• Výhoda je veľmi milá a ochotná pracovníčka v obchode, kde som si bola zasielku prevziať.
    • Po objednaní tovaru mi neprišlo žiadne potvrdenie objednávky, po 5 dňoch som vlastne nevedela, či moju objednávku registrujú, napokon som im sama napísala, a komunikácia veľké mínus. Keď tovar dorazil na predajňu, zrazu mi zavolali, aby som si ho prišla vziať.

• kvalitné produkty
    • ochota predajcu pomôcť s výberom
    • rýchle vybavenie objednávky

Nakupoval som tu už niekoľkokrát a som nadmieru spokojný s prístupom predajcov, ktorí mi vždy ochotne poradia pri výbere. Tovar došiel vždy tak ako sme sa dohodli. Môžem len odporúčať.

Reakcia obchodu PreSpanok

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za doporučení a těší nás, že jste spokojený jak s našimi produkty, tak s našimi službami. Přejeme ať se vám krásně spí a těšíme se na vaši další návštěvu – ať už online nebo na prodejně.

Hezký den

Jana
    PreSpánok

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Široký vyber
    • Ochota poradiť zo strany predajcu

Široký výber produktov na eshope. Začal som vôňou, je to darček. Mám odtiaľ aj vankúše, som maximálne spokojný. Pani na telefóne mi ochotne poradila.