• Dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu PreSpanok

mrzí nás Vaše hodnocení. Komplikace vznikla tím, že Vám neprošla platba a tudíž se nám objednávka nepropsala do systému. Vámi vytvořená druhá objednávka však již byla odeslána včas a věříme, že jste se zbožím spokojeni.

• Už týždeň čakám

Reakcia obchodu PreSpanok

velice nás to mrzí, ale po prověření Vaší objednávky jsme zjistili, že dodání bylo zpožděné z toho důvodu, že jsme čekali na připsání platby. Jakmile se nám platba připsala, Vaše objednávka byla expedována.

Byli bychom rádi, kdyby Vás to neodradilo od příštích návštěv, jelikož Vaše objednávka byla z naší strany odeslána hned, jak to bylo možné.

PreSpanok

Tovar mal byť skladom a doručený v týždni od 25.9. do 29.9. Je 30.9. a žiadna nová informácia, tovar nedoručený.

Reakcia obchodu PreSpanok

velice nás vzniklé zpoždění mrzí. Od nás však zboží bylo předáno kurýrovi již 26.9., tudíž se dodání mělo stihnout, a proto Vás nikdo za PreSpánok nekontaktoval.

Budeme rádi, když Vás to neodradí od příštích návštěv a případně se, prosím, obracejte přímo na naši infolinku na [email protected], kde s Vámi kolegyně mohou vše řešit ihned.

PreSpanok

• Po týždni čakania stále žiadna známka doručenia. Keby som to nemal zaplatené tak by som to aj zrušil ale isto by peniaze posielali naspäť mesiac
    • Deň 8, stále nič povedali mi ze tam stále nič nemajú ze oni s tým nemajú čo robiť

Tovar neprišiel

Reakcia obchodu PreSpanok

vzniklá situace nás velice mrzí, jelikož jsme prověřovali Vaši objednávku a sms s informací, že je zboží pro Vás připraveno k vyzvednutí na prodejně, Vám byla zaslána následující den po Vašem objednání.

Byli bychom rádi, kdyby Vás to neodradilo od Vašich příštích návštěv.

S přáním pohodového spaní

PreSpanok

• Po 6 dňoch od platby, tovar stále nemám.

Reakcia obchodu PreSpanok

mrzí nás Vaše zklamání. Prověřili jsme Vaši objednávku a bohužel jsme čekali, až se nám připíše platba. Po připsání platby jsme ihned zboží odeslali na Vámi zvolenou prodejnu, kde jste si objednávku vyzvedla.

Doufáme, že Vás tato zkušenost neodradí od příštích návštěv.

S přáním pohodového spánku

PreSpanok

• Dostal som chybný tovar, cakam na vybavenie reklamácií, cez tel. nevedia ziadne info a na mail neodpovedajú

Dobrý den, pane Hajnovics,

velice nás mrzí komplikace s komunikací na začátku reklamačního procesu. Po prověření situace na naší straně máme potvrzeno, že vše je již vyřešeno a správný díl Vám byl doposlán, tak snad je nyní vše v pořádku. Kdybyste potřeboval ještě cokoliv řešit, neváhejte se na nás obrátit na [email protected].

S přáním pohodových dnů

PreSpánok

Tovar nikdy nedorazil. Asi uz objednam inde...

Vážený zákazníku,

poprosíme Vás o zaslání čísla objednávky na email [email protected], kde společně objednávku prověříme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme.

PreSpánok

Ešte v januári som si objednala podušky,ktoré mi do dnes neposlali, ani mi neodpísali...

Reakcia obchodu PreSpanok

přestože není pozitivní, i tak děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel jsme měli problém se systémem, který už je vyřešen. Zavolejte nám, proto prosím znovu, případně napište email na [email protected] s číslem vaší objednávky a stručným popisem problému. Určitě se vám co nejrychleji ozveme s řešením a objednávku Vám dopošleme.

Hezký den

• Nedodržanie dodacej lehoty
    • Žiadna odpoveď na email ani online chat
    • Nedá sa dovolať

Objednal som si tovar, ktorý mal byť na sklade a odoslaný do 5 pracovných dní. Po uplynutí 9 pracovných dní stále nemám tovar ani informáciu, kedy bude odoslaný. Na urgenciu som dostal iba všeobecnú odpoveď, že objednávku stále spracovávajú.

Reakcia obchodu PreSpanok

přestože není pozitivní, i tak děkujeme za zpětnou vazbu. Omlouvám se za komplikace s Vaší objednávkou.
    Zavolejte nám, prosím, případně napište email na [email protected] s číslem vaší objednávky a stručným popisem problému. Určitě se vám co nejrychleji ozveme s řešením.
    Hezký den

Radšej ani to nechcite

Vážený zákazníku,

je mí líto, že jste s nákupem u PreSpánku nebyl spokojený.
    Můžete nás prosím kontaktovat na [email protected] s číslem vaší objednávky a více informacemi?
    Rádi zjistíme, kde se stala chyba a pokusíme se vše napravit.

Děkuji předem,

PreSpánok

• Nedá sa platiť ani cez Paypal ani cez Google Pay ( pre medzinárodný obchodný styk je toto nevyhnutne! Ja som z USA )
    • Rodicia nakoniec museli všetko zaplatiť sami prevodom na účet !!!
    • Objednávka mala prísť minuly piatok no predĺžilo sa to až na prvý marcový týždeň

Veľmi zdĺhavé jednanie hore dole a naťahovanie sa s predajnou nakoľko predavacka je často mimo buť ma voľno alebo stále niečo, sales team nemá full time job aspoň od pondelka do piatka non stop každý deň že by som mohla zastihnúť tu Istú pani na predajni aspoň na telefóne

Vážený zákazníku,
    velmi mě mrzí technický problém, který vznikl při online platbě Vaší objednávky.

Stále pracujeme na zdokonalování služeb pro naše zákazníky.

Věřím, že při dalším nákupu bude vše v naprostém pořádku.

Hezký den.

Dodavka trva dlho

Tovar mal byť doručený do 5 pracovných dní, objednávka sa zadavala 5.1. do dnešného dňa nebola doručená,volali sme na Vašu zákaznicku linku kde mi pani najprv zdvihla telefón, oznamila nám, že neni pri počítači, potom nás prerušilo a nedalo sa jej dovolať,po vyzvananí ma zrušila. taktiež sme písali email kedy je približný termín dodania a ani na to nebola zaslaná odpoveď. matrac je určený pre 3 ročné dieťa, bohužial sme sa spoliehali na kvalitu a promptný servis, ktorý sa nedostavil. mrzí ma to z toho dôvodu, že som nechcela kupovať madrac z mobelixu, ale zo špecializovanej predajne pre spánok.

• obchod odporucam ale osobne, asi nie online, mame od nich vankus a na mieste prebehlo vsetko ok, online uz je to trosku zdlhavejsie...

zatial 10 den a cakam, info neprisla iba na moju otazku, ze kedy dorazi, nic ze tyzden, alebo priblizne 10 dni, mesiac... zatial cakam, vraj je na ceste...

nedodržali dodaciu lehotu a o meškaní vôbec neinformovali

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaší zpětnou vazbu.

V případě, kdy je objednávka z nějakého důvodu zpožděná, vždy zákazníky kontaktujeme.
    Pokud Vám informace, že nebude dodržen termín nedorazila, velmi se omlouváme.

Věříme, že příště již bude vše v pořádku.

zákaznický servis PreSpánok

• Paypal & Amex dve naviac používané formy platenia na CELOM SVETE u vás nemožné ??? Ako je toto “možné” nechápem! Naozaj len na Slovensku !

Paypal je medzinárodný platobný prevod krory v dnešnej dobe online je najpoužívanejšia forma platby na svete.
    Na Slovenku obyčajné kvetinárstvo kde som si cez internet objednala z USA kvety na pohreb Paypal berú a firma ako je PreSpanok nepozná a nepoužíva Paypal pritom chcem zaplatiť 3000€ ako darček rodičom na Slovenko a nieje to možné ?!? Toto musím dať na všetky sociálne siete ! Veď onedlho je tu 2020! Wake-Up !

Vážená paní Silvia,
    děkujeme za Vaší zpětnou reakci.

U Vaší objednávky jsme možnost platby Go-pay (Paypal) řešili přímo z centrály společnosti PreSpánok,aby vše proběhlo v pořádku.

S možností provedení této platby nebyl problém, avšak platba bohužel dvakrát nebyla akceptována.

Děkujeme.

zákaznický servis PreSpánok

tovar nebol dodaný na čas, nebol som informovaný o stave objednávky

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaší zpětnou vazbu.

Pokud Vám informace, že nebude dodržen termín nedorazila, velmi se omlouváme.

Věříme, že příště již bude vše v pořádku.

zákaznický servis PreSpánok

Obchod zrušil moju objednávku s dôvodom, že matrace, ktoré som objednal, už nie sú skladom, aj keď stránka obchodu v čase objednávky hovorila niečo iné. Objednávku mi zrušili bez akejkoľvek alternatívy.

Reakcia obchodu PreSpanok

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Velice nás to mrzí, ale Vámi objednaná matrace, byla z kategorie ,,Outlet´´, kde je v úvodním textu napsáno, že nabídka platí pouze do vyprodání skladových zásob.

Bohužel k vyprodání došlo, byla Vám zaslána omluva a také nabídnuta obdobná matrace z nové kolekce.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním krásného dne.
    zákaznický servis PreSpánok

• Dlhe cakanie na dorucenie.

Reakcia obchodu PreSpanok

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Dodací lhůty jsou nastavené s ohledem na kapacity dodavatele a také je lhůta nastavena vzhledem k velkému množství objednávek.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním krásného dne.
    zákaznický servis PreSpánok

Obchod nereaguje na mailovu komunikaciu ani na telefonicku.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše špatná zkušenosti s komunikací u naší společnosti PreSpánok.
    Věříme, že se jedná pouze o nedorozumění.

S přáním krásného dne
    Jana Štosková