• Spolocnost SETOP mi nedorucila tovar, neda sa im dovolat, neodpovedaju na email. Asi tolko s pozdravom Peter

• nereagujú na mail , telefón vypnutý , webová stránka nedostupná ,, tovar nedodaný

• Reklamujete nedostupný tovar. Dokonca potvrdíte objednávku. Skôr sa uistite, či objednaný tovar viete dodať.

Nekupujte tu. Nemáte istotu že objednaný tovar aj majú na sklade.

Reakcia obchodu SETOP

Dobrý deň . Je nám ľúto za vzniknutú situáciu ale do 9.1.2017 bola dovolenka čo bolo aj uvedené na stránke . Tovar bol hned označený ako nedostupný .

• Nereaguju na emaily ani na telefon

Nedoporučujem!

Reakcia obchodu SETOP

Mobil byl vadný, nefungoval. Posláno zpět.

Reakcia obchodu SETOP

Dobrý deň . Tovar bol od začiatku nedostupný takže Vám nemohol ani prísť , a nemohol byť pokazený . Tovar bol označený ako nedostupný a bola Vám hneď poslaná správa TOVAR NEDOSTUPNY a potvrdenie o zrušenie objednávky s ktorou ste súhlasila . Ďakujeme za porozumenie a prajeme pekný deň .

• komunikacia
    • dobra cenova ponuka
    • tovar na objednavku s rizikom bez dodania

Emailom som dostal oznamenie ze tovar je objednany u tretej firmy a slubili ze je na ceste. Presli 2 tyzdne a tovaru nikde.

Celkovo odporúčam s iným tovarom je proces možno svižnejší.

• prehľadnosť webových stránok
    • dodacia lehota

V obchode som nakúpil 14.2.2016,
    k dnešnému dňu t.j.15.3.2016 tovar my nebol dodaný.
    Už mesiac sa neviem dostať na ich stránku,
    nakoľko my stále vypisuje, že stránka je v údržbe /trošku dlhá údržba :-C /.
    Čo dodať...
    Celé zle ...

• Dlha doba didania

Neodporucam

• Nekomunikuje
  • Nekorektný obchodník , už nikdy nebudem kupovať v tomto obchode .

• umelá cena
    • Neaktuálna cena tlačiarne Kyocera, dokonca aj po navýšení ceny pre mňa, internetovú cenu ponechal na klamanie ďalších zákazníkov.

Vyhnúť sa oblúkom.

• Sortiment, nižšie ceny
    • Vysoké poštové, tovary označené "na sklade" nemuí byť pravda.

Objednala som tovar, ktorý mal byť doručený do dvoch, max. troch týždňov. O štyri dni je to mesiac a tovar ešte nie je na sklade. katastrofa. Viac tu nenakupujem.

• Nepresnost!!!
    • A BEZ KOMUNIKACIE !!!
    • VSETKO !!!

RADSEJ NIEKDE INDE HLADAT,vsade dostanem tovar za 3 dni,ale tu za 12 dni!!

V mojom pripade nepouzitelne, kedze som potreboval spolahliveho dodavatela. Pri objednavke som chatoval so zamestnancom, aby som sa ubezpecil, ze vedia tovar ihned zaslat. Odpoved bola, ze ano tovar je skladom... v skutocnosti sladom nebol. pri druhom chatovani prislubili, ze tovar pride na 7. den- piatok, ale dotazil az v pondelok. Vypadok tovaru sa moze stat, ale v tom pripade ocakavam, ze bude informovany.

• Dodací lhůta, bez českých návodů, drahá a dlouhá doprava.

?

• Cena tovarov.
    • Odber v predajni nemohol byť uskučnený z dôvodu, že predajňa bola zatvorená aj napriek otváracím hodinám.

Slabá komunikácia so zákazníkom. Neodoberať tovar v TN predajni!
    Dodacia lehota bola predĺžená.

• Lepsie ceny a siroku ponuku
    • Ziadna komunikacia
    • Hrozny servis
    • Minutky- nezvonia
    • Infralampa-chyba slovensky navod
    • Na mail mi neodpisuju uz niekolko dni

Jeden z dvoch najhorsich e-shopov, kde nic nefunguje ako ma.
    Ja som z tohto zhrozena.

• Dlzka dodacej doby nesuhlasi s dobou uvedenou na webovej stranke

Pokial nieco objednate a chcete to mat doma v dobe uvedenej predajcom,radsej sa obratte inam.Ale naopak ceny su prijemne.

• Dobrá cena farebného kinofilmu 6 mesiacov pred expiráciou.
    • Prišla mi výzva na zhodnotenie spokojnosti s nákupom 1 ks, lenže ten sa neudial lebo tovar_mali byť 2 ks do predajne k osobnému odberu neprišiel ani po 10 pracovných dňoch.,ani žiadna omluva ani vysvetlenie či mám čakať ďalej alebo zmluvu zrušiť.

Nemôžem doporučiť, asi im nezáleží na dobrom mene.