25.1. objednane, zatial nedorucene...dnes je 1.2.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, prověřili jsme stav Vaší objednávky. Balík jsme Vám odeslali 26.1., o čemž jsme Vás informovali e-mailem, který obsahoval i tento odkaz na sledování zásilky: https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek?match=90346822091

Dle údajů ve sledování zásilky to vypadá, že jste si s kurýrem dohodla dvakrát jiný termín doručení. Pokud tomu tak nebylo, doporučuji řešit to telefonicky či e-mailem přímo s kurýrem GLS, nebo se ozvat nám a my to následně s kurýrem budeme řešit. Vždy se snažíme případné problémy řešit ke spokojenosti zákazníka.

Zkoušel jsem Vás kontaktovat telefonicky, ale nedovolal jsem se Vám. Mrzí nás, že jste nás nijak nekontaktovala a rovnou nám udělila negativní hodnocení na Heurece. Bývali bychom Vám rádi pomohli, kdybyste se ozvala.

Nekvalitny

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyla s nákupem spokojená. Rádi bychom Vás požádali o podrobnější zpětnou vazbu, abychom se mohli z případných chyb poučit a zlepšit. Prověřovali jsme průběh vyřízení Vaší objednávky a na žádné pochybení jsme nepřišli. Zboží bylo odesláno včas, o průběhu vyřízení jsme Vás informovali e-mailem, rovněž nevidím od Vás žádnou reklamaci.

• Nakoľko mi ešte nič neprišlo, v podstate nemám čo hodnotiť.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, chápeme, že dokud jste nedostal zboží, není co hodnotit. V takovém případě bychom Vám tedy doporučili příště s hodnocením počkat, až Vám zboží dorazí :-)

Prověřili jsme Vaši objednávku. Zboží jsme Vám odeslali včas dle slíbeného termínu. Momentálně má balík Zásilkovna, která jej pravděpodobně doručí na vybrané výdejní místo zítra. Byli bychom moc rádi, kdybyste po přijetí objednaného zboží Vaše hodnocení zadal znovu. Věříme, že bude vše v pořádku a budete spokojen.

Pokud by bylo cokoliv v nepořádku, jsme tu pro Vás, viz https://www.alemat.sk/kontakty/

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zatiaľ prvý nákup - výhodu nevidím
    • tovar - ochranné sklo na display je užšie o cca 50mm a naviac má po obvode čierny rámik, ktorý ešte viac zmenšuje celkové viditeľné rozmery

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás, že produkt nesplnil Vaše představy. Je divné, že je sklo o tolik menší než displej. Na základě Vaší zpětné vazby jsme produkt vyřadili z nabídky.

Nemáme od Vás ale žádnou reklamaci, ani jste nás jinak nekontaktoval, nedostali jsme tedy od Vás šanci problém napravit.

Vyrobok nezodpovedal popisu

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás, že výrobek neodpovídal popisu. Zároveň nás ale mrzí, že se o tom dozvídáme touto formou a bez jakýchkoliv podrobností.

Když nastane nějaký problém, bylo by lepší, abyste nás nejprve kontaktovala (je k dispozici e-mail, telefon i rychlý on-line reklamační formulář) a dala nám příležitost jej vyřešit k Vaší spokojenosti. Možná byste pak pohled na nás přehodnotila.

Každopádně kdybyste měla chvilku času, rádi bychom Vás požádali o podrobnější informace - co přesně neodpovídalo popisu - abychom mohli případnou chybu opravit.

• S prekvapením sme zistili, že zvonček funguje na baterky, nie do zásuvky!

Dodávka a doručenie bolo v poriadku. Len pri objednávaní tovaru na stránke sme vôbec nenašli upozornenie, že ide o zvonček, ktorý funguje len na baterky. Chceli sme taký istý, ale do elektrickej zásuvky. Nepríjemná a "drahá" skúsenosť!

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás vaše rozčarování, ale nezlobte se, toto Vaše hodnocení nám nepřipadá fér. V popisu produktu (odkaz níže) je celkem 6x uvedeno slovo "baterie". Z popisu i z fotky produktu je podle našeho názoru naprosto jasné, že se jedná o zvonek na baterie. Domnívám se tedy, že jste si vůbec nepřečetli popis.

