Obchod nereaguje na mailovu komunikaciu ani na telefonicku.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše špatná zkušenosti s komunikací u naší společnosti PreSpánok.
    Věříme, že se jedná pouze o nedorozumění.

zákaznický servis PreSpánok

• Otras. Objednávka podaná 2.6 / sobota na osobný odber do Košíc. Dnes 13.6. nedošiel ani mail, nikto nevolal (až na to, sme ich otravovali mi a v piatok povedali, že v pondelok to určite príde), nemáme číslo zásielky v kuriérskej spoločnosti aby sa dala objednávka sledovať. Prvý a poslednýkrát.

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše špatná zkušenosti s objednávkou u naší společnosti PreSpánok.
    Při volbě osobního odběru se zákazníkovi číslo přepravního listu nezasílá.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení

• Cena bola naozaj výhodná
    • Bolo možné pohodlne zaparkovať priamo pri predajni
    • Chaos v objednávkach
    • Komunikácia neprofesionálna, bez ospravedlnenia za čakanie, či omyl

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše špatná zkušenosti s objednávkou u naší společnosti ProSpánek.
    Věříme, že s příštím nákupem proběhne vše bez jakýchkoliv komplikací.

• Nedvíhaju telefon
    • Tovar až o mesiac

Vážený zákazníku,
    velice nás to mrzí, ale v období Vánoc, došlo přes velký zájem zákazníků k vyčerpání skladových zásob, některých produktů.
    Za delší termín dodání se ještě jednou omlouváme.

S pozdravem a přáním krásného dne.

zákaznický servis PreSpánok

od vytvorenia objednavky po potvrdenie uplynul 1 den, po 2 telefonickych urgenciach konecne tovar odisiel. Na web stranke je uvedeny cas dorucenia 4 prac.dni co nezodpoveda pravde. Keby som si bola vankus kupila v predajni, mam ho uz davno. Nedoporucujem objednavat on line.

• ziadne

prilis dlhe dodacie doby. 20 dni je u nich pracovnych,takze prakticky mesiac clovek caka. z Ali expres pride vcasie, nez od nich
    NEODPORUCAM A BANUJEM ZE SOM OBJEDNALA cez nich. toto je najdlhsia dodacia doba za poslednych 20 rokov. v 90tych rokoch aj z Quelle prislo skor ako teraz v 2017... SKLAMANA !!

po 10tich dnoch od objednavky pride tento dotaznik ako som spokojna, s cim ??? s cim mam byt spokojna???

Vážená zákaznice,

Vaše nespokojenost s nákupem na www.PreSpanok.sk nás velmi mrzí. Věřte, že na dodání Vaší objednávky intenzivně pracujeme. Předpokládaný termín expedice je plánován v průběhu příštího týdne.

Děkujeme za Váš nákup a věříme, že se zakoupeným produktem budete spokojena.

S pozdravem a přáním příjemného dne
    Jana Hloušová
    zákaznický servis PreSpanok.sk

• Ponúka profukty, ktoré už nie sú a ani nebudú dostupné na stránke.

Bola som veľmi sklamaná keď mi prišla správa, že objednaný produkt už nebudú mať vôbec dostupný. Takéto veci sú na internetových stránkach veľmi časte a myslím si,že by sa to nemalo stavať. Obchody by nemali ponúkať niečo,čo už nemajú. Inak nemám žiadne iné výhrady k tomuto obchodu.

• Pekný priestranný obchod s vystavenými kusmi na vyskúšanie...
    • Vôbec nekomunikuje so zákazníkmi...

Obchod pekný, ale komunikácia nula bodov. Poslal som dva mejly na jeden tovar, na ani jeden mi neodpovedali. Zavolal som teda cez telefón na infolinku, ale kedže hneď nevedel, sľúbil, že sa ozve, samozrejme, nikto sa mi neozval...Tak som to riskol a objednal som si tovar aj tak, lebo veď bol stále označený ako dostupný na sklade. Po dvoch dňoch mi prišiel mejl, že objednávku zrušili, dôvod ani vysvetlenie prečo žiadne, len suchý oznam, že je zrušená. Tak som sa ohradil, že takto sa to nerobí a nech mi napíšu dôvod, alebo aspoň niečo k situácii, aby som vedel v čom je problém...Opäť nič, ani písmenko...Proste, ešte som sa nestretol s takouto katastrofálnou ignoráciou zákazníka...

• neviem o žiadnych
    • slabá komunikácia musíte viac krát tel. volať aby ste sa niečo dozvedeli kde je objednaný tovar. Na e-mail nereagujú!

zvážte nákup v tomto obchode!

• Komunikácia, objednávka zrušená bez zdôvodnenia. Odpoveď na mail žiadna, dvíhanie telefónu žiadne. Rozmýšľam ako dostanem naspäť peniaze poslané na účet.

Možno je to len komunikačný šum, ale moja skúsenosť teda zatiaľ negatívna

• ponúkali tovar slovenského výrobcu
    • Žiadna komunikácia po prijati objednavky zo strany obchodu, dokonca mi nedvíhali telefón.

Po telefonickej urgencii na česku adresu (kedze slovenska nereagovala)po 10 dnoch od objednania sa pohli veci spravnym smerom. Zatial tovar nemám, ale snád príde. Skor ako si nieco objednate skuste tam zavolat. Mozno budete mat stastie a telefon Vam dvihnu. Vyhnete sa problemom, ci Vam tovar objednali, kedy pride, atd.

Objednal som si matrac pri ktorom bol status skladom, no obchodník ma kontaktoval s tým že daný matrac na sklade nemajú. Matrac som už ale zaplatil online kartou, tak sme sa dohodli na vrátení peňazi. Trvalo 2 týždne kým mi peniaze prišli späť na účet. Obchod sa vyhováral na nefunkčný internet banking.
    NEODPORÚČAM!!!

• Kvalitny tovar
    • Nekomunikativnost.Nedodrziavanie dodacej doby.

Tovar nebol dodany v deklarovanej dobe dodania.Tovar som si objednal po druhy krat a uz teraz meskaju 3 dni a nikto sa ani neozval.Rozhodne neodporucam tento obchod.Skuste radsej iny.DAKUJEM
    Cakam na reakciu kompetentnych!

• žiadne, žiaľ
    • nedodanie tovar bez akéhokoľvek vysvetlenia
    • žiadna komunikácia

viac si tam určite neobjednám

Vážený zákazník,
    tovar, ktorý ste si u nás objednal má dodaciu lehotu 10 prac. dní. O dobe dodania ste bol oboznámený emailom potvrdzujúcim prijatie objednávky. Nakoľko sa však dodávatel omeškal v dodaní, boli ste o tejto skutočnosti informovaný telefonicky a bola Vám poskytnutá kompenzácia s ktorou ste súhlásil. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu a veríme, že budete s nákup na www.prespanok.sk spokojný.
    PreSpánok e-shop

• Neviem tovar som ešte nedostal tato anketa je predčasná.

• v ponuke tovar ktorý už dávno ani nemajú

Vážený zákazník,
    mrzí nás vaša nespokojnosť s nákupom na www.prespanok.sk
    Tovar, ktorý ste si objednával bol z výpredaju, množstvo teda bolo obmedzené a posledné kusy sa vypredali práve v deň vašej objednávky, z tohto dôvodu sme vašu objednávku neboli schopný vybaviť o čom sme Vás informovali telefonicky. Ešte raz sa ospravedlňujeme a veríme že s ďalším nákupom u nás budete spokojný.

S pozdravom PreSpanok e-shop

• Žiadne.
    • Ponukany tovar v skutočnosti nemal.

Neodporučam.

• Vela tovaru
    • Ponukaju tovar na eshope, ale realne ho nemaju
  • Prečo mám odporúčať alebo neodporúčať, keď mi tovar ešte nebol doručený. Sú ešte v limite dvoch týždňov. Vy by ste si najprv mali overiť, či už bol tovar odoslaný, a až potom posielať dotazník. Váš prieskum svojim známym jednoznačne neodporúčam.

Vážený zákazník,
    veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť s dotazníkom o hodnotení nákupu na e-shope PreSpanok. Tento dotazník je automaticky portálom Heureka.sk odosielaný po 10 dňoch od objednania tovaru. Vaša objednávka obsahuje atypický rozmer lôžkovín s dobou dodania 15 pracovných dní. Preto Vám dotazník prišiel už teraz. Tovar vám bude dodaný v deklarovanom termíne. O presnom termíne odovzdania tovaru prepravcovi budete informovaný emailom, sms správou aj telefonicky deň vopred.

S pozdravom a želaním krásneho dňa

PreSpanok e-shop

• Keby mali v obchode - kamennom obchode zle uvedenú cenu , predali by mi tovar za danú cenu , mám s tým osobnú skúsenosť , ale tu mi LEN objednávku vystornovali .

Nepáčilo sa mi jednanie , čo dodať ?...

Reakcia obchodu PreSpanok

Vazeny zakaznik velmi nas mrzi vasa nespokojnost s vybavenim vasej objednavky. Nakolko sa pri zadavani ceny produktu stal omyl zo strany vyrobcu, kontaktovali sme vas a ospravedlnili sme sa vam za vzniknute nedorozumenie,po dohode s vami bola vasa objednavka stornovana. Este raz sa ospravedlnujeme a verime ze s dalsim nakupom u nas budete spokojny.

S pozdravom PreSpanok e-shop