• výborná komunikácia

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme pekne za Vašu recenziu, sme veľmi radi, že sa nákup v našom obchode vydaril a ste spokojní.
    Veríme, že náš obchod navštívite aj v budúcnosti.

• Tovar skladom
    • Ceny a šírka ponuky
    • Dodanie s možnosťou vynášky (skvelý a ochotný pán šofér)
    • Komunikácia o stave objednávky

Dobrý deň pani Barbara,

sme veľmi vďační za Vašu príjemnú recenziu, veľmi dobre sa to číta.
    Ďakujeme aj v mene našich vodičov, málokedy sa im dostane poďakovania za ich ťažkú prácu.
    Budeme radi, ak náš obchod ani v budúcnosti neobídete pri zariaďovaní Vašej domácnosti, veľmi radi Vám vyhovieme aj poradíme.

• výborná komunikácia
    • termín dodania je presný
    • kvalitný tovar za dobrú cenu

Reakcia obchodu novynabytok.sk

sme veľmi radi, že ste si vybrali z ponuky nášho obchodu a rozhodli ste sa u nás nakúpiť.
    Zakúpili ste si sedacie súpravy BRW Margaret III. Jedná sa o veľmi peknú, štýlovú a praktickú sedačku.
    Veríme, že Vám bude slúžiť dlho a dobre.

Ďakujeme pekne.

Tím Nový nábytok

• pri tel. komunikacii dokladne vysvetlia

Reakcia obchodu novynabytok.sk

sme úprimne vďační za Vašu recenziu, tešíme sa, že všetko prebehlo v poriadku.

Ďakujeme.

• komunikacia so zakaznikom

Dobrý deň pani Soňa,

ďakujeme za Váš nákup a za recenziu, v ktorej oceňujete kvalitu komunikácie so zákazníkom.

Sme radi, že nábytok, ktorý ste si z našej ponuky vybrali "1x Rohová sedačka - Istar U (čierna) (P)" sme Vám doručili a že ste s výberom sedačky spokojná. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup u nás.

S prianím všetkého dobrého

tím Nový nábytok

• Pomerne rýchle dodanie a komunikácia.
    • Rozvoz robí len jeden pán kuriér, ak chcete pomôcť s vynesením do bytu za poplatok pomôže ale musíte mať
    • ešte niekoho. Posteľ je tvrdšia, ako sme očakávali.

Dobrý deň pani Danka,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu objednávku. Ceníme si Vaše pozitívne hodnotenie našich dodacích termínov a nášho callcentra.
    Informáciu o možnostiach o vynáške uvádzame aj na našej stránke a veľmi radi vyhovieme aj individuálnym požiadavkam našich zákazníkov. Naše kolegyne na zákazníckej infolinke Vás veľmi radi poinformujú.

• Ochota, komunikácia
    • Pristupová cesta, nedostatočné navigačné značenie ku skladu v MT

Super obchod, doporučujem, aj do buducna plánujem nakupovať tu. Ešte mám tu jednu objednávku, ktorá sa vybavuje.

Dobrý deň pán Jozef,

ďakujeme pekne za Váš nákup a aj za Vaše hodnotenie.
    Sme vďační, že spomínate prácu nášho tímu, tešíme sa z každého spokojného zákazníka.
    Ďakujeme aj za Vaše postrehy čo sa týka označenia nášho skladu, je pre nás dôležitá aj takáto informácia.

Veríme, že náš obchod odporučíte aj Vaším známym a priateľom.

