Rýchlo vybavená objednávka.

Rýchle a odborné vybavenie

• Pojdete do obchodu vytahom potom do skladu dole alebo pro e shope do automatu, hore do predajne a do skladu. Hore dole.
    • Pri objednani v eshope platite ¹ euro za to ze si tam osobne dojdete este.
    • Nemaji vela veci ani vystavenych

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Moc se omlouváme za diskomfort při vyzvedávání Vaší objednávky přímo na pobočce. Bohužel z kapacitních a logistických důvodů není možné mít zboží přímo na prodejně. Je třeba si jej vyzvednout ve skladu. Pro lepší komfort lze objednávku zaslat přes přepravce přímo na Vaši adresu.

S pozdravem, Helena Koubová

Dlhé čakanie na dodanie tovaru

• osobné poradenstvo a prístup pracovníka k zákazníkovi

Po asi cca dvoch týždňoch mi prišla informácia, že tovar neni na sklade a doba doručenia možno dva mesiace… cel čas bez akejkoľvek informacie v akom stave je moja objednávka … toto sa mi ešte nestalo na žiadnom eschope … žiadna flexibilita … už si nikdy nič neobjednam ani eschop neodorucim.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za komplikace s dlouhou dodací lhůtou.
    Při prodeji zboží uvádíme pouze orientační doby dodání, o kterých jsme informování přímo od výrobců/dodavatelů.
    Snažíme se dělat maximum proto, aby k nám zboží dorazilo v co nejkratší době, stále jsme ale závislí na informacích a přístupu výrobce. Jakmile jsme tedy obdrželi informaci od dodavatele o změně termínu dodání, tak jsme Vám ji předali. Na to konto jste si objednávku zrušili. Stav objednávky lze průběžně sledovat zde: https://www.siko.sk/stav-zakazky.

• Rychle dodanie

Tovar bol dobre zabaleny a chraneny pred poskodenim. Zakupeny tovar zodpoveda popisu. Odporucam.

Vše OK.

• Rýchla reakcia na objednavku aj doručenia tovaru

V mojom prípade nízka cena, tovar na sklade, za 2 dni bol tovar doručený.

• Pri prevzatí vane mi páni pri pokladni oznámila že nebudem mať záruku lebo som nekúpil nožičky ktoré sú vraj povinné príslušenstvo k vani.Tak teda nechápem prečo nie sú v balení z vaňou.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš čas a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Informaci o tom, že nožičky nejsou součástí máte v popisu výrobku. Nožičky jsou v sekci
    povinné příslušenství stejně jako vanové automaty, který jste si spolu s vanou zakoupil.
    Akrylátové vany vždy musí být instalovány s nožičkami, viz montážní návod, který je také
    u výrobku ke stažení. Vanové nohy lze zakoupit na všech našich pobočkách, snažíme se je
    mít stále skladem.

• Rychly
    • Dobra komunikacia, organizacia

neochotni personal ako vzdy:-(( Ak by tovar co som nepotrebovala, bol aj inde, radsej objednam tam ...

Vážený zákazníku,
    Velice nás mrzí, že jste si z naší prodejny odnesli takovouto zákaznickou zkušenost. Je
    opravdu v našem zájmu, aby byl personál na prodejně maximálně proškolen a schopen
    zákazníkovi poradit, případně pomoci s výběrem zboží. Uděláme vše proto, abyste si příště
    z nákupu odnesli příjemnější dojem.

Kvalita, rýchlosť.

• Široký výber tovaru za dobrú cenu

• Objednávku vybavuje včas ,presne dodanie velmi rýchle k spokojnosti
    • Sme prekvapení svedomitosťou pri vybavovaní a komunikácii

Doporučujeme záujemcom

Vyzdvihnutie tak 15-30 min, je co zlepsovat.

Je to fajn.

• rýchle dorušenie