• Tovar mi síce bol doručený,no bol pol roka po záručnej dobe.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Mrzí nás tato skutečnost, prosím vyplňte reklamační protokol na našem webu zde: https://www.siko.sk/reklamace-zakazky.
    Přiložte fotografii, kde bude datum spotřeby vidět nebo se stavte na jakékoliv naší pobočce SIKO, kde to s Vámi dořešíme.
    Děkujeme.

S pozdravem, Helena Koubová

nedostatočne popisy pri náhradných dieloch
    kým to človek nemá v rukách netuší aký to má rozmer
    na produkty ktoré kedysi vyrábali nemajú už náhradné diely ( sprchové dvere nad rozmer 2000)
    dĺžka dodania
    personál ochotný a snažil sa byť nápomocný

Vážený zákazníku,
    Náhradní díly jsou náhradní díly k přesně danému produktu, tudíž dohledáváme díly podle původního produktu a není třeba ověřovat rozměry, protože je to konkrétní díl. Vždy se snažíme mít náhradní díly k dispozici, případně nabídnout jiný vhodný.
    Bohužel dodací lhůta u některých dílů je delší, jsme plně závislí na možnostech a přístupu dodavatele.

S pozdravem, Helena Koubová

• rýchle vybavenie mojej objednávky

Som veľmi spokojná

• Všetko ok

• pestrá ponuka sortimentu
    • prijateľné ceny
    • dobrá komunikácia

Vybavené okamžite. Objednávku som urobila elektronicky a tovar bol ihneď pripravený k odberu.Som spokojná.

• Sortiment
    • Pripadne vedia objednat aj to co nemaju v ponuke podla katalogoveho cisla vyrobcu
    • Moznost dorucit cez Packetu

• Pomalé dorucocanie

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení na základě, kterého můžeme do budoucna naše služby zlepšovat.
    Prověřila jsem Vaši objednávku, ve které bylo potřeba zboží převézt na prodejnu z centrálního skladu v České Republice. Již v košíku objednávky uvádíme, že je převoz uskutečněn do 7 pracovních dní. Vámi byla objednávka vytvořená 1.5.2023 a již 5.5.2023 byla k vyzvednutí na pobočce. Pokud si přejete zboží doručit rychleji, můžete při další objednávce zvolit dopravu na adresu.

Děkujeme za pochopení
    S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

• Rýchlosť dodania
    • Kvalita tovaru

Profesionalny online objednavka so všetkým ako ma bit potvrdenie faktura info o doruceni.Super

Na predajni všetko OK, milí a ústretoví personál. Vyzdvihnutie v sklade také milé nebolo, asi sme vyrusili zamestnancov pri sieste. Ale aj napriek tomu, budem odporúčať vás obchod.

• Spoľahlivosť obchoduo

Super rýchlo a produkt zodpovedá ponuke kvalitou.

Celková spokojnosť.

Rýchlo vybavená objednávka.

Rýchle a odborné vybavenie

• Pojdete do obchodu vytahom potom do skladu dole alebo pro e shope do automatu, hore do predajne a do skladu. Hore dole.
    • Pri objednani v eshope platite ¹ euro za to ze si tam osobne dojdete este.
    • Nemaji vela veci ani vystavenych

Vážený zákazníku,
    Moc se omlouváme za diskomfort při vyzvedávání Vaší objednávky přímo na pobočce. Bohužel z kapacitních a logistických důvodů není možné mít zboží přímo na prodejně. Je třeba si jej vyzvednout ve skladu. Pro lepší komfort lze objednávku zaslat přes přepravce přímo na Vaši adresu.

S pozdravem, Helena Koubová

Dlhé čakanie na dodanie tovaru

• osobné poradenstvo a prístup pracovníka k zákazníkovi