• ustretovost, vynikajuca komunikacia,

Dobrý deň.

Ďakujeme za Váš nákup