• Komunikácia
    • Komunikácia
    • Nedodanie potrebných súčiastok
    • Nedodržaná reklamačná doba 30 dní

Vážený Nový Nábytok, pri objednávke ste mi nedodali asi 15 dielov, s tým, že keď som to reklamoval prvýkrát reklamačná lehota sa predĺžila zhruba o 5 dní, z čoho som veľmi sklamaný. Potom som nebol zastihnuteľný, oceňujem však prístup, že mi to poslali na dvakrát, za to dávam palec hore. Avšak zase neprišli všetky diely, pokiaľ nechcete mať zlú skúsenosť tak ako ja, tak určite neodporúčam. V posteli uvádzate, že nosnosť je 100 kg, dnes keď som si sadal na posteľ, tá sa prelomila, kvôli chýbajúcim kusom, ktoré ste mi zas neposlali všetky tak posteľ nevydržala. Ďakujem krásne za vyhodených 130 € :) Pretože ak si raz niečo objednám, tak chcem za svoje peniaze kompletnú objednávku a nie viackrát riešiť chýbajúce diely.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

objednali ste u nás veľmi obľúbenú posteľ Markos, ktorá sa skladá z cca 13 dielov, to znamená podľa Vašich slov, že sme Vám teda nedodali celú posteľ, čo iste uznáte je dosť prekvapujúce, ak ste posteľ prevzali bez výhrady a podpísali ste preberací protokol.
    Vaša reklamácia Vám bola zamietnutá a aj napriek tomu Vám kolegovia možné chýbajúce diely zaslali.
    Používanie výrobku, ktorý nebol korektne zmontovaný a používaný z chýbajúcim súčiastkami je Vaším rozhodnutím a chyba nastala na Vašej strane.

Tím Nový nábytok

• Rýchle dodanie tovaru. Dobrá komunikácia s obchodom.

Dobrý deň pani Eva,

ďakujeme pekne za Váš nákup, sme veľmi radi, že ste spokojná.
    Veríme, že zostanete našou vernou zákazníčkou.

Tím Nový nábytok

• Výborná komunikácia s obchodom.

Dobrý deň pani Ľudmila,

srdečne ďakujeme za Váš nákup, tešíme sa, že ste spokojná.

Radi Vám poradíme pri nákupe aj nabudúce.

Tím Nový nábytok

Super. Seriózna komunikácia, dodržané všetko dohodnuté, výrobok - bezchybný.

Dobrý deň pani Eva,

srdečne ďakujeme za hodnotenie, sme veľmi radi, že sa nákup v našom obchode vydaril.
    Veríme, že zostanete naším verným zákazníkom a aj v budúcnosti si niečo nové do Vašej domácnosti vyberiete.

• spoľahlivosť, dobrá komunikácia

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme pekne za nákup, tešíme sa, že sa vydaril a všetko prebehlo v poriadku.
    Budeme radi ak náš obchod opäť navštívite a prípadne odporučíte aj Vaším známym a priateľom.

• Výborná komunikácia.
    • Kvalitné výrobky za dobré ceny.

Dobrý deň pani Martina,

sme nesmierne vďační za Vaše pekné hodnotenie a veľmi si vážime, že oceňujete prácu nášho tímu, ktorý sa venuje Vaším objednávkam s najvyšším nasadením a pokorou.
    Veríme, že sa vždy dobre vyspíte na Vašej novej posteli LK 118 z masívneho dreva.

Tím Nový nábytok

• rýchle jednanie, skoré vybavenie objednávky, korektný prístup k zákazníkovi a komunikácia na úrovni cez telefón, dobré ceny

Doprava je na prd, vodiči nevedia nacúvať do dvora, ani len s dodávkou. Ručne treba nosiť demontované skrine od cesty, ani len po chodník nenacúva auto. Už som objednávala nábytok od všadekiaľ, ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretla. Už viac nič od nich neobjednam . Zlá skúsenosť.

Dobrý deň pani Beáta,

mrzí nás, že doručenie Vašej objednávky prebehlo s komplikáciami, za čo sa ospravedlňujeme.
    Na druhej strane sme radi, že oceňujete našu prácu od kolegov na callcentre aj kolegov, ktorú majú na starosti našu stránku a ponuku na nej.
    Ďakujeme pekne za Vaše postrehy, je to pre nás dôležité.