• Spolocnost SETOP mi nedorucila tovar, neda sa im dovolat, neodpovedaju na email. Asi tolko s pozdravom Peter

• nereagujú na mail , telefón vypnutý , webová stránka nedostupná ,, tovar nedodaný

• pomer cena a kvalita

Odporúčam

• super komunikacia
    • nic

super

• Reklamujete nedostupný tovar. Dokonca potvrdíte objednávku. Skôr sa uistite, či objednaný tovar viete dodať.

Nekupujte tu. Nemáte istotu že objednaný tovar aj majú na sklade.

Reakcia obchodu SETOP

Dobrý deň . Je nám ľúto za vzniknutú situáciu ale do 9.1.2017 bola dovolenka čo bolo aj uvedené na stránke . Tovar bol hned označený ako nedostupný .

• Nereaguju na emaily ani na telefon

Nedoporučujem!

Reakcia obchodu SETOP

Mobil byl vadný, nefungoval. Posláno zpět.

Reakcia obchodu SETOP

Dobrý deň . Tovar bol od začiatku nedostupný takže Vám nemohol ani prísť , a nemohol byť pokazený . Tovar bol označený ako nedostupný a bola Vám hneď poslaná správa TOVAR NEDOSTUPNY a potvrdenie o zrušenie objednávky s ktorou ste súhlasila . Ďakujeme za porozumenie a prajeme pekný deň .

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania tovaru
    • Nižšia cena

Moje dojmy z prvého nákupu v SETOPE hodnotím pozitívne. Tovar ktorý na SK nie je moc rozšírený bol skladom v obchode a rýchlosť dodania bola bonus navyše. Eshop odporúčam.

• dobré ceny
    • neviem

dá sa (y)

Seriozna osobna komunikaza zo strany predajsu.

• Lacne ceny.A hlavna vec,ze sa ozvali telefonicky a tovar bude odoslany akonahle dojde tovar lebo nemaju na sklade.
    • Ziadne

Vrelo odporucam

• komunikacia
    • dobra cenova ponuka
    • tovar na objednavku s rizikom bez dodania

Emailom som dostal oznamenie ze tovar je objednany u tretej firmy a slubili ze je na ceste. Presli 2 tyzdne a tovaru nikde.

Celkovo odporúčam s iným tovarom je proces možno svižnejší.