Navíc máte ze zákona možnost produkt vrátit do 14 dnů, což jste neučinili. Před dvěma dny jsme Vám posílali e-mail s dotazem, zda je vše v pořádku - na ten jste nereagovali. Nevidíme tedy v tomto případě chybu z naší strany. Pokud nám něco uniká, budeme rádi za upřesnění.

Snažíme se zákazníkům vycházet vstříc a opravdu nás mrzí, když se zákazník nijak nepokusí problém řešit a místo toho nám rovnou napíše negativní hodnocení.

Využil som nakup prostrednictvom portalu heureka. Bolo tam uvedene, ze
    tovar je skladom na stranku predajcu som tym padom nenavstivil. Po nakupe a prestudovani webu predajcu som zistil ze tovar bol skladom u dodavatela predajcu ak by ma heureka neuviedla do omylu tovar by som zakupil u ineho predajcu co mal tovar realne skladom a nemusel by som cakat na naskladnenie a dodanie.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Na Heurece bohužel není možné uvést informaci "skladem u dodavatele". Pro bližší informace je potřeba se prokliknout do našeho e-shopu, kde uvádíme i odhadovaný termín doručení. V době Vaší objednávky jsme na e-shopu uváděli termín doručení 7. - 8. 1., což jsme splnili (balíček byl doručen k Vám 8. 1.). Nicméně chápeme, že bez prokliknutí do e-shopu jste balíček očekával dříve.

• Tovar som v zakonom stanovenej lehote vratila,dna 22.12.2020 mi prisiel emeil :Dobry den,predavam k proplaceni (platia by mela but zrealizivana nasledujici pracovni den)bohuzial platba ztealizovana do dnesneho dna nebola..4.1.2021 som platbu urgovala..a do dnesneho dna peniaze na ucet neboli dorucene

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, omlouváme se Vám za velké zpoždění platby, na kterou jsme bohužel zapomněli.

22. 12. 2020 byla platba naším systémem vygenerována a zadána do internetového bankovnictví a čekala na potvrzení kolegy, který má právo podepisovat platby. Ten ji ale zřejmě přehlédl a nepotvrdil. A bohužel i následně zapomněl platbu prověřit, poté co jste se ozvala. Je to tedy jednoznačně naše chyba. Nechceme se vymlouvat, ale kolem Vánoc toho bylo prostě moc, takže nám v tom množství věcí k řešení něco "uniklo".

Platbu jsme Vám již odeslali, ještě jednou se Vám omlouváme. Je jasné, že to mohlo působit, jako když Vám chceme zadržovat platbu, což rozhodně nebyl náš záměr. Jsme seriózní, leč bohužel občas chybující e-shop. Máme ještě co zlepšovat.

• Hneď na vianoce cena zakúpeného tovaru išla o 25% dole

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, ceny se běžně hýbou i několikrát denně dle situace na trhu. Jakkoliv chápeme, že to člověka může naštvat, tak při koupi jste s cenou souhlasil. Nechápeme tedy, čím jsme si zasloužili negativní recenzi.

nespolahlivy obchod

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, bohužel jste si objednal vyprodaný produkt, takže nebyla možnost Vám jej dodat do Vánoc. Dostupnost v době objednání byla u produktu uvedena správně ("na dotaz") a po objednání jsme s Vámi rychle a transparentně komunikovali. Poté, co jste objednávku stornoval, jsme Vám ihned poukázali peníze zpět na kartu.

Mrzí nás, že jste s objednávkou u nás nebyl spokojen, ale nevidíme v tomto případě naše pochybení. Pokud jsme něco přehlédli, budeme rádi za upřesnění.

Přejeme hodně zdraví a štěstí v novém roce!

