Veľmi príjemná komunikácia, osobne mi oznamovali, že mnou obj. stôl môžu doručiť až o niekoľko týždňov, nerobilo nám to problém, pretože sme naň až tak neponáhľali, no napokon to bolo oveľa skôr. Stoličky neposielali skôr (hoci boli na sklade), ale mohli sme ich nechať v predajni, kým príde stôl. Príjemný proklientský prístup.

Dobrý deň pani Ell,

Vaša spokojnosť s nákupom nás úprimne teší a ďakujeme Vám za recenziu. Sme radi, že sme Vám napriek avizovanej dlhej dodacej lehote mohli stôl so stoličkami doručiť už o niekoľko dní od vytvorenia objednávky. Ochotne vybavíme každý ďalší nákup, ktorý sa rozhodnete urobiť v našom obchode.

tím Nový nábytok

• Tovar mi bol doručený no nekompletný objednávka bola robená 11.10.2020 reklamovana hneď ako bola dodaná a k dnešnému dňu 14.1.2021 reklamácia nevybavené a neodpovedajú na maili . Nakoľko nevybavuju reklamácie na uvedenom telefónnom čísle.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

veľmi nás mrzí, že Vaša objednávka bola dodaná nekompletná, je to vec, ktorá by sa nemala stať.
    Vašu reklamáciu sme začali hneď riešiť po Vašom upovedomení a kolegovia z reklamačného oddelenia Vám odpovedali na každý Váš email. Žiaľ, nie je v našich silách odpovedať obratom, ale do pár hodín ste mali odpoveď.
    Napokon ste sa dohodli na riešení, ospravedlňujeme sa za komplikácie, skutočne je nám to veľmi ľúto.

Tím Nový nábytok

hrozne , najprv som 2 mesiace čakala, potom odmietali zmeniť doručovaciu adresu , stolík prišiel hrdzavý, reklamácia 10 euro
    najhorší obchod s ktorým som sa stretla za posledne 3 roky, a napíšem to všade

Reakcia obchodu novynabytok.sk

veľmi nás mrzí, že pri vybavení Vašej objednávky nastali komplikácie. Aj v tejto neľahkej dobe sa snažíme našim zákazníkom doručovať tovar v čo najkratšom možnom čase, žiaľ v niektorých prípadoch nie je v našich silách expedovať objednávku včas. Každý zákazník je o tejto situácii informovaný a vo vybavení pokračujeme len v prípade, že zákazník súhlasí. Vašu následnú reklamáciu sa kolegovia pokúsili vyriešiť k Vašej spokojnosti, a to kompenzáciou vo forme zľavy z ceny tovaru. Ak máte voči ukončeniu reklamácie námietky, odporúčame obrátiť sa priamo na reklamačné oddelenie.

S prianím všetkého dobrého

• ustretovost, vynikajuca komunikacia,

Dobrý deň.

Ďakujeme za Váš nákup a príjemnú recenziu. Veríme, že s detskou posteľou ste spokojní a pre ďalší nákup si opäť zvolíte náš obchod.

tím Nový nábytok

Som veľmi spokojná, výborná komunikácia. Ďakujem!!!

Dobrý deň pani Kovalčíková,

ďakujeme za Vašu pozitívnu reakciu. Bolo nám potešením vybaviť Vašu objednávku rýchlo a spoľahlivo. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

tím Nový nábytok

Bola som spokojná s termínom dodania (skoršie dodanie ako bolo uvedené) a aj s tovarom.

Dobrý deň pani Emília,

sme potešení, že ste boli s nákupom v našom obchode spokojní. Sme radi, že sme Vám nábytok mohli doručiť už o necelé dva týždne od vytvorenia Vašej objednávky. Veríme, že toaletný, nočný a TV stolík Vám budú dlho dobre slúžiť. Tešíme sa na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

tím Nový nábytok

• V obývacej stene chýbali komplet diely na zmontovanie jednej skrinky.
    • Aj keď sme si objednali rohovú sedačku, pravý roh, poslali nám ľavý a ešte aj poškodenú.

Nato, že sme si objednali nábytok skoro za 2000€,tak by ich prístup k zákaznikovi mal byť lepší počas reklamácie. Zvlášť, keď došlo k chybe zo strany obchodu. A nie, aby zákazníkovi vznikli ďalšie náklady pri reklamácii tým, že má zháňať kuriéra, ktorý reklamovaný tovar odvezie, platiť znovu poštovné+ poistenie. Za nás max.NESPOKOJNOSŤ!!!

Reakcia obchodu novynabytok.sk

je nám skutočne ľúto, že ste mali s nákupom v našom eshope takúto nepríjemnú skúsenosť.
    Denne vybavujeme a doručujeme obrovské množstvo objednávok a žiaľ stane sa aj takáto vec.
    Škoda, že hneď dvakrát v jednej objednávke.
    Komunikujete s kolegami na reklamačnom oddelení, sú plne kompetentní Vám odpovedať na všetky otázky aj veľmi nepríjemné, máme za to, že ste sa vedeli dohodnúť.
    Veríme, že napokon všetko dobre dopadne a nábytok od nás Vám bude dlho a dobre slúžiť.

Tím Nový nábytok

Posteľ je fajn. Doprava ale trvala príliš dlho, aj keď zoberieme do úvahy súčasnú situáciu vo svete. Chýbal montážny manuál. Je tu: http://pacyga.pl/img/cms/instrukcje/LK146.pdf

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Váš nákup. Je nám ľúto, že s nábytkom Vám nebol doručený montážny návod. V tomto prípade sme Vám k dispozícii na našej zákazníckej linke, poprípade máte možnosť využiť online chat na našom webe, alebo nám napísať e-mail. Radi by sme pre Vás montážny návod zabezpečili. Termíny doručenia sú stanovené výrobcami. Vo vybavení objednávky pokračujeme až keď zákazník odsúhlasí dodaciu dobu. Veríme, že napriek menším výhradám, náš obchod navštívite aj v budúcnosti.

tím Nový nábytok

• Dobrá komunikácia, tovar dodaný načas a v poriadku. Sme veľmi spokojní.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vašu milú recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybrali k nákupu náš obchod a že ste spokojní.

Budeme radi ak nás neobídete ani v budúcnosti, prípadne odporučíte svojím priateľom a známym.

• strašne pomalý

Reakcia obchodu novynabytok.sk

pri potvrdzovaní Vašej objednávky Vám boli odkomunikované termínové možnosti dodania nábytku.
    Vyjadrili ste súhlas a objednávku ste potvrdili.
    V súčasnosti je Vaša objednávka skladom pripravená na doručovanie a v priebehu pár dní Vás budeme telefonicky kontaktovať ohľadom termínu doručenia.
    Z našej strany prebehlo všetko korektne, preto nevidíme dôvod na Vašu negatívnu recenziu.
    Veríme, že doručenie prebehne v poriadku a s nábytkom budete spokojní.

• Starostlivost o zakaznika
    • Profesionalita
    • Ochota
    • Zatial nie je

Dobrý deň pani Zuzana,

ďakujeme za Váš nákup v našom obchode a sme veľmi rad, že ste sa u nás cítili dobre.
    Zakúpili ste si u nás posteľ, lamelový rošt, nočné stolíky a matrace.

Vybrali ste pekný štýlový nábytok z kolekcie Phung a veríme, že Vám bude dobre slúžiť.

Tím Nový nábytok

• Na tovar som čakala viac než mesiac a deň pred plánovaným doručenim mi volali že ho zatiaľ nemajú a presunuli doručenie o mesiac. Hanba

Reakcia obchodu novynabytok.sk

je nám veľmi ľúto, že sme Vás museli informovať o posune dodacej doby. Žiaľ, dostali sme takúto informáciu od nášho dodávateľa, situácia je taká aká je a s tým neurobíme nič.
    Na našej stránke máme širokú ponuku podobných produktov aj s kratšou dobou dodania, radi by sme Vám produkty v objednávke vymenili, bola Vám pomnúknutá zľava za čakanie, nesúhlasili ste.
    Ospravedlňujeme sa za sklamanie, ktoré sme Vám spôsobili, veríme, že v budúcnosti, ak nám dáte šancu Vás budeme môcť presvedčiť o našej spoľahlivosti.

Tím Nový nábytok

• Vyše mesiaca som čakala na objednaný tovar, ktorý nakoniec bol zrušený zo strany obchodu.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

objednali ste si v našom obchode 2 ks závesov. Žiaľ, jedná sa o rýchloobrátkový tovar a zásoby sa rýchlo menia.
    Dodávateľ nás informoval, že nám Vašu objednávku nebude môcť vyplniť.
    Na našej stránke máme širokú ponuku podobných produktov, je nám veľmi ľúto, že ste si nevybrali a objednávku ste zrušili.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

• Úžasný a ochotný dopravca

Reakcia obchodu novynabytok.sk

sme veľmi vďační za Vaše slová, ktoré nás hrejú pri srdci.
    Ďakujeme aj v mene našich vodičov, ktorý denne rozvezú niekoľko ton objednávok a častokrát si vypočujú len negatívne komentáre.

Veríme, že aj v budúcnosti si vyberiete v našom eshope, veľmi radi Vám poradíme pri nákupe.

Tím Nový nábytok

Veľmi milí ústretový. V predajni mi vedeli pomôcť telefonicky tiež milá ústretová pani.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

tešíme sa, že ste spokojní s nakupovaním v našom obchode. Kamennú predajňu síce neprevádzkujeme, ale zrejme myslíte
    niektorú z našich kolegýň na zákazníckej infolinke, sme všetci vďační za Vaše milé slová.
    Vybrali ste si u nás veľmi obľúbenú posteľ od slovenského výrobcu Elena, prajeme Vám nech Vám slúži dlho a dobre.

Tím Nový nábytok

Nemôžem hodnotiť produkt, ktorý mi ešte neprišiel.

Dobrý deň pani Ľubica,

áno máte pravdu, ale môžete nám napísať hodnotenie nákupu v našej spoločnosti, môžete ohodnotiť našu stránku, prípadne našu ponuku, na to všetko sme veľmi zvedaví a sme vďační za akýkoľvek postreh.
    Vašu objednávku sme dnes odovzdali kuriérskej spoločnosti a tá Vám ju bude v najbližších dňoch doručovať.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Tím Nový nábytok

• Zakúpený tovar nespĺňal požiadavky kvality. Nepresne predvŕtané otvory, takže sme museli zužovať police aj šuplíky. Dvierka na skrinkách sú moc úzke, neprekryjú pekne korpus, šuplíky sú krátke len do polovice hĺbky korpusu, tiež sme si ich predĺžili a na dva mi neboli dodané bočné strany museli sme si vyrobiť.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

nesmierne nás mrzí, že dodaný tovar nespĺňal Vaše požiadavky. Je našim cieľom, aby bol každému zákazníkovi doručený tovar v najlepšom stave. Ak ste obdržali nábytok, ktorý bol v inom ako 100% stave, mohli ste uplatniť možnosť reklamácie, alebo tovar vrátiť. Veríme, že ak sa u nás v budúcnosti rozhodnete nakupovať, nábytok bude podľa Vašich predstáv.

• Dlhá dodacia doba.

Prišlo mi hodnotenie na obchod, ale tovar mi ešte nebol doručený.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

hodnotenie je možné poslať aj neskôr. Môžete hodnotiť nie len tovar, ale aj celkovo ako sa Vám páčilo alebo nepáčilo nakupovanie na našej stránke, čo Vás zaujalo, čo by ste možno vylepšili, to všetko nás zaujíma.
    Vašu objednávku by ste už mali mať doma a v termíne, tak ako Vám bol odkomunikovaný pri potvrdení objednávky. Mrzí nás, že ste mali pocit dlhej dodacej doby, verte , že naši kolegovia z logistiky bojujú každý deň za to, aby objednávky našich zákazníkov boli doručené čo najskôr.

Ďakujeme pekne za Vašu objednávku.

• Tovar dorazil podľa dohody

Dobrý deň pani Daniela,

Je nám veľkým potešením, že sme Vám spálňový nábytok mohli doručiť v poriadku. Dúfame, že sme si vo Vás získali ďalšieho stáleho a hlavne spokojného zákazníka.

• Som spokojná

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za recenziu. Sme radi, že sme všetky Vaše objednávky mohli doručiť k Vašej spokojnosti. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.