• Nič nemali na sklade z objednaných položiek. Tovar som objednal v inom obchode a túto objednávku zrušil. Reklamy mi však začali chodiť na E-mail.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Dotazníky jsou generovány automatem, abyste měli možnost vyjádřit se k nákupu. Vyplnění dotazníku
    je dobrovolné, lze se z dalšího dotazování kdykoliv odhlásit.

Tovar prisiel poškodený.

Vážený zákzaníku,
    Mrzí nás, že bylo zboží poškozeno, v systému vidím, že vše bylo dořešeno přímo na pobočce.
    Věřím, že i přes tuto nemilou komplikaci nám zachováte přízeň. Uděláme vše proto, aby příští
    objednávka proběhla bez problémů.

• Žiadna výhoda
    • Tovar mi bol doručený v nepoužiteľnom stave madlo sa nedá upevniť nefunkčná upevňovacia skrutka ,reklamáciu som spísal a vyjadrenie reklamačného technika ma absolútne neuspokojila mám čakať čo považujem za nedostatočne .Madlo nestalo malo 76;€ čo som považoval za kvalitu no som veľmi nespokojný s daným stavom .V budúcnosti budem veľmi zvažovať či oslovím spoločnosť Siko . Nespokojný JZ

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Mrzí nás komplikace s dodaným zbožím. Vaše reklamace byla předána na posouzení dodavatelem.
    Je třeba vyčkat na jeho vyjádření. Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.

• Nerealne dodacie lehoty

Vážený zákazníku,
    Převoz z centrálního skladu v ČR trvá 5-7 pracovních dnů. Pro rychlejší odbavení Vaší objednávky
    je vhodnější zvolit doručení na adresu kurýrní službou. To trvá 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

• Nič nedošlo"

Slabá komunikácia!

Vážený zákazníku,
    Převoz položky z centrálního skladu trvá 5-7 pracovních dnů. V systému vidím, že bylo převezeno 19.1.2024
    a aktuálně se čeká na složení z kamionu a naskladnění. Jakmile bude objednávka k vyzvednutí, dorazí Vám
    SMS s výzvou. Vzhledem k proběhlým inventurám mohlo nebo může dojít k drobnému zdržení. Děkujeme
    za pochopení a Vaši trpělivost.

S pozdravem, Helena Koubová

Tovar (zaplateny v decembri 2023) mi doteraz nedorazil. Kuriersku sluzbu som zbytocne cakala 2 vopred dohodnute dni (12. a 17.1.) Neprisli bez akehokolvek ospravedlnenia. Dohodnuteho vodara som musela poslat domov. Dnes je 19.1., spolocnost Siko som telefonicky o situacii informovala 17. 1. , dodnes mi nikto nezavolal. Takze som bez tovaru, aj bez penazi.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále vylepšovat.
    Omlouváme se za komplikace s dopravou Vaší objednávky. Vaše objednávka byla poškozena během
    přepravy u DPD. Dle dohody s naším pracovníkem Vám byla vrácena celá částka na Váš účet.

S pozdravem, Helena Koubová

• Tovar nebol kompletne vydaný zo skladu.
    • Kupelnovej skrinke chýbal diel na nožičku

Vážený zákazníku,
    V tomto případě je nutné vyplnit reklamační protokol pro neúplnost dodávky online zde: https://www.siko.sk/reklamace-zakazky. Reklamační technik se Vám v nejkratším možném termínu ozve a dořeší to s Vámi.

S pozdravem, Helena Koubová

• Tovar som si objednala uz pred takmer mesiacom a doteraz mi nebol doruceny,ani som nebola oboznamena ,ci a ako dlho bude objednavka meskat …velmi “spolahlivy”obchod….

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Prověřila jsem Vaši objednávku a stále není komplet naskladněna. Chybí dvě položky, které se převážely
    z centrálního skladu v Jižních Čechách. Výtokové rameno a dřevová baterie již byly dnes převezeny na pobočku
    a čekají na zasklanění. Jakmile bude vše k dispozici, dorazí Vám SMS z výzvou k vyzvednutí. Pokud potřebujete
    cokoliv z objednávky dříve, tak je možné si na pobočce vyzvednout.
    Stav objednávky je možné průběžně sledovat zde: https://www.siko.sk/stav-zakazky

S pozdravem, Helena Koubová

najprv mi príde správa , že ste odovzdali dopravcovi zásielku a potom mi voláte , že nemáte dostatočný počet :-)

Vážený zákazníka,
    Omlouváme se za komunikaci, některé procesy jsou automatizované a odešlou se sami.
    Bohužel se občas může stát, že deklarované množství zboží nakonec není vyexpedováno, jelikož se třeba
    poškodí během balení nebo expedice nebo se může přijít na chybu při zaskladnění a přijde se na to až
    v okamžiku fyzické kontroly. Mrzí nás to, snažíme se těmto nedorozuměním co nejvíce předcházet.

S pozdravem, Helena Koubová

• Objednaný tovar nedodali v termíne, no stihli mi zaprasiť schránku nevyžiadanou reklamou.

Vážený zákazníku,
    Objednávku jste si vytvořila 23.12.2023, tedy v době, kdy jsme již při zadávání objednávky hlásili, že
    objednávky budou mít zpoždění kvůli svátkům a inventuře centrálního skladu. Poslední termín pro doručení
    do Vánoc bylo 20.12. do 12 hodin. Z databáze dotazníků a newsletterů se lze odhlásit, je to dobrovolné.

• .

Tovar mal byť doručený do týždňa. Po týždni telefonovali že to bude dlhšie. Pýtal som si zľavu z ceny tovaru alebo dopravu zadarmo čo je pri cene okolo 160€ normálne. Neboli ochotní. Tovar mi bol dodaný po troch týždňoch.

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

děkujeme za Váš čas a hodnocení. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá.
    Omlouváme se za komplikace s dlouhou dodací lhůtou.
    Při prodeji zboží uvádíme pouze orientační doby dodání, o kterých jsme informování přímo od výrobců/dodavatelů.
    Snažíme se dělat maximum proto, aby k nám zboží dorazilo v co nejkratší době, stále jsme ale závislí na informacích a přístupu výrobce. Děkujeme tedy za vaši trpělivost. Dopravu zdarma nemáme aktuálně nastavenu jako akci, ale
    věřím, že naše marketingové oddělení má připraveno plno jiných slevových akcí, ze kterých je možno vybírat.

• Rychle doručenie
    • Pri reklamácii výborná komunikácia, rychle riešenie
    • Prišlo rozbité umývadlo aj rozbitý diel skrinky (vymenili)

Všetko prišlo relatívne rýchlo, ale rozbité. Musím však povedať, že reklamáciu vybavili rýchlo a bez problémov vymenili.

Vážený zákazníku,
    Mrzí nás komplikace s Vaší objednávkou, věříme, že další objednávka proběhne již bez problémů.

S pozdravem, Helena Koubová

Radiátor bol buchnutý na viacerých miestach a chýbali súčiastky, ktoré pri druhom rovnakom radiátore boli pribalené. V poslednej dobe som nakupovala v siku dosť vecí a ide to s nimi dolu vodou. Obrázky sa nezhodujú s predávaným tovarom, dosky na wc ktoré sa majú zatvárať pomaly, buchajú, žiadne tiché zatváranie to nemá, a pod.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Mrzí nás, že je zboží poškozeno, v tomto případě je třeba vyplnit reklamační formulář
    online zde: https://www.siko.sk/reklamace-zakazky. Přiložte fotografie poškození a vyčkejte na vyjádření
    reklamačního technika. Lze reklamovat i to, že zboží neodpovídá popisu. Děkujeme.

• Pred 12 dňami som urobila objednávku bola mi potvrdená a zatiaľ ma nik nekontsktoval. V doručení bolo do 7 dní.

Vážený zákazníku,
    Omlouváme se za komplikace s dlouhou dodací lhůtou v této předvánoční době.
    Snažíme se dělat maximum proto, aby k nám zboží dorazilo v co nejkratší době, stále jsme ale závislí na informacích a přístupu výrobce. V systému vidím, že objednávku máte již vyexpedovanou. Děkujeme tedy za vaši trpělivost.

S pozdravem, Helena Koubová

• Dobry den neviem pracovat s e shopom tak objednala som si s pomocou vasou pracovnickou ,a uz cca 6 tyzdnou cakam na suciastku ktora mala byt do tyzdna na odber ,co sa mi nepaci ze nechapem preco to nevie objednat pracovnik priamo v Siku v predajni sklamala som sa uz u Vas ked ste alebo mozno este pracujete s Modernym bytom ktory nam realizoval kupelnu mozno su u Vas zakaznici spokojni ale my nie ,skuste sa polepsit s pozdravom Goffova

Vážený zákazníku,
    V systému vidím, že poslední položka dnes byla naskladněna, celou objednávku si tedy můžete při
    nejbližší příležitosti vyzvednout. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za Vaši trpělivost.

S pozdravem, Helena Koubová

Tovar bol doruceny, ale chybni. Dreza prisla ina od tej co som objednal. A v obchode ste ju nemali na sklade. Parada!!!!!!!!

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace. Na chybně dodané zboží je třeba vytvořit reklamaci.

S pozdravem, Helena Koubová

• Ponúka tovar, ktorý nemá na sklade a nevie kedy ho dodá

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení na základě, kterého můžeme do budoucna naše služby zlepšovat.

Omlouvám se za Vaši nepříjemnou zákaznickou zkušenost. Na webových stránkách uvádíme běžné doby dodání na centrální sklad v České Republice. Po kontrole zboží z celého kamionu se převáží na vámi vybranou pobočky. Nyní zboží přijímáme na dané pobčce a budete brzy informován o možnosti vyzvednutí.

S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

• Strašne dlho sa čaká na tovar

Vážený zákazníku,

Není možné aby jsme drželi skladem veškeré položky z našeho e-shopu. Přesto u každého výrobku uvádíme datum bežného dodání nebo dobu, kterou potřebujeme na převoz na danou pobočku.

Děkujeme za pochopení
    S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

Prišli sme vyzdvihnúť objednávku osobne do predajne Trenčín a keďže skladník si odišiel z práce nemal kto vydať tovar. Predávajúci nám tovar nevydal, že máme prísť inokedy.

Vážený zákazníku,

Sklad na prodejně v Trenčíně koresponduje s otevírací dobou prodejny, vždy je však potřeba přijít o něco dříve, aby se zboží stihlo přenést systémem k výdeji.

Děkujeme za pochopení
    S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

Už vyše týždňa objednané a zapletené a žiadna správa …. Nekorektne

Vážený zákazníku,

Prověřila jsem vaši objednávku, jedná se o zboží které nebylo skladem, u kterého je i na e-shopu že je na objednávku. Od 8.12. má zboží v přepravě již Packeta a bude vám nyní zboží doručovat.