• Balík bol zničený a obalený vo fólií. Jedno cappuccino roztrhnute , jedno chybalo.

• Nevýhoda je ta , že pri každej objednávke je potrebné platiť zvlášť poštovné, škoda že to nemôže byť tak, že sa daju od viacerých dodávateľoch do jedného balíka , keďže to objednávam náraz.

Všetko mi bolo doručené,tovar vyzerá byť ok tak uvidíme ešte kvalitu po odskúšani.

• tovar bol v súlade popisom na internete
    • nevhodne zabalený tovar na prepravu

• Balík mi prišiel rozbitý a veci pokrčené

• Štandardné objednanie tovaru, dobrí výber, to čo som potreboval
    • Zlyhala výstupná kontrola pri balení. Chýba jedna súčiastka a hlavne návod, ktorý mal byť súčasťou ,lebo bez toho mi to nedáva zmysel, ako to poskladať. Je to nedomyslené ?

Obchod je v pohode, tovar je to, čo som potreboval, ale ta súčiastka je trošku problém a hlavne ten chýbajúci návod

Reakcia obchodu Allegro.sk

Dobrý den, pán Dolník,

mrzí nás vaša negatívna skúsenosť a v tomto prípade odporúčame začať diskusiu s predávajúcim na webovej stránke Allegro (prostredníctvom tlačidla Nahlásiť problém s nákupom v informáciách o nákupe danej objednávky, ktoré nájdete na adrese allegro.sk/moje-allegro/nakupy/historia-nakupov), kde sa môžete s predávajúcim dohodnúť na vhodnom riešení. V diskusii môžete tiež požiadať našich kolegov z podpory (prostredníctvom tlačidla Požiadať Allegro o pomoc), aby sa zapojili do diskusie a pomohli vám komunikovať s predávajúcim.

• rýchlosť dodávky tovaru
    • spoľahlivosť (dostanem to, čo si objednám)
    • cenové relácie
    • pri objednávke viacerých položiek to nepríde ako jedna položka(balík),ale jednotliví dodávatelia pošlú svoj balík každý zvlášť a v rôznych dodacích termínoch

Celkovo: spokojnosť

• Bábika naozaj veľmi pekná a za tú cenu.
    • Obávala som sa balenia, lepiaca páska slabo držala, bol ľahký prístup k tomu, aby sa dala vybrať, keďže sa mi to stalo pred vianocami z iného obchodu. Inak žiadne výhrady.

• Cena produktu
    • Produkt mal byť doručený 22.3. a prišiel až 26.3.
    • Pýtal som sa na dôvod nedodržania dátumu doručenia. Prišla odpoveď že balík je na ceste.
    • Objednal som si štyri balenia a prišlo všetko nahádzane v jednej veľkej krabici.

• objednávali sme diely na auto - svetlo, mali sme obavu z veľkej ceny a nepoznali sme obchod, ale tovar prišiel a bezproblémovo pasoval aj funguje
    • tovar by mohol byť lepšie zabalený, pri dodaní z bol balík na jednom mieste porušený a vytŕčal šrób zo svetla, najskôr sme sa obávali, či nebude zásielka poškodená ale nakoniec bolo všetko v poriadku

• Ceny, ceny, ceny a rýchlosť dodania. Možnosť dovozu zdarma na prvých 5 objednávok (uvítacia akcia) a 10€ ako bonus na prvý nákup nad 50€... Na ďalší je zasa 5€tiež nad 50€ nákupu, treba použiť do 3 dní!!!
    • Objednávka z PL objednaná v nedeľu a prišli v stredu pekne zabalená , proste dovoz rýchlejší ako v rámci SR.
    • Balík s pracími práškami mohol byť zabalený lepšie, roztrhaná krabica ale prášky boli v pohode...

• Nepřehledná stránka
    • Popisy u jednotlivých výrobků nedostatečné a jako od Google překladače, každý jeden výrobek jsem si musela zvlášť dohledávát podle značky a typu na internetu, jestli splňuje parametry, které hledám
    • Předpokládaný termín doručení čt-po, je pátek a zatím ani nepřišla zpráva od přepravní společnosti, že by byl balík aspoň někde na cestě, takže pochybuju že do pondělka přijde
    • Při objednání více druhů zboží od jednoho obchodníka naskakuje poštovné za každé zboží a ne jednorázově za balík.

• široký sortiment a lacnejší
    • ale výrobok nemal originál balenie, vyzerá ako fejk

široký sortiment a lacnejší, ale výrobok nemal originál balenie, vyzerá ako fejk

Reakcia obchodu Allegro.sk

Dobrý deň, je nám ľúto, že výrobok nebol originálne zabalený. Pokiaľ máte pochybnosti ohľadom pravosti, nahláste predajcovi túto reklamáciu v zákaznickom účte. V Histórii nákupov, pod produktom v informáciach, nájdete možnosť Nahlásiť problémy s nákupom. Ďalšia možnosť je nahlásiť porušenie pravidiel vo formulári pod ponukou. Ak budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať na: https://allegro.sk/pomoc/kontakt. Veríme, že spolu s kolegami situáciu vyriešime.