• Kvalita vankúša..aj plachty
    • Rychlost dodania expres rychla, to ma prijemne prekvapilo
    • Dobra komunikacia obchodu

Reakcia obchodu PreSpanok

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za doporučení a těší nás, že jste spokojený jak s našimi produkty, tak s našimi službami. Přejeme ať se vám krásně spí a těšíme se na Vaši další návštěvu – ať už online nebo na prodejně.

Hezký den

Jana
    PreSpánok

• kvalitné produkty
    • ochota predajcu pomôcť s výberom
    • rýchle vybavenie objednávky

Nakupoval som tu už niekoľkokrát a som nadmieru spokojný s prístupom predajcov, ktorí mi vždy ochotne poradia pri výbere. Tovar došiel vždy tak ako sme sa dohodli. Môžem len odporúčať.

Reakcia obchodu PreSpanok

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za doporučení a těší nás, že jste spokojený jak s našimi produkty, tak s našimi službami. Přejeme ať se vám krásně spí a těšíme se na vaši další návštěvu – ať už online nebo na prodejně.

Hezký den

Jana
    PreSpánok

• rýchle jednanie
    • top vyškolený nápomocný personál
    • kvalita produktu
    • možnosť vyskúšať si všetko na predajni

Mám veľmi zlé skúsenosti s neodbornými predavačmi z iných obchodov, ale Prespánok je úplne iný level servisu. Na predajni som sa cítil príjemne, do detailu som dostal popis obsahu matraca, keďže som silný alergik a mám aj problémy s chrbticou. Matrac hneď chcela aj moja manželka po tom čo skúsila aký je dokonalý. Kto chce naozaj kvalitu, odporúčam iba Prespánok.

• Veľmi milí personál
    • Kvalitný tovar