Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• Pohodlný nákup z domova
  • nakúpil v obchode Alemat.sk pred 1 mesiacom

• posiela aj na zásielkovne ... super
  • nakúpil v obchode Alemat.sk pred 1 mesiacom

Tovar som si objednala 14.12 ako vianočný darček dnes 25.12 ešte stále nedorazil darček na Vianoce nebol žiadny

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý deň, bohužiaľ vplyvom predvianočného tlaku sme Vašu objednávku zvládli vyexpedovať 20.12. a dopravca ju doručil až 27.12. Veľmi sa Vám za toto oneskorenie ospravedlňujeme.

• dobrý výber
    • slušné ceny
    • možnosť vyzdvihnúť na odbernom mieste
    • dlhšie dodanie
  • nakúpil v obchode Alemat.sk pred 1 mesiacom

• Štandart pri nákupoch cez internet.

Obchod prebehol štardátrne, podľa mojich skúsenosti pri nákupe cez internet.Som spokojný.

Problém s dodaním

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu, ale bohužiaľ nevieme, aký problém s doručením máte na mysli. Podľa sledovanie zásielky bol balík doručený v poriadku. Budeme radi za prípadné upresnenie problému, aby sme sa mohli poučiť.

• cena, rýchlosť, ústretovosť

• ...výhoda - objednanie z domu

Splnil moje očakávania

• nakúpil v obchode Alemat.sk pred 1 mesiacom

• Snaha o uspokojenie aj upokojenie zákazníka
  • nakúpil v obchode Alemat.sk pred 1 mesiacom

Tovar bol doruceny otvoreny - nebol zalepeny / zablombovany proti otvoreniu. Krabica sa dala otvorit a vybrat z nej cokolvek. Je dost mozne, ze kontrolovali, ci nie je nic poskodene. Zatial som neskusal, ze ci je vsetko ok, kedze je to darcek pod stromcek. Pod stromcekom sa ukaze, ci nieco nechyba a ci vsetko ide ako ma.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, to je podezřelé. Doporučujeme ihned zkontrolovat obsah balení, zda není z balíku něco vykradeno. Kontrolovali jsme fotky balíku v našem systému (jak balík vypadal, když jsme jej odesílali) a byl pěkně zalepený páskou Alemat.sk a páskou Fragile/Křehké.

Všetko v poriadku.

Som spokojný aj z cenou aj z prístupom. Mgr.František Močiliak

• Profesionalita
  • nakúpil v obchode Alemat.sk pred 1 mesiacom

Vsetko v poriadku tak ako ma byt,takze spokojnost.

• nakúpil v obchode Alemat.sk pred 2 mesiacmi

Sme velmi spokojné. Tovar prišiel pomerne skoro. Všetko funguje....

• Môžete im navrhnúť cenu
    • Dodrbe to celý trh

odporúčam

• nakúpil v obchode Alemat.sk pred 2 mesiacmi

Doručený dalekohlad bol nepoužitelný, nefunkčný, veľmi poškodený. Samozrejme som ho vrátila. Súčasťou komunikácie o reklamácii boli fotky, kde bolo vidieť jeho nepoužitelnosť. Očakávala som pri preberaní poškodeného výmenu za funkčný, ale kurier ho iba zobral. O vrátení peňazí nechceli ani uvažovať. Bolo skoro mesiac pred vianocami, mal to byť vianočný darček, teraz nemám ani ďalekohľad ani peniaze.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí mě vaše špatná zkušenost. Bohužel rozbití zboží při přepravě nebo vadu při výrobě nelze stoprocentně eliminovat, v určitém malém procentu případů se to stát může. Chtěl bych Vás ujistit, že problém vyřešíme k Vaší spokojenosti. Vadný dalekohled jsme od Vás odvezli minulý týden, tento týden Vám zašleme nový. Za naši firmu se Vám omlouvám za komplikace. Martin Jelič, Alemat.sk

P.S. Rád bych se ohradil proti výroku, že o vrácení peněz jsme nechtěli ani uvažovat. Není to pravda. Vycházeli jsme z Vašeho požadavku, který jste uvedla v reklamaci - psala jste, že požadujete buď vrácení peněz, nebo výměnu za nový kus. My jsme tedy zvolili výměnu za nový kus, jelikož to považujeme za lepší řešení jak pro Vás, tak pro nás.

Spokjnosť