• Veľmi dlhé doby dodania
    • Neprehľadnosť tovarov

• Kuriér neochotný pomôcť a k dverám neboli kľučky. Na fotkách boli a zavádza to zákazníka. Mohlo byť aspoň upozornenie, že treba si dokúpiť.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení na základě, kterého můžeme do budoucna naše služby zlepšovat.

V podmínkách přepravy máme uvedeno, že se zboží doručuje na chodník před první uzamykatelné dveře.
    Přímo u produktu je uvedeno co balení obsahuje a co je třeba dokoupit, obrázky jsou pouze ilustrační.

S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

Tovar mi ani po mesiaci nebol doručený, hoci dodacia lehota je 14 dní. Dvakrát som kontaktoval obchod telefonicky, so sľubom, že pani zistí stav objednávky a spätne sa mi ozve. Ani raz sa sľub nedodržal a čakám ďalej. Chýba jedna položka. Mojou požiadavkou bolo, aby dodali aspon tovar, ktorý na predajni majú. Žiadna reakcia. Viac v tomto obchode nakupovať nebudem.

Vážený zákazníku,

Prověřila jsem vaši objednávku, kolegyně vám 22.4. psala email o stavu objednávky, vaše odpověď přišla až 25.4. kdy znovu zjišťovala stav zakázky přímo od výrobce. Bohužel nám výrobce termín dodání posunul jelikož nemá výrobek skladem a zboží k nám zaveze až v polovině července. Pokud máte zájem o změnu produktů, kontaktujete naši zákaznickou linku a my vám doporučíme vhodnou náhradu.

S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

• Neviem koho zamestavate, ale lišta vo vysokom lesku a príde kompletne poškodená- rozrezana? To je nonsens, teraz vratit a cakat na druhu alebo ako?

Vážený zákazníku,

Omlouvám se za Vaši nepříjemnou zákaznickou zkušenost. Ve Vámi popsaném případě je nutné pro výměnu výrobku třeba zadat reklamaci. Odkaz naleznete zde: https://www.siko.sk/reklamace-zakazky

S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

• Neochota čo sa týka doručenia tovaru na adresu!

Mali by ste zlepšiť dopravu a vyhovieť zákazníkom dodať tovar aj v sobotu doobeda..

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Naši zmluvní dopravcovia doručujú iba v pracovné dni, nemáme svoju dopravu. Pokiaľ potrebujete tovar vyzdvihnúť cez víkend, je nutné si ho vyzdvihnúť na pobočke, ktorá má víkendovú predajnú dobu alebo drobnosti zaslať cez Packetu na pobočku, ktorá Vám víkendový odber umožní.

S pozdravom, Katarína Monyok

Objednany tovar mi nebol dodany na cas ako mi napisali

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

zásielku preverujeme s prepravnou spoločnosťou.
    Až budeme mať odpoveď od nich, budeme vás kontaktovať na email ktorý ste uviedli v objednávke.
    S pozdravom, Katarína Monyok

SIKO ma sklamalo svojim postojom k zákazníkovi. 18.3:2024 som si objednal batériu s osobným vyzdvihnutím na Galvaniho ul., kde batéria nebola síce na sklade, ale ako písali: "je na ceste, očakávame 20.3.2024". Povedal som si OK, počkám tie dva-tri dni. Ale 20.3.2024 už bolo na stránke: "je na ceste, očakávame 20.5.2024". To ma nepotešilo a keďže bolo uvedené, že batériu majú na Boroch, položil som otázku na SIKO, či budem čakať do 20.5.2024, alebo presunú batériu z Borov na Galvaniho. Odpoveď zo SIKO, že budem čakať, lebo presuny oni v rámci predajní nerobia. S mierne zvýšeným tlakom som urobil novú objednávku 20.3.2024 s osobným odberom na Boroch. A čuduj sa svetu, batéria bola v priebehu pár minút pripravená k odberu. Tak som si ju bol na Bory vyzdvihnúť. A ešte niečo. Na objednávke z 18.3.2024, ktorú som nezrušil, som zo strany SIKO doteraz nebol upozornený, že batériu dostanem až (možno) v máji. Taktiež nerozumiem, na základe čoho si SIKO účtuje "dopravné" 1€ pri osobnom odbere, hlavne keď presuny v rámci predajní nerobia. A na záver prečo zaokrúhľuju výslednú sumu, keď som platil kartou. Z 19,49€ bolo zrazu 19,50€. Nazvali to žľavou -0,01€. Ha, ha. Sorry, ale mňa ste sklamali.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Omlouváme se za komplikace s dlouhou dodací lhůtou.
    Při prodeji zboží uvádíme pouze orientační doby dodání, o kterých jsme informování přímo od výrobců/dodavatelů.
    Snažíme se dělat maximum proto, aby k nám zboží dorazilo v co nejkratší době, stále jsme ale závislí na informacích a přístupu výrobce. Všechny naše pobočky jsou zásobeny z centrálního skladu, mezi jednotlivými pobočkami nepřevážíme. Pokud je zboží na dané pobočce skladem, tak zboží máte ihned k dispozici. Pokud není, tak převoz z centrálního skladu na pobočku trvá 5-7 pracovních dnů. Pokud není skladem ani na centrálním skladě, tak se nejdříve čeká na zaskladnění od dodavatele ( to je ta informace, že "očekáváme 20.3.2024") a poté dojde k převozu.
    Posílal jste nám dotaz na dostupnost produktu, dostal jste informaci jako nový zákazník, tj. 20.5.2024. Kdyby jste však kolegyni sdělil, že již u nás objednávku máte, tak by jste dostal informaci, že se Vaše zakázka již čeká na zaskladnění na centrále, jelikož bude vykryta z dodávky, která již v tuto chvíli dorazila. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Budu Vás kontaktovat ohledně duplicitní objednávky emailem.
    S pozdravem, Helena Koubová

Nazvy produktov/baterii na webe su popisane nejasne, namiesto jasne definovanej funkcie CoolStart a jasneho rozlisenia v nazve ma nazov baterie nejake vyrobne cislo. Tazko sa porovnava, resp. nie je porovnavac. Clovek lahko nieco prehliadne a objedna zle. Technicky nakres neobsahoval udaj o tom ze funckia CoolStart otaca paku batrie len o 90 stupnov dolava.
    Velmi dlhe cakacie doby na tovar skladom (4-5 dni). Konkurencia mala tovar na odber okamzite.
    Na vydaji tovaru zamestnanec sucho zahlasi "tuto to podpiste!", ani buu ani muu..
    Podobne odmerany pristup pracovnika pri vrateni tovaru na predajni v BA Galvaniho.

Zla skusenost, takto sa to nerobi..

Vážený zákazníku,
    Informace u produktů se snažíme pravidelně doplňovat. Pomoc s výběrem Vám můžeme na naší zákaznické lince
    mocí telefonu, mailu nebo chatu. Technické nákresy dodává přímo výrobce.
    Zboží, které jste si objednal, bylo skladem na centrálním skladě, který máme v Jižních Čechách. Převoz na pobočku
    trvá 5-7 pracovních dnů. Rychlejší je určitě objednávka přímo na adresu pomocí dopravce. Dopravci si pro zásilky jezdí
    každý pracovní den. Za pracovníka skladu se omlouváme, určitě to šlo udělat lépe. Budeme se snažit, aby jste si z příští návštěvy u nás odnesl příjemnější dojem.

S pozdravem, Helena Koubová

Samotný obchod Siko chválim je super ale dopravná spoločnosť ktorá mi mala doviesť tovar je jedno veľké sklamanie.

• tovar neprišiel

Zakúpený tovar po jeho odbalení je absolútne nefunkčný, dúfam že mi obchod po reklamácii peniaze vráti.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Mrzí nás, že je zboží poškozeno/nefunkční, v tomto případě je třeba vyplnit reklamační formulář
    online zde: https://www.siko.sk/reklamace. Přiložte fotografie poškození a vyčkejte na vyjádření
    reklamačního technika. Děkujeme.

S pozdravem, Helena Koubová

Dodaný tovar v jednom prípade bol asi už požívaný a bol nekompletný a druhom prípade nemal parametre udávané výrobcom. Uvedené nedostatky žiaľ zistil až inštalatér, ktorý ho následne odmietol nainštalovať.

reklamačního technika. Děkujeme.

S pozdravem, Helena Koubová

Tovar som obdrzal takmer po mesiaci
    Napriek tomu ze bolo deklarovane ze je tovar na sklade

Vážený zákazníku,
    Prověřila jsem Vaši objednávku a dle všeho 1 ze tří perlátorů skladem nebyl, proto nebyla objednávka
    vyexpedována. Byl Vám zaslán i email s posunutím termínu naskladnění této položky. Při prodeji zboží
    na informacích a přístupu výrobce. Děkujeme tedy za vaši trpělivost.

S pozdravem, Helena Koubová

• Nič nemali na sklade z objednaných položiek. Tovar som objednal v inom obchode a túto objednávku zrušil. Reklamy mi však začali chodiť na E-mail.

Vážený zákazníku,
    Dotazníky jsou generovány automatem, abyste měli možnost vyjádřit se k nákupu. Vyplnění dotazníku
    je dobrovolné, lze se z dalšího dotazování kdykoliv odhlásit.

Tovar prisiel poškodený.

Vážený zákzaníku,
    Mrzí nás, že bylo zboží poškozeno, v systému vidím, že vše bylo dořešeno přímo na pobočce.
    Věřím, že i přes tuto nemilou komplikaci nám zachováte přízeň. Uděláme vše proto, aby příští
    objednávka proběhla bez problémů.

• Žiadna výhoda
    • Tovar mi bol doručený v nepoužiteľnom stave madlo sa nedá upevniť nefunkčná upevňovacia skrutka ,reklamáciu som spísal a vyjadrenie reklamačného technika ma absolútne neuspokojila mám čakať čo považujem za nedostatočne .Madlo nestalo malo 76;€ čo som považoval za kvalitu no som veľmi nespokojný s daným stavom .V budúcnosti budem veľmi zvažovať či oslovím spoločnosť Siko . Nespokojný JZ

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Mrzí nás komplikace s dodaným zbožím. Vaše reklamace byla předána na posouzení dodavatelem.
    Je třeba vyčkat na jeho vyjádření. Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.

• Nerealne dodacie lehoty

Vážený zákazníku,
    Převoz z centrálního skladu v ČR trvá 5-7 pracovních dnů. Pro rychlejší odbavení Vaší objednávky
    je vhodnější zvolit doručení na adresu kurýrní službou. To trvá 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

• Nič nedošlo"

Slabá komunikácia!

Vážený zákazníku,
    Převoz položky z centrálního skladu trvá 5-7 pracovních dnů. V systému vidím, že bylo převezeno 19.1.2024
    a aktuálně se čeká na složení z kamionu a naskladnění. Jakmile bude objednávka k vyzvednutí, dorazí Vám
    SMS s výzvou. Vzhledem k proběhlým inventurám mohlo nebo může dojít k drobnému zdržení. Děkujeme
    za pochopení a Vaši trpělivost.

S pozdravem, Helena Koubová

Tovar (zaplateny v decembri 2023) mi doteraz nedorazil. Kuriersku sluzbu som zbytocne cakala 2 vopred dohodnute dni (12. a 17.1.) Neprisli bez akehokolvek ospravedlnenia. Dohodnuteho vodara som musela poslat domov. Dnes je 19.1., spolocnost Siko som telefonicky o situacii informovala 17. 1. , dodnes mi nikto nezavolal. Takze som bez tovaru, aj bez penazi.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále vylepšovat.
    Omlouváme se za komplikace s dopravou Vaší objednávky. Vaše objednávka byla poškozena během
    přepravy u DPD. Dle dohody s naším pracovníkem Vám byla vrácena celá částka na Váš účet.

S pozdravem, Helena Koubová

• Tovar nebol kompletne vydaný zo skladu.
    • Kupelnovej skrinke chýbal diel na nožičku

Vážený zákazníku,
    V tomto případě je nutné vyplnit reklamační protokol pro neúplnost dodávky online zde: https://www.siko.sk/reklamace-zakazky. Reklamační technik se Vám v nejkratším možném termínu ozve a dořeší to s Vámi.