• dlhá doba dodania, zmena v dodaní

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyla s nákupem u nás spokojená. Nicméně prověřoval jsem Vaši objednávku a nenašel jsem žádné pochybení z naší strany. Objednala jste produkt s dostupností "na dotaz". Hned jsme s Vámi komunikovali a začali zjišťovat dodací lhůtu. Tu jsme Vám potom sdělili, Vy jste ji odsouhlasila. Slíbený termín jsme dodrželi a jediný problém nastal v tom, že výsledný balíček byl příliš velký pro Zásilkovnu - o tom jsme Vás opět ihned informovali a nabídli Vám jiný způsob doručení, se kterým jste souhlasila. Následně jsme zboží odeslali a bylo Vám v pořádku doručeno.

Nevidíme zde prostor, co bychom v daném případě mohli udělat lépe. Budeme rádi za případné upřesnění.

Hezké Vánoce a šťastný Nový rok přeje Alemat.sk

• V potvrdzovacom mail-y mi stanovili termín dodania. Ani týždeň po tomto termíne sa mi nikto neunúval oznámiť, čo sa deje. Až na moju urgenciu začali vec riešiť ...

Vraj zlyhal poddodávateľ tovaru. Tovar momentálne nemá na sklade. Zrejme treba zmeniť poddodávateľa ...

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, bohužel to, co píšete, je pravda. Opravdu jsme v případě Vaší objednávky selhali a negativní recenzi jsme od Vás dostali právem. V předvánoční špičce se nám u Vaší objednávky stalo, že dodavatel nám nedodal včas objednané zboží a my jsme to přehlédli a zapomněli Vás včas o problému informovat. Velice nás to mrzí.

Nezbývá nám, než se Vám omluvit a doufat, že pokud byste nám v budoucnu dal ještě šanci, tak se předvedeme v lepším světle.

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný Nový rok.

Bol dodaný mikroskop, ktorý vypadal ako použité murárske kladivo. Odretý, mal zle nanesený povrchový náter cez ktorý ešte naviac vykukovala hrdza. Takto skutočne nemôže vypadať žiadny optický prístroj, nieto ešte mikroskop. Momentálne prebieha reklamačné konanie. Dúfame, že prebehne v poriadku. Mikroskop máme pre dcéru na Vianoce.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, moc nás mrzí, že Vám přišel vadný výrobek, a vynasnažíme se, aby reklamace byla vyřízena co nejdříve.

Kontrolovali jsme fotky z expedice a od nás odcházel mikroskop v nepoškozeném originálním obalu, nemohli jsme tedy bohužel vědět, že uvnitř je mikroskop v tomto stavu. Dle fotek se pravděpodobně jedná o výrobní vadu.

2. 12. jste u nás podala reklamaci, na níž jsme ihned reagovali a tentýž den jsme objednali svoz vadného mikroskopu od Vás. Domníváme se tedy, že nedošlo na naší straně k žádnému pochybení. Chápeme Vaše rozčarování nad vadným výrobkem, ale zvažte prosím, zda si zasloužíme takto negativní hodnocení, když jsme v tom nevinně. Děkujeme za pochopení.

• Rychle dorucenie (ale celkom drahe)

Dostala som iny tovar ako som si objedanala.
    Fixy prestali pisat po tyzdni pouzivania

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí mě, že jste nebyla spokojená s objednávkou u nás. Případnou chybu vždy rádi napravíme, ale to můžeme udělat jedině tehdy, pokud se o problému včas dozvíme. Zatím jste se nám nijak neozvala, nevidím žádnou reklamaci, e-mail ani telefonický kontakt od Vás. Proto mě též mrzí, že jsme od Vás dostali negativní hodnocení, aniž bychom dostali šanci problém vyřešit k Vaší spokojenosti.

Prověřoval jsem záznam z expedice Vaší zásilky a vidím, že v balíku bylo zboží přesně podle Vaší objednávky - pokud tedy podle Vás bylo něco v nepořádku, prosím o podrobnější informace. Co se týče fixů, doporučuji je reklamovat.

• Jedná sa o môj prvý nákup - momentálne by som asi neodporúčil, lebo ponúkate na predaj tovar, u ktorého pri objednávke nie je zadefinované, že ho nemáte na sklade. informácia o neskoršom dodaní je poskytnutá až po uzavretí obchodu.

