Vôbec s tovarom neprišiel návod v Slovenčine

v obchode tovar nebol, ani ho nedodali do termínu, predlžil som dodací termín na dodávku

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, bohužel máte pravdu, Vaše objednávka se nám nepovedla. U produktu jsme uváděli dostupnost "skladem u dodavatele", avšak než jsme stihli objednávku vyřídit, zboží se u dodavatele vyprodalo. Mrzí nás to. Jakmile bude zboží znovu dostupné, Vaši objednávku vyexpedujeme a informujeme Vás o tom e-mailem. Velmi se omlouváme za komplikace.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

PRIEKUPNICI LACNO KUPIT DRAHO PREDAT.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, ano, levně koupit, draze prodat. Evidentně jste pochopil princip obchodování. Na tomto principu fungují všechny obchody, ve kterých běžně nakupujete :-)

K Vaší objednávce: mrzí nás, že jste nebyl spokojený, ale domníváme se, že z naší strany bylo vše v pořádku. Objednal jste si zboží, u kterého byl zřetelně uveden předpokládaný termín dodání cca za 10 dnů. Zřejmě jste objednával narychlo a tuto informaci jste přehlédl. Následně jste objednávku stornoval, protože jste nechtěl na produkt čekat. Storno jsme ihned přijali a vyřídili. Nevíme, co bychom mohli udělat lépe. Pokud jste byl nespokojen s něčím jiným kromě dodací lhůty, případnou zpětnou vazbu uvítáme.

V dnešnej dobe čakať na tovar, ktorý uvádza eshop ako skladom týždeň je výsmech.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl s objednávkou u nás spokojen. Ale v tomto případě se nám nepodařilo najít žádné pochybení na naší straně. Spíše se domníváme, že jste se spletl, případně jste si nepřečetl údaje o dostupnosti produktu.

Objednával jste v pondělí 31. 7. v pozdních odpoledních hodinách. U produktu nebylo uvedeno "skladem", ale "skladem u dodavatele" a hned pod tím byl uveden předpokládaný termín doručení v rozmezí 4. - 8. 8. 2023. A tento termín jsme splnili, neboť zboží jsme Vám doručili 8. 8. 2023. Ještě před objednávkou jste tedy věděl, jak dlouho doručení potrvá, přesto jste si zboží objednal. Nerozumíme tedy následné nespokojenosti.

Pokud jsme nějaké naše pochybení přehlédli, budeme rádi za podrobnější zpětnou vazbu.

• Tovar mi bol dodaný
    • Spoločnosť mi navrhla že za 4,90 € mi vyberie najlepšieho dopravcu bol to otras nikdy viac. Nedodržali ani čas doručenia objednávky, ani sa neobťažovali nad poznámkou ktorú som napísal, že tovar ma byť doručený po 15 hod.
    • Výber dopravcu absolútne zlý!

Som maximálne sklamaný nie z tovaru, ale zo služieb dopravy, ktoré poskytujú! Neodporúčam!

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás Vaše zklamání z našich služeb. Chybu jsme skutečně udělali v tom, že jsme nereagovali na Vaši poznámku "Doručit po 15. hodině". Kolega, který objednávku vyřizoval, Vám měl navrhnout změnu doručení na výdejní místo, kde byste si balík mohl vyzvednout kdykoliv. U dopravce totiž nelze čas doručení předem stanovit, záleží to na jeho rozvozové trase. Za nereagování na Vaši poznámku se velice omlouváme a polepšíme se.

Chápeme, že Vás naše výše uvedené pochybení naštvalo, ale zvažte prosím, zda nás nehodnotíte až příliš přísně. Přece jenom objednané zboží jsme Vám zaslali včas a v pořádku. A po doručení objednávky jsme Vám zaslali e-mail, ve kterém jsme se Vás ptali, zda bylo vše v pořádku. Na tento e-mail jste bohužel nereagoval a nedal jste nám tak možnost naši chybu napravit.

Napriek tomu ze tovar je na stranke ponukany, bolo mi oznamene, ze vraj bude dodany az po dodani u dalsieho dodavatela. Tovar mam zaplateny, tak stale cakam.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, omlouváme se Vám za zpoždění v dodávce zboží z Vaší objednávky. U zboží jsme sice férově uváděli, že je "skladem u dodavatele", ale zároveň jsme uváděli termín dodání do 24. 7., který jsme nesplnili. Dodavatel totiž vyhlásil celofiremní dovolenou, se kterou jsme nepočítali. Mrzí nás to a příště se budeme snažit si dovolené dodavatelů zjistit předem.
    Objednávku dle Vašeho přání vedeme dále jako platnou. Tento týden již dodavatel funguje, takže věříme, že budeme schopni zboží brzy odeslat.

