• zatal nebol tovar doručený

neviem

• zatím jenom nevýhody
    • nabízené zboží není k dispozici

Ačkoliv jsem zboží ještě nedostala, nebyla jsem informována o termínu, už je obchodem poptáváno moje hodnocení !!!

• Komunikacia so zakaznikom

Po viac ako tyzdni mi zavolali ze to bude trvat dalsie 3 tyzdne

Na stránke sú zavádzajúce termíny o dodaní. Tovar mal byť dodaný doručený do 7 dní.
    Po 10 dňoch som telefonoval a bolo mi poveané že do dvoch týždňov bude tovar naskladnený (možno) tak že to je úž 24 dní a možno dodaný do 5-6 dní tak to je mesiac, ale to ešte nie je isté. Tak že informácie na internete sú zavádzajúce, čo som sa dočítal aj v recenzii.

Reakcia obchodu SETOP

ospravedlňujeme sa za dlhú čakaciu dobu. Žiaľ informácie, ktoré Vám podávame sú priamo od dodávateľa. Pri tovare, ktorý je na objednávku sa dodacia doba môže meniť. Snažíme sa aby bol tovar dodaný v čo najkratšom možnom termíne.

• Lacný.
    • Nespĺňajú udávanú dodaciu lehotu, info. o mojej objednávke som si nemohol pozrieť pretože mi neposlali žiadny e-mail.

Ak chcete tovar, ktorý je tam o 10€
    lacnejší, tak si ich radšej priplaťte.

Reakcia obchodu SETOP

často sa stane, že zákazník uvedie e-mailovú adresu v ktorej je nejaký preklep, v tom prípade sa potvrdenie o objednávke nedostane na Vaše e-mailové konto alebo e-mail spadol medzi SPAM čo žiaľ mi nevieme ovplyvniť nakoľko je to individuálne nastavenie Vášho e-mailu. Za nedodržanie dodacej lehoty sa Vám ospravedlňujeme.

• neprofesionálnosť

Tovar jednoducho nemajú, a na ich stránke je uvedený tovar "skladom", aj po oznámení, že nie je a ani nebude.

Reakcia obchodu SETOP

informácia na stránke pravdepodobne ešte nebola aktualizovaná, nakoľko aktualizácia prebieha vždy po 24 hodinách. Zo skladu nám dali ihneď avízo, že tovar nebude tak sme Vás ihneď informovali o nedostupnosti tovaru.
    S pozdravom Setop

• stránka nemá aktuálne informácie o slkadových zásobách a dostupnosti tovaru

Tovar mal byť podľa dohody doručený pred vianocami, no obdržala som ho až 9.1., aj to asi len preto, že som sa informovala o stave mojej objednávky.

Reakcia obchodu SETOP

pred Vianocami sa skladové zásoby veľmi rýchlo znižovali, informácie na našej stránke sa aktualizujú v pravidelných 24 hodinových intervaloch čo žiaľ neviem ovplyvniť. Ospravedlňujeme sa za meškanie Vašej objednávky.

• Doba dodania

Tovar objednaný a nedodaný. Keby som vedel, že mi ho nebudú schopný dodať ani do 6 pracovných dní, objednal by som inde!!! Mal to byť darček na Vianoce pod stromček. Pritom na stránke majú uvedené, že tovar je na sklade.
    Okrem toho v upozornení bolo uvedené, že až tovar objednaný po 15.12.2013 bude dodaný až po 6.1.2014. Ja som objednával ešte 14.12.2013!

• na telefón (pevný aj mobil) sa nedalo dva dni dovolať. Aj keď bolo obsadené,tzn.že niekto v obchode drťal telefón v ruke a vzápätí som volal, už mi to nedvíhal.
    • Tovar na sklade som chcel vyzdvihnúť na predajni a od objednania tam ani po dvoch dňoch nebol. Sklad máte v Tramtárii?

• nízke ceny
    • negatívna komunikácia
    • neinformujú

• neviem kedy a či vôbec dostaneme objednaný tovar

• Neschopnosť,vybaviť dodanie tovaru od dodávateľa.

Obchod neplni vôbec termín doručenia a neinformuje o nedostupnosti tovaru .

• možnosť objednávky cez internet
    • Tovar nebol dodaný v sľubovanej lehote 6 dní, tovar bol síce v poriadku, ale bez návodu na použitie v slovenčine alebo češtine. Napriek prísľubu okamžitého zaslania manuálu neprišiel ani po týždni a napriek ubezpečeniu,že ma budú informovať o stave zaslania manuálu, ani po týždni som ho nedostala, nikto ma nekontaktoval a nikto nepovažoval za potrebné sa ospravedlniť. Rozhodne som nespokojná a obchod určite nikomu nebudem odporúčať.

Nedodanie tovaru v sľubovanom termíne, bez návodu na použitie, návod som nedostala ani po týždni od reklamácie. Po druhej reklamácii a ubezpečení, že mi oznámia, kde je problém so zaslaním návodu, nikto sa neohlásil a samozrejme ani nikto sa neospravedlnil. Rozhodne po týchto skúsenostiach obchod neodporúčam.

• aj napriek tomu, že som písala a pýtala sa na stav mojej objednávky nik mi neodpovedal, od objednania uplynulo už 12 dní a stále nič.

zlý

• Objednal som si dva kusy v zasielke prisiel jeden ale zaplatil som za dva.Po telefonickej reklamacii sa mi omluvily .Druhy kus mal prist v stredu ale nic.V schranke ziadna posta.NULA BODOV V KOMUNIKCII.

napriek telefonickemu potvrdeniu ze tovar bude doruceny este minuly tyzden do dnesneho dna neprisiel.

• samé nevýhody
    • žiadna komunikácia, zavádzajúce a nedôverihodné informácie

neochota, po dvoch týždňoch hovoria tie isté výhovorky a doporučujú mi objednávku stornovať
    Tovar som mal mať do 7 dní a nebude ani za 3 týždne

• nízka cena
    • rychlosť dodania tovaru je nízka

nekupujte tuna

• Dá nízke ceny a potom zrušia ojednávku že už tovar nieje na skade,pritom som tam volal a maju na centralnom sklade ešte 300 ks.

Zavádzaju

Reakcia obchodu SETOP

nakoľko náš dodávateľ ukončil predaj tohto typu zariadení nebudeme Vás naťahovať, že tovar zoženieme keď ho už nemáme. Ospravedlňujeme sa za nesplnenie Vašej objednávky ale v tomto prípade to bolo najlepšie riešenie pre obe strany.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie a želáme Vám pekný zvyšok dňa.
    S pozdravom Setop

Doručené zboží je bez českého nebo slovenského návodu. Jedná se o šedý dovoz z Německa.