na stranke uvedene skladom do 3 dni, cakal som cca 14dni

• Trva im to 2 tyzdne a stale nic a pritom na stranke hovoria do 3 dni

• Komunikacia

• neviem
    • tovar mal byť za 3 dni, už je to týždeň a ešte mám 2 týždne čakať

zatiaľ nemôžem chváliť, lebo tovar ešte nemám a či bude???

• zboží které nabízí jako "skladem" skladem vůbec není!!!

sklamání

• dobré ceny - tovar však nedostanete
    • majú najnižšie ceny ale nič z toho nemajú, aj keď je napísané že to maju na sklade

keď som objednal, hneď mi volali a dohodli sme termín dodania. samozrejme nič mi neprišlo. na maily odpovedajú hneď ale len do chvíle kým sa neopýtam na moju konkrétnu objednávku a od tej chvíle žiadna odpoveď. zbytočná strata času. radšej odporúčam skúsiť iný obchod.

• zavadzaju s dodacimi lehotami

• Ziadne
    • Najhorsi obchod co som mal moznost poznat

Katastrofa a nedoporucujem nikomu tu nakupovat ...

tovar bol napisany skladom, ked mi ani za 4dni nedali vediet ci uz tovar poslali volala som a povedali ze mi tovar pride v stredu, vo stvrtok som tam volala a bolo mi povedane ze tovar stale nemaju na sklade, ze k nim pride iba na dalsi utorok a to som uz nebala ochotna cakat, kedze od objednania uplynulo uz 10 dni a to som mala dalsi tyzden este cakat a ktovie ci by to bol posledny termin

• Komunikácia

Tovar som objednal pred vyse tyzdnom a okrem automatickeho mailu ze registrovali moju objednavku som nic nedostal. Ziadna reakcia ze napriklad "tovar uz nie je skladom", alebo "tovar musime objednat a bude to trvat niekolko dni navyse" alebo "tovar sa uz nepredava" no proste absolutne NIC!!! Tento obchod neodporucam a uz viac v nom nebudem NIKDY nakupovat!!!

• este ste nam nedorucili tovar

• Zavádzanie
    • Nekorektnost

Nič si od nich neobjednavajte, len Vám to zdvihne tlak

• Žádné
    • žádná zpštná komunikace. Několikrát jsme psali kde je zboží ale nikdo neodpověděl. Do dneška zboží nemáme ani žádná jiná informace

Nedporučujieme za špatný přístup ke lientovi.

• dobra cena
    • neochota

Dna13.3.som objednal tovar v ten den mi bola potvrdena objednavka s dodacou lehotou 3dni tak ako bolo avizovane na internete 19.3.som telefonoval na obchodne oddelenie s pani stanikovou uistila ma ze sa po zasielke pozrie a urcite mi da vediet.Dna 20.3.som zase volal na obch.odd. zdvihol mi to daky pan -nepredstavil sa vysvetlil som mu situaciu ze dany produkt potrebujem a ziadal som ho o preverenie objednavky i on ma uistil ze mi urcite da vediet-nestalo sa.Dna 24.3.som opatovne volal, co sa stalo, pani mi povedala ,ze to preveri -zase nic.Dna 25.3.nik nedviha ale prisiel mail ohladom dodavkz kurierom,ziadal som o cislo zasielky,aby som si to mohol overit-zase nic neviem co si mam o tom mysliet.Ako mozem odporucit tento obchod?

Reakcia obchodu SETOP

ospravedlňujeme sa za komplikácie, ktoré vznikli pri vybavovaní Vašej objednávky. Chyby vznikli našou nepozornosťou za čo sa opäť ospravedlňujeme. Tovar je už na ceste k Vám a dúfame, že objednávka bude doručená v poriadku, a že budete s výrobkom spokojný. Ďakujeme za Vaše hodnotenie a prajeme Vám pekný zvyšok dňa.
    S pozdravom SETOP

• Velmi dlhá dodacia lehota tovaru.10 dní od objednávky a stále tovar neprišiel...

Reakcia obchodu SETOP

ospravedlňujeme sa za dlhšiu čakaciu dobu na Vašu objednávku, komplikácie nastali zo strany prepravcu z externého skladu k nám. Snažíme sa odstrániť tieto závady pri doručovaní aby boli objednávky doručované zákazníkom načas. Tovar je už na ceste k Vám. Ďakujeme za Vaše hodnotenie a prajeme Vám pekný zvyšok dňa.
    S pozdravom SETOP

Kupil som tlaciaren v nemeckom jazyku, nikde nebolo varovanie.

Dlha dodacia doba, kedze tovar nemaju na sklade.

Reakcia obchodu SETOP

ak Ste mali problém ohľadom jazyka tlačiarne mali Ste nás ihneď kontaktovať. Problém by sme vyriešili výmenou tovaru alebo nastavením zakúpeného produktu.
    S pozdravom SETOP

• Tovar som si objednal, a obchod ma ignoruje, do dnešného dna ma nekontaktovali, či kladne alebo záporne, proste v dnešnej dobe úbohé!
    • Tovar mi neprisiel ani za dva tyzdne po objednani ,ked som napisala abymidali vediet kedy asi pride tak som nedostala ziadnu odpved

• Obchod ponukal tovar o ktory som mala zaujem za rozummnu cenu (rozumej nie najlacnejsi na trhu, ale ani nie najdrahsi)
    • Velka nespokojnost s dodavatelom

Tovar som objednala prvy tyzden v Demebri a mal to byt Vianocny darcek. Obchod Setop som si vybrala prave kvoli pomerne kratkej dodacej dobe.
    Dorucovacia firma vsak tovar nie len ze nedorucila, ale vymyslala si vyhovorky ze na adrese boli a nikto tam nebol alebo nedvihal telefon. Dovolat sa im bol velky problem, kedze maju na strankach nespravne cislo. Celkom 4x mi slubovali ze bude doruceny v dany den a nebol (samozrejme to znamenalo cely den doma cakat na balik).
    23tieho Decembra som svojou silou vypatrala kde maju najblizsi sklad a aj ked na stranke aj po telefone mi slubovali ze bude doruceny, isla som do skladu, nikto si ani nevsimol ze som tam prisla a v kute spolu s dalsimi x balikmi som nasla ten svoj. Sama som musela dodavatelovi ist ukazat ze som si nasla svoj balik a preberam si ho (ktory to mal tak v pazi ze som ho mohla jednoducho zobrat zo skladu a odist).
    Tovar je kvalitny a bol to vyborny darcek, avsak skusenost s dodavatelom velmi negativna.

Reakcia obchodu SETOP

ospravedlňujeme sa za komplikácie spojené s doručením Vašej objednávky. Pred sviatkami žiaľ mali aj spoľahlivé doručovateľské spoločnosti ako UPS problémy s veľkým náporom balíkov. Toto nedorozumenie sme postúpili na doručovateľskú spoločnosť aby sa v budúcnosti vyhli takýmto problémom. Ďakujeme za Vaše hodnotenie a prajeme Vám pekný zvyšok dňa.
    S pozdravom SETOP

• zavádzanie zákazníka o dodacej lehote

bol som niekoľko krát ubezpečený že tovar bude doručený včas, napriek tomu mi oznámili , že tovar nebol ani vyskladnený