• Ani po 6dnoch stále nemám správu o tom kedy bude tovar doručený

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, posílali jsme Vám již 3 e-maily. První bylo potvrzení objednávky, pár minut po něm následoval e-mail s informací, kdy budeme zboží odesílat. A ve třetím e-mailu jsme Vás již informovali o tom, že balíček byl odeslán. Součástí posledního e-mailu je i faktura a odkaz pro sledování zásilky. Balíček je již v rozvozu a dnes Vám jej kurýr doručí. Splnili jsme tedy i slíbený termín doručení.
    Možná Vám e-maily spadly do složky spam, můžete to prosím zkontrolovat? Pokud je tam najdete, budeme rádi, pokud Vaše hodnocení změníte. Stačí najít e-mail s předmětem "Ohodnoťte Alemat.sk na základe vášho nákupu" a kliknout na zelené tlačítko "Doporučuji" :-)

Nemám čo hodnotiť zaplatený tovar stále nemám...

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, zakoupené zboží bylo skladem u dodavatele (tato informace byla uvedena na eshopu) a doručili jsme Vám ho 15. 5., se zpožděním 2 pracovní dny oproti termínu dodání uvedenému na webu při koupi. Zpoždění bylo způsobeno pozdním doručením zboží ze skladu našeho dodavatele.

Velmi se Vám za toto zpoždění omlouváme. Termín dodání na eshopu máme uveden dle našich zkušeností s daným dodavatelem včetně započítání rezervy, tentokrát však dodavatel běžnou dodací lhůtu přesáhl o několik dnů. Mrzí nás to a věříme, že Vaše případná příští objednávka proběhne již bez zpoždění.

• Zrušili objednávku ani nedali info

Strašný obchod radšej sa mu vyhnúť

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se za komplikace. Již jsme se s Vámi domluvili telefonicky, že objednávku obnovíme. Jednalo se o nedorozumění a zřejmě i technickou chybu v komunikaci, řešíme to s naším IT.

• Papiere ktoré som si objednal prišli v zlom stave lebo neboli dobre zabalené. Niektoré listy boli poškodené čo úplne stratilo zmysel kúpy kvalitného kancelárskeho papiera.
    • Dodacia lehota bola dlhšia ako som čakal. Objednal som si vyzdvihnutie v packeta. Neskôr mi bolo oznámené že sa to do packeta nedá poslať ale len priamo na dresu lebo balík je veľký (?). Možno aj to zdržalo dodaciu lehotu,

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Dle fotek z naší expedice papíry od nás odcházely v pořádku a dobře zabalené, zřejmě zde tedy nastal problém u kurýra, za což se Vám moc omlouváme. V případě Vašeho zájmu samozřejmě vyřídíme reklamaci.

Co se týče dodací lhůty, dle našich záznamů byl u zboží uveden termín doručení 31. 1. - 1. 2. a Vám byl balík doručen 31. 1., zde tedy pochybení nevidíme. Budeme rádi za případné upřesnění, jakou dodací lhůtu jste očekával.

• Nepoužiteľné nefukčne váš obchod nikomu neodporučim
    • Kontajner nepasoval nie je to originál ani nefungoval vydrž cca 2 minúty klamete ľudí

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s produktem spokojen. Doposud jsme na Vámi objednaný kontejner na baterie neměli žádnou reklamaci, proto si nejsme vědomi, že bychom klamali zákazníky. Pokud nepasuje či nefunguje, doporučujeme využít náš předvyplněný reklamační formulář - https://www.alemat.sk/ako-reklamovat/ - a my se následně Vaši reklamaci budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Spociatku tu mali za niektore tovary lepsie ceny nez inde
    • Po novom sa tu ceny uz viacerych tovarov dost zvysili

V tomto obchode som kupoval prvy a mozno aj posledny raz.Totiz,po objednani tovaru sa mi sice ozval predajca telefonicky,ze tovar nieje momentalne na sklade ale ze ide do Nemecka ho vybavit.Odvtedy cakam na tovar podnes/2 mesiace/!

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, omlouváme se Vám za způsobené problémy. Bohužel produkt, který jste objednal, je dlouhodobě nedostupný.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Som neskutočne nespokojný s doručením. Neviem kde sa vyskytol problém ci na srrane dodávateľa alebo doručovať Ela. Každopádne mi bol dodaný tovar zabalený v v rospore s požiadavkami doručiteľa teda nedostatočná ochrana proti poškodeniu tovaru a tovar bol doručený v stave nepouzitelnosti. Navyše došlo k úmyselne u poškodeniu zákazníka pre lepenie poškodeného obalu co ja ako zákazník na viem posúdiť kto to vykonal. Každopádne došlo k podobu, a ja ako zákazník som poškodený, keďže sa nejedná o triviálne poškodenie ale obrovské. Kto je na vine? Prepravca abo dodávateľ?

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás, že vám flipchart dorazil poškozený. V tomto případě ale není chyba na naší straně. Od nás zboží odcházelo bez poškození a správně zabalené, což jsme schopni doložit fotodokumentací z balení. Rovněž jsme schopni doložit, že jsme Vás dva dny před doručením e-mailem informovali o nutnosti překontrolovat obal při přebírání zboží od kurýra.

Konkrétně v e-mailu bylo (mimo jiné) toto sdělení, které bylo zvýrazněno červenou barvou, rámečkem a tučným velkým písmem:
    "POZOR - důležité informace! Při přebírání balíku od dopravce zkontrolujte prosím pečlivě obal zásilky. Jakékoliv případné poškození obalu (díry, šrámy, zmačkané rohy atd.), hlaste prosím řidiči a nechte si zapsat stav balíku do předávacího protokolu. Bez zápisu o poškození bohužel nelze škody vzniklé při přepravě reklamovat."

Bohužel z Vaší strany bylo zboží přijato od kurýra bez výhrad, ačkoliv balík byl na několika místech viditelně výrazně poškozen, což je vidět na fotkách, které jste nám zaslal. Pokud byste postupoval v souladu s námi zaslanými pokyny, nahlásil byste poškození řidiči a nechal byste si zapsat stav balíku do předávacího protokolu, případně byste balík zcela odmítl převzít (to by vzhledem k jeho stavu bylo pochopitelné). V takovém případě bychom následně poškození balíku reklamovali u dopravce a ten by nám vzniklou škodu uhradil. My bychom Vám obratem poslali další balík s novým flipchartem.

Jelikož ale z Vaší strany nebyl dodržen uvedený postup, my teď nemáme možnost poškození balíku u přepravce reklamovat a škoda jde za Vámi. Mrzí nás to, ale nevidíme zde pochybení na naší straně.

• Tovar po tyzdni ešte stále nedorazil…

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, u produktu jsme v době Vašeho nákupu uváděli dostupnost "skladem u dodavatele" a předpokládaný termín doručení 8. - 12. 7. 2022. Produkt jsme Vám doručili 12. 7., slíbený termín jsme tedy splnili. V tomto ohledu nevidíme pochybení, budeme případně rádi za upřesnění.

• Tovar bol skladom,ale ani po 10 dňoch mi nebol dorucený.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, produkt Vám budeme odesílat dnes. Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale na naši obranu bychom rádi zdůraznili, že v době Vašeho nákupu u produktu nebylo uvedeno "skladom", ale "skladom u dodávateľa" a byl tam uveden termín doručení za 11 dnů. Domníváme se tedy, že informace o předpokládané době dodání jsme Vám poskytli předem. Rovněž jsme Vás po objednání informovali e-mailem o předpokládaném termínu odeslání balíku.

Velmi dlha dodacia lehota..tovar po tyždni stale nedorazil..neposkytli ani zlavu na další nákup za meškanie objednavky ktoru stale nemám..už si tu rozhodne nič nekupim

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, Vaši objednávku jsme dnes odeslali, zítra by měla být připravena k vyzvednutí. Došlo tedy ke zpoždění 3 pracovní dny oproti dostupnosti uvedené u produktu ("skladem u dodavatele", dodání do 7. 4.). Velice nás to mrzí a ještě jednou se Vám za vzniklé zpoždění omlouváme.
    Ke zpoždění u nás moc často nedochází, proto nemáme nastavený mechanismus slevy na další nákup. Ale pokud byste o takovou slevu měla zájem, rádi Vám ji poskytneme, stačí se ozvat. Věříme, že Váš případný příští nákup se nám již podaří odbavit bez komplikací.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Čakám už 5 pracovných dní....

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, objednaný produkt jsme Vám odeslali dnes. Doručení tedy bude o 1 pracovní den zpožděné oproti uvedené dostupnosti, za což jsme Vám před dvěma dny posílali omluvu e-mailem (spolu s vysvětlením, proč k tomu došlo).
    Zpoždění nás mrzí, ještě jednou se omlouváme.