Dobrý den p. Bartl,
    u produktu na eshopu je uvedeno velkým písmem "Dostupnosť: Na dotaz". Totéž je potom uvedeno v košíku i v celém průběhu objednávky. Navíc je to vždy zvýrazněno červenou barvou. Mrzí mě, že jste si toho patrně nevšiml a kvůli tomu nás nedoporučujete.

Byl bych moc rád, pokud byste se podíval na náš e-shop znovu a Vaši recenzi přehodnotil. Také budu rád za Vaše případná doporučení, jak bychom mohli prezentaci dostupnosti produktu zlepšit.

S pozdravem Martin Jelič, Alemat.sk

• tovar mi dodali bez navodu v slovenskom jazyku.NELEGALNE!!!!

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, mrzí nás, že jste obdržel produkt bez slovenského návodu. Návod k obsluze v českém/slovenském jazyce by měl být součástí balení již z výroby. My produkty nerozbalujeme (porušili bychom tím originální balení), nemáme tedy možnost přítomnost návodu zkontrolovat.

Pokud u produktu návod ve slovenštině nebyl, je to chyba, za kterou se Vám omlouváme (přestože za ni nemůžeme). Pokud byste se nám ozval, samozřejmě bychom to rádi napravili. Mrzí nás, že jste nás ohledně problému nijak nekontaktoval, nedal nám šanci to napravit a místo toho jste nám rovnou napsal negativní recenzi.

• Komunikácia.
    • Mali uvedený tovar, ktorý v skutočnosti nemali, ale aspoň mi to hneď po vytvorení objednávky oznámili.

• Tovar chcem vrátit.Zložitejšie to už hádam ani nemôže byť.

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, při tvorbě našeho reklamačního formuláře jsme se snažili jej vytvořit tak, aby bylo vrácení co nejjednodušší. Stačí zadat Váš e-mail, na který Vám automaticky pošleme ověřovací odkaz - na ten kliknete a téměř všechny údaje máte již předvyplněné, stačí zkontrolovat a odeslat. Pokud Vám postup připadá složitý, budeme rádi za podrobnější zpětnou vazbu.

• celé zle

POZOR a v poznámke bolo že NA SKLADE.14.11.19 som zakúpil tovar,následne zaplatil,prvý mail ,že prišla dodávka a chybné kusy,ok stane sa ,dalšie naskladnenie 26.11 ok počkám ,26.11 sa nikto ani len neozval.27.11. na môj email kde je tovar ,prišla odpoveď že .Dobrý den,
    dle domluvy Vaši objednávku vedeme stále jako platnou a čekáme na naskladnění objednaného zboží.
    POMOC ale ja nechcem aby ju vedli jako platnou,ale mi to poslali.
    A nikto mi nevie povedať kedy to pošlú.Objednávku ruším a žiadam o vrátenie peňazí.Mi to príde ako keby naskladnovali zboží jak za komunistov mäso.Stojím v rade a čakám či príde,alebo nie..pomoc

Reakcia obchodu Alemat.sk

Dobrý den, moc mě mrzí Vaše špatná zkušenost. Prostudoval jsem si průběh zpracování Vaší objednávky a zjistil jsem, že se bohužel sešlo několik chyb. Nejprve vadná série produktu v našich skladových zásobách, poté poněkud matoucí komunikace z naší strany směrem k Vám a na závěr nedodržení slibu ze strany našeho dodavatele, který sliboval dodání nové série zboží do 26.11., ale pak nic nedorazilo a po našich opakovaných urgencích nám nakonec sdělil, že toto zboží již nebude. Mezitím již Vám došla trpělivost (což chápu) a objednávku jste stornoval.

Peníze jsme Vám zaslali zpět na účet a velice se Vám omlouvám za zpackanou objednávku. Budeme rádi, pokud na nás nezanevřete a objednáte u nás něco i příště. Vynasnažíme se, aby Vaše zkušenost byla napodruhé lepší.

S pozdravem
    Martin Jelič, Alemat.sk