprávnom skladovaní tovaru alebo počas prepravy.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a nákup u nás. Mrzí nás, že ste mali uvedenú negatívnu skúsenosť s objednávkou. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb.

S pozdravom Tím Andreashop

bez problému.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• .

• spolahlivy obchod
    • dobre ceny

Rychle dodanie super

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Rýchlosť, spoľahlivosť, cena, velký výber

Maximálna spokojnosť. Všetko na 100 %. Určite odporúčam.

super rýchle, spoľahlivé

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• rýchle dodanie, bez problémov, odporúčam

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

tovar mi bol doručený behom týždňa , bez problémov som spokojná.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Príjemný prístup, rýchle vybavenie.

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

• Objednal som si kávovar, na ktorý mali napísané, že ho majú skladom... Nemali... A nemal ho ani ich dodávateľ... A že ho doručia najskôr o 10-14 pracovných dní... Tak som si ho objednal z iného obchodu a prišiel za 2 dni...

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti s objednávkou. Dodávateľ nám bohužiaľ medzičasom potvrdil, že na produkt je čakacia doba a produkt ktorý sme mali skladom bol zakúpený zákazníkom pred Vami. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb a aby sa situácia nemohla opakovať.

S pozdravom Tím Andreashop

• Rýchle vybavenie reklamácie
    • Prozákaznícky prístup

Granule pre psov boli pokazené, smrdeli. Personál Andreashop bol ochotní pri vybavovaní reklamácie. Výrobca uznal reklamáciu. Jedná sa o superprémiové granule ONTARIO .

S pozdravom Tím ANDREA SHOP

Andrea shop mi vyhovuje. spokojnost nad mieru