Pohodlný nákup z domov. Možnosť riešiť vzniknuté problémy operatívne bez nutnosti osobného kontaktu, vrátane reklamácie.

• ochotný personál

Nadmieru spokojná, veľmi pekná

• nemaju výhodu, všetko zlé, ani obraz ani zvuk, objednal som si tovar a to je všetko nič ani správa ani tovar, a ešte drzo pošlete dotazník spokojnosti???

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie na základe, ktorého môžeme do budúcnosti naše služby zlepšovať.

Preverila som vašu objednávku, jedná sa o tovar ktorý nebol skladom teda sa čaká na dodanie od výrobcov.
    Potvrdenie objednávky aj aktualizáciu stavu vám pošlem emailom.

S pozdravom, Katarína Monyok

• Ak máte úchyty na wc lýra plus, je otázne, prečo nemáte i dosedy. To sú jediné náhradné diely na sedátko, ktoré sa opotrebujú. (dosedy a ložisko z PVC). Dosedy som objavil na sanitino. sk

Vážený zákazník,

Ak máte kód na náhradný dieľ vieme to preveriť cez nákup. Nie všetky náhradné diely máme na stránke uvedené.
    Prosím ak potrebujete bližšie informácie kontkatjute nás zákaznícku linku.

Ďakujem.
    S pozdravom, Katarína Monyok

Majú všetko

• Rychle dodanie tovaru

• Rychla komunikacia
    • Dobre ceny a vyber
  • Pani predavacka eva sandorova na ulici galvaniho Ba by sa mala slusnejsie vyjadrovat pre zakaznikov zo Šali. Povedzte jej že sa nehovory hej ale pane aj keby bol ten zakaznik z kepezdy pri devinskej.Dakujem za pochopenie

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení na základě, kterého můžeme do budoucna naše služby zlepšovat.

Omlouvám se za Vaši nepříjemnou zákaznickou zkušenost. Celou situaci předáme k prověření na pobočku.

S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

rýchle doručenie tovaru

• Dodanie tovaru, ktorý sa už v iných e-shopoch ani v kamenných predajniach nedal zohnať.
    • Rýchlosť dodania.
    • Komunikácia.
    • Výhodná cena.

• nákup z domu
    • vysoká cena prepravných služieb

• Serióznosť a rýchlosť a cena

• Pri malom množstve dlažby (chýbala nám)si môžeme vyzdvihnúť v obchode.

Rýchle dodanie

• rychlost dodania, OK sortiment, široký výber

• Osobný odber len za 1 €
    • Naozaj široký sortiment
    • Platba až pri doručení zadarmo
    • Trochu vyššie ceny ale akceptovateľné vzhľadom na servis

Rýchla dodávka, dobrý e-shop

• nasiel som tu produkt, ktory som inde nenasiel
    • niektore tovary nemaju na sklade, a ich dodanie by trvalo dlhsie - co bol dovod, preco som ich tu nekupil

• Tovar mi bol doručený nekompletný
    • V druhom prípade mi bol doručený poškodený obklad. Viem doložiť fotografie. 4 ks obkladov.

V prvom nákupe som reklamoval nekompletnosť, doteraz som nedostal žiadnu odpoveď. Zárubne som si musel skompletovať na vlastné náklady.
    V druhom prípade 4 ks poškodených obkladčiek som po predchádzajúcich skúsenostiach ani nereklamoval.

Vážený zákazníku,

Omlouvám se za Vaši nepříjemnou zákaznickou zkušenost. Prověřila jsem váš požadavek na reklamaci a žádnou v systému zadanou nemáme. Kolegové reagují velice rychle, nejpozději do 48 hodin, odeslání reklamace se vám tedy zřejmě nezdařilo. Poprosím vás o vyplnění reklamačního formuláře znovu, ať můžeme celou situaci dořešit . Odkaz naleznete zde:

Děkujeme za pochopení

S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová