Bolo by vhodne produkt, ktory nie je na sklade, stiahnut z portalu, alebo uviest pre potencialneho zaujemcu informaciu o dostupnosti tovaru. Ak je tovar nedostupny, uviest, kolko by trvalo jeho dodanie.

Pre mna osobne 2-mesacne trvanie dodania altanku je neprijatelne.

Tovar je objednaný viac ako 10 dní a stále sa naskladňuje.
    Tak máme či nemáme.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme za Vašu reakciu na nákup v našej spoločnosti. Tovar ste objednávali keď bol uvedený, že nieje skladom. To znamená že tovar nemáme, ale budeme sa ho pre Vás snažiť zohnať.
    Verím že náš obchod ešte využijete objednaním tovaru, ktorý máme skladom a presvedčíme Vás o kvalitách nákupu cez našu spoločnosť.

• ?
    • neúplné balenie

nekopovať nič

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme za Vašu reakciu k nákupu. Bohužiaľ balenia výrobkov od dodávateľov nie je možné kontrolovať, aby ste nedostali rozbalený výrobok. Ak takáto situácia nastane je nutné nás bezodkladne kontaktovať, aby sme problém napravili.

• prehľadné stránky
    • neochota personálu, výpadky systému

nákup s prevzatím na druhý deň je možný len do 15 hod. aj keď je tovar na sklade v mieste prevzatia. o 15,00 už možnosť padá aj ak ste v priebehu tvorby objednávky
    pri osobnom preberaní problémy so systémom, neochota až arogancia obsluhujúceho personálu

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme za Vašu reakciu, ktorá nás veľmi mrzí. Ak je tovar na sklade v mieste odberu je možný odber ihneď. výrobok musel byť na našom centrálnom sklade a nie na odbernom mieste. Verím že naše služby ešte využijete a my Vás budeme môcť presvedčiť o zlepšení.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti.

urcite neodporucam, kedze aj po viacnasobnom informovani o tovare, ci zodpoveda obrazok realite, pri ktorom ma uistili, ze ano a aj vraj skontrolovali odosielany tovar v krabici, mi bol doruceny tovar, ktory nezodpovedal obrazku a popisu na ich online obchode...

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za Vašu reakciu k nákupu. Ospravedlňujem sa Vám za vzniknuté komplikácie. Bohužiaľ pri Vami objednanom výrobku došlo k chybe v skladových zásobách a pod Vami objednaným výrobkom bol uložený iný kus s iným kódom.
    Postup kolegov, ktorý preverovali zásielku preverujeme a problém vyriešime podľa interných predpisov aby sa viac situácia neopakovala.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Parametre uvadzane na stranke nezodpovedaju skutocnym
    • kupoval som spacak a uvadzane rozmery su absolutne mimo

neodporucam

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za Vašu reakciu.Vzniknutá situácia nás mrzí. Údaje na našich stránkach sú kopírované od dodávateľov, ak ale k pochybeniu dôjde, výrobky samozrejme vymieňame v rámci 14 dňovej lehoty na naše náklady za poštovné.
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti.

• Objednal som si tovar, ktorý bol údajne na sklade 31.4.2016. A už ste mi 2 x posunuli termín dodávky najskôr na 10.5.2016 a potom dokonca až na 21.5.2016!!! To som ešte v živote nezažil!!!
    • Nedodržanie termínu dodávky!!!

Neverte termínu dodávky!!!

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme za Vašu reakciu na nákup v našej spoločnosti. Tovar ste objednávali keď bol uvedený, že nieje skladom, túto informáciu sme Vám aj ihneď odoslali do potvrdenia objednávky. To znamená že tovar nemáme, ale budeme sa ho pre Vás snažiť zohnať.
    Bohužiaľ sa niekedy stane, že dodávateľ už nieje schopný tovar dodať, prípadne dodať v zákazníkom požadovanej lehote. Bohužiaľ sme v tomto stave plne závislí na našich dodávateľoch.

• zákaznícka linka
    • slabá komunikácia, tovar mi po troch týždňoch stále nebol doručený

• Nizke ceny.
    • Nema vobec prehlad o tom co poskytuje.Vysvetlim.Tovar som chcel dorucit vyzvali ma k osobnemu odberu.Zaplatil som bankovym prevodom,oznamili mi aby som si pripravil ciastku za tovar. Neviem ci peniaze alebo tovar este uvidim.

Otrasne. S takym niecim som sa este nestretol. A to nakupujem na int. pravidelne. Ruky prec od tohto "OBCHODU". NIKDY VIAC

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujem za Vašu reakciu, ale bohužiaľ vôbec jej nerozumiem , keďže vašu objednávku ste si vytvorili na osobný odber s platbou na mieste, pri odbere . Výrobok je pre Vás o piatku pripravený na osobný odber , o čom sme Vám zaslali SMS správu . Ak ste nám posielali platbu , ktorú ste posielať nemali a nikto Vás ku nej nevyzval, pošlite nám prosím potvrdenie o tejto platbe aby sme ju dohľadali a peniaze Vám vrátili .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti .

• zavadzajúce a klamlive údaje a zobrazenia vyrobku, zavadzajuce a nepresne techncke udaje o vyrobku, neschopnost zistit overit spravny udaj ej ked je v komunikacii uvedeny ako otazka na preverenie

Podvodníci

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

mrzí nás Vaše hodnotenie nákupu , najmä z dôvodu že sme Vám snažili údaj u dodávateľa preveriť , ale bohužiaľ Vami požadovaný údaj neudáva ani výrobca . Veríme že v budúcnosti Vaše požiadavky splníme .
    S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti .

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Nekvalitný tovar, vrátenie peňazí iba na účet, môže trvať aj dva týždne. Tovar vrátený, peniaze ešte nemám.

Radšej nie

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. Kvalitu zboží však nemáme bohužel možnost ovlivnit, je nám líto. Každé odstoupení od kupní smlouvy se snažíme řešit co nejpružněji. Dle systému byla platba odeslána na Váš účet do 5 dnů od přijetí reklamace. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se velice omlouváme

• Neponuka výhody
    • Neškolený personál

Zle zle zle!!!

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. U Vámi objednaného zboží byla bohužel v době vytváření objednávky na našem webu uvedena chybná cena. O této skutečnosti jsme Vás informovali. Z tohoto důvodu nebylo možné Vaši objednávku kladně vyřídit. Dle obchodních podmínek jsme byli nuceni objednávku stornovat. Za tuto chybu se velice omlouváme, zcela určitě to nebylo způsobeno úmyslně. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se ještě jednou velice omlouváme.

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• Zlá komunikácia s personálom možno aj s vedením!!!

Možno že zlyhal ľudský faktor ale bohužiaľ, za chyby sa platí !!!

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. U Vámi objednaného zboží byla bohužel v době vytváření objednávky na našem webu uvedena chybná cena. Z tohoto důvodu nebylo možné Vaši objednávku kladně vyřídit. O této skutečnosti jsme Vás informovali. Za tuto chybu se velice omlouváme, zcela určitě to nebylo způsobeno úmyslně. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se ještě jednou velice omlouváme.

• ŹIADNE
    • Udava zavadzajuce ceny tym si robi reklamu na heuteke

BORDEL

u Vás nenakupovat!!!

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

Zo strany obchodu nebolo odkomunikovane, ze nie su schopni tovar dorucit a ani nevedia, kedy ho budu schopni dorucit. Pri nakupe bola pri polozke dodacia lehota 7-10 dni, po 10 dnoch a kontaktovani Z MOJEJ STRANY mi v obchode povedali, ze tovar je momentalne nedostupny a nevedia, kedy bude znova dostupny, preto som objednavku ihned zrusil a objednal si v inom e-shope, ktory automaticky vedel informovat o dostupnosti tovaru

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. Informace o nedostupnosti zboží Vám byla zaslána v potvrzovací zprávě. V tomto případě obvykle trvá naskladnění cca do 10 dnů, do této doby není zákazník kontaktován. Jedná se o standardní postup. Následovně termín dodání prověřujeme a dle vyjádření dodavatele zákazníky informujeme. Bohužel jsme obdrželi zprávu, že u objednaného produktu není potvrzený termín naskladnění, z tohoto důvodu nebylo možné termín upřesnit. Je nám líto, tuto situaci neovlivníme. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se velice omlouváme.

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• ponukajú tovar, ktorý nevedia zabezpečiť

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. Vámi objednané zboží nebylo v době objednání skladem, tato informace Vám byla zaslána v potvrzovací zprávě. V tomto případě je termín pro naskladnění obvykle cca do 10 dnů. Je nám líto, termín naskladnění nemáme možnost z naší strany urychlit. Dle objednávky jste se rozhodla objednávku po 2 dnech zrušit. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se velice omlouváme.

Zlatka Trumpešová, zákaznická podpora

• Je to rýchle vybavenie objednávky
    • Tovar bol poškodený už druhý krát, aj keď sa jednalo len o doplnky do kuchyňe, bol poškrabaný a dózy preliačené.

Vážený zákazníku,

vzniklá situace nás velice mrzí. V tomto případě zde byla možnost kontroly a nepřevzetí zboží přímo na prodejně. Pokud zboží převezmete poškozené, je nutné zaslat na reklamační oddělení fotografie, jedná se o standardní postup. Na základě fotografií řešíme reklamaci následnou slevou nebo výměnou. Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se velice omlouváme.

• zamestnanci

diletanti

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás velice mrzí. Bohužel ve Vaší zprávě není dostatek klíčových informací, abychom mohli vzniklou chybu napravit. Budeme rádi, pokud nám zašlete bližší informace, abychom záležitost vyřešili a v budoucnu se nic podobného neopakovalo. Děkujeme za pochopení.