Obchodný-dom.sk

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 96 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,9 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Obchodný-dom.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Obchodný-dom.sk

Eva

Pridané: 19. júna 2016

• veľmi rýchle dodanie

návod na stan nebol jediná nevýhoda

zuzana kolesárová

Pridané: 12. júna 2016

• milá komunikácia, rýchle vybavenie objednávky,
  • výhodný cena tovaru,
  • zlý prístup prepravcu, strašné niečo! prepravná spoločnosť DPD zavádza zákazníka!informujú o dátume a čase dodania balíka no nedodajú ho na čas! Vraj tu kuriér bol no nikto balík neprevzal, potom zrazu že tu kuriér nebol lebo mu kázali vrátiť balík do depa a mňa nikto o tom neinformoval. Neposkytli číslo na kuriéra, keď som sa dožadovala nápravy tak mi bolo v DPD povedané aby som si išla po balík do ich depa! Jednoducho povedané blokovali zásielku hoci ma informovali o presnom dátume a čase dodania a tým ma zavádzali! Nahnevaná som bola veľmi na prepravcu mali by ste ho vymeniť a spolupracovať s iným prepravcom! Toto sa mi ešte nestalo!

S obchodom som spokojná na 100% výborná komunikácia rýchle vybavenie a odoslanie tovaru, len treba vymeniť prepravcu!

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie nákupu. Spokojnosť zákazníka je u nás vždy na 1. mieste. Váš príspevok budeme brať ako podnet ku skvalitneniu našich služieb a ihneď ho predávam ako reklamáciu doručenia zásielky.
S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznickej spokojnosti.

J.J.

Pridané: 11. júna 2016

• Rýchlosť
  • dobrá cena
  • kvalita...pri prvom použití sa rozlomil kryt hlavy vyžínačky a tak je nepoužiteľná (reklamáciu som ani neskúšal, lebo na podobné závady sa väčšinou záruka nevzťahuje).

Samotný obchod je OK. Tovar za super ceny a aj do 2 dní doručené. Problém bol len s kvalitou produktu, to mechanické zlyhanie však samotný obchod len ťažko môže ovplyvniť.

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu k Vášmu nákupu. Spokojnosť zákazníka je vždy u nás na prvom mieste. Na posúdenie reklamácie je potrebné dať výrobok do autorizovaného servisu, prípadne predať nám. Servis môže poškodenie ohodnotiť ako výrobnú vadu.
S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákaznícke spokojnosti

JoMi

Pridané: 2. júna 2016

• kvaalita, rýchlost dodavky tovaru, cena

dobrý predajca

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie udržať, a najlepšie zlepšiť.

Miko

Pridané: 30. mája 2016

• spolahlivost
  • neviem

vrelo odporucam

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme Vám za 100% hodnotenie, ktoré nás vždy veľmi poteší. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti .

Kosztúrová Tünde

Pridané: 27. mája 2016

• Rýchle vybavenie objednávky

Odporúčam

Pridané: 14. mája 2016

tovar bol v obchode pripravený presne tak ako písali pri tovare, čo sa nie v každom e-shope dodržiava - veľké plus

Pridané: 11. mája 2016

• Objednal som si tovar, ktorý bol údajne na sklade 31.4.2016. A už ste mi 2 x posunuli termín dodávky najskôr na 10.5.2016 a potom dokonca až na 21.5.2016!!! To som ešte v živote nezažil!!!
  • Nedodržanie termínu dodávky!!!

Neverte termínu dodávky!!!

Reakcia obchodu Obchodný-dom.sk

ďakujeme za Vašu reakciu na nákup v našej spoločnosti. Tovar ste objednávali keď bol uvedený, že nieje skladom, túto informáciu sme Vám aj ihneď odoslali do potvrdenia objednávky. To znamená že tovar nemáme, ale budeme sa ho pre Vás snažiť zohnať.
Bohužiaľ sa niekedy stane, že dodávateľ už nieje schopný tovar dodať, prípadne dodať v zákazníkom požadovanej lehote. Bohužiaľ sme v tomto stave plne závislí na našich dodávateľoch.
Verím že náš obchod ešte využijete objednaním tovaru, ktorý máme skladom a presvedčíme Vás o kvalitách nákupu cez našu spoločnosť.
S pozdravom Tibor Bíbel oddelenie zákazníckej spokojnosti.

LadyValldaura

Pridané: 6. mája 2016

• .
  • Pri kupe gps obchod neodporucal kupit aj napajaci kabel a nebola vidiet koncovka na auto nabijacke.