• ustretovost, vynikajuca komunikacia,

Dobrý deň.

Ďakujeme za Váš nákup a príjemnú recenziu. Veríme, že s detskou posteľou ste spokojní a pre ďalší nákup si opäť zvolíte náš obchod.

tím Nový nábytok

• Starostlivost o zakaznika
    • Profesionalita
    • Ochota
    • Zatial nie je

Dobrý deň pani Zuzana,

ďakujeme za Váš nákup v našom obchode a sme veľmi rad, že ste sa u nás cítili dobre.
    Zakúpili ste si u nás posteľ, lamelový rošt, nočné stolíky a matrace.

Vybrali ste pekný štýlový nábytok z kolekcie Phung a veríme, že Vám bude dobre slúžiť.

• Úžasný a ochotný dopravca

Reakcia obchodu novynabytok.sk

sme veľmi vďační za Vaše slová, ktoré nás hrejú pri srdci.
    Ďakujeme aj v mene našich vodičov, ktorý denne rozvezú niekoľko ton objednávok a častokrát si vypočujú len negatívne komentáre.

Veríme, že aj v budúcnosti si vyberiete v našom eshope, veľmi radi Vám poradíme pri nákupe.

Tím Nový nábytok

• Dobrá komunikácia, ochota na call centre
    • výrazné oneskorenie dodávky, deklarované dodanie 5-10 dní, realita, potvrdenie objednávky 22.10., dodávka 22.12. !!!
    • žiaľ, v skutočnosti je nábytok úplne iný ako na obrázku, fotky nezodpovedajú realite

Dobrý deň pani Erika,

je nám úprimne ľúto, že s nákupom v našom e-shope ste nebili spokojná, napriek tomu, že sme sa snažili maximálne vyhovieť Vašim požiadavkám a nábytok sme Vám doručovali na adresu mimo Slovenska. Ospravedlňujeme sa, že pri doručení vznikli komplikácie a nám sa nepodarilo dodržať potvrdený termín doručenia do 6 týždňov.
    V prípade, že obývacia stena nespĺňala Vaše požiadavky a predstavy, mohli ste využiť svoje zákonné právo a tovar nám vrátiť.

S prianím úspešného dňa
    tím Nový nábytok

• rýchla doprava, ochota pracovníkov

Dobrý deň pani Milka,

zakúpili ste si v našom eshope rohovú sedačku s kreslom Stan a komodu Armadio.
    Sme veľmi radi, že ste spokojná a všetko prebehlo tak ako má.
    Budeme radi ak náš obchod odporučíte aj svojím priateľom a známym.

Tím Nový nábytok

• Veľmi ústretoví ľudia, ktorí akceptovali moje požiadavky ohľadom tovaru.... ďakujem

Dobrý deň pani Eva,

bolo nám potešením, vyhovieť Vašim požiadavkám. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

tím Nový nábytok.

• ochota

Dobrý deň pani Gabriela,

ďakujeme za Váš nákup a sme veľmi radi, že ste nám napísali pozitívne hodnotenie, aj keď Vašu komodu Nemesia ešte doma nemáte.
    Veríme, že Vašu komodu Vám budeme môcť doručiť čo v najskoršom možnom čase a budete spokojná.

Tím Nový nábytok

• veľmi ochotní pracovníci , priebežné informácie v akom stave je objednávka, doručenie domov

Reakcia obchodu novynabytok.sk

úprimne sa tešíme z Vášho hodnotenia a ďakujeme Vám v mene celého nášho tímu za Vaše milé slová.
    Veríme, že Vám nábytok z nášho eshopu bude dobre a dlho slúžiť.

Tím Nový nábytok

• Super komunikácia, rýchle dodanie, veľmi ochotná pani, ktorá mi pomohla s výberom.

Dobrý deň pani Dagmar,

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, sme radi, že sa Vám v našom eshope páčilo a ste spokojná s nakupovaním.
    Teší nás, že sme našli vo Vás nášho fanúšika.

• Vyborna komunikacia. Upozornili ma na chybu, ktoru som v objednavke urobila. Dalo sa s nimi dohodnut a boli velmi ochotni.

Dobrý deň pani Katarína,

tešíme sa, že Vás nákup v našom eshope prebehol v poriadku a môžete sa pohodlne uložiť vo Vašich nových posteliach s roštami a matracmi z nášho eshopu.
    Veľmi radi Vám vždy poradíme, sme Vám k dispozícii.

• Spoľahlivé dodanie
    • Ochota pri poradení výberu tovaru
    • Upozornenie na meškanie dodávateľa tovaru

Dobrý deň pán Miloš,

ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Objednali ste si u nás písací stôl a lampu, veríme, že sme sa takto trošku postarali o príjemný pracovný kútik, ktorý Vám bude dlho a dobre slúžiť.
    Mrzí nás ak Vaša objednávka bola doručená s omeškaním a ďakujeme pekne za ocenenie práce nášho tímu, snažíme sa informovať o akejkoľvek skutočnosti, ktorá nastane pri objednávke pravdivo a včas.

Tím Nový nábytok

• rýchle vybavenie objednávky a ochota personálu komunikovať o tovare

Reakcia obchodu novynabytok.sk

vybrali ste v našom obchode rohovú sedaciu súpravu Yorki v hnedej farbe a sme veľmi radi, že celý nákup prebehol bez komplikácií a ste so sedačkou spokojní.
    Budeme radi ak pri výbere zariadenia do Vašej domácnosti navštívite opäť náš obchod.

Tím Nový nábytok

• Ochota riesit odstupenie od zmluvy.

Tovar prisiel po troch tyždnoch cakania poskodeny , spodna doska dolamana a potah natrhnuty. Dovolim si pochybovat o kvalite tohto konkretneho vcyrobku.
    Tovar som osobne vratik do skaldu v Martine na zaklade mailovej komunikacii s p. Dávidom. Peniaze zatial spat neprisli .

Reakcia obchodu novynabytok.sk

veľmi nás mrzí, že sa stretli s takouto nepríjemnou situáciou v našom obchode. Evidentne sa jedná o poškodenie prepravou, takže niet dôvod pochybovať o kvalite výrobku. Jedná sa o výrobok tradičného slovenského výrobcu a nebol by problém ani s prípadnou opravou. Kolegovia Vám navrhli aj túto možnosť, škoda, že ste ju nevyužili.
    Peniaze Vám budú vrátené na Váš účet v priebehu pár dní v zmysle zákona.

Veríme, že v budúcnosti Vás budeme mať príležitosť ešte presvedčiť o našej spoľahlivosti.

Tím Nový nábytok

• Prompnosť rýchlosť a ochota personálu na odbyte

Doporučujem

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vašu recenziu aj keď ste si u nás napokon nevybrali a Vašu objednávku stornovali.
    Veríme, že v budúcnosti náš obchod neobídete.

Tím Nový nábytok

• Aj ked bola objhednavka potvrdená, tak ma okolnosti donútili zrušiť ju, ochotne a milo mi vyšli v ústrety , dakujem

Odporúčam.

Dobrý deň pani Janka,

sme veľmi vďační, že ste si našli čas a napísali nám recenziu.
    Prajeme všetko dobré a veríme, že sa opäť stretneme pri príjemnejšej záležitosti, radi Vám poradíme s nákupom.

• Obchod na 100% urovni, komunikacia, ochota na 1

Reakcia obchodu novynabytok.sk

veľmi si vážime Vaše slová, sme radi, že vyzdvihujete prácu nášho celého tímu a že sme mohli byť nápomocní. Ďakujeme za to, že ste si vybrali v našom eshope predsieňovú zostavu Armario, veríme, že poslúži dlho a dobre.

• Tovar skladom
    • Ceny a šírka ponuky
    • Dodanie s možnosťou vynášky (skvelý a ochotný pán šofér)
    • Komunikácia o stave objednávky

Dobrý deň pani Barbara,

sme veľmi vďační za Vašu príjemnú recenziu, veľmi dobre sa to číta.
    Ďakujeme aj v mene našich vodičov, málokedy sa im dostane poďakovania za ich ťažkú prácu.
    Budeme radi, ak náš obchod ani v budúcnosti neobídete pri zariaďovaní Vašej domácnosti, veľmi radi Vám vyhovieme aj poradíme.

• Ochota, komunikácia
    • Pristupová cesta, nedostatočné navigačné značenie ku skladu v MT

Super obchod, doporučujem, aj do buducna plánujem nakupovať tu. Ešte mám tu jednu objednávku, ktorá sa vybavuje.

Dobrý deň pán Jozef,

ďakujeme pekne za Váš nákup a aj za Vaše hodnotenie.
    Sme vďační, že spomínate prácu nášho tímu, tešíme sa z každého spokojného zákazníka.
    Ďakujeme aj za Vaše postrehy čo sa týka označenia nášho skladu, je pre nás dôležitá aj takáto informácia.

Veríme, že náš obchod odporučíte aj Vaším známym a priateľom.

Tím Nový nábytok

• pán na rozvoze bol síce mladý, ale veľmi ochotný

tovar mi mal byť navezený do 7 dní a firma ho naviezla až za 11 dní.
    uvedená sedačka je nekvalitná. Predný vyťahovací diel na obrázkoch vyzerá ako z drevotriesky, ale je to nejaká vytvrdnutá lepenka.

ďakujeme za Vašu správu.
    Veľmi nás mrzí, že nie ste s doručeným nábytkom spokojný a preto je možné využiť možnosť vrátenia tovaru, prípadne postupovať v zmysle reklamácie. Viac informácií nájdete na našej stránke.
    Zavolajte nám na našu zákaznícku infolinku, veľmi radi Vám poradíme.

Veríme, že to spoločne vyriešime a budete napokon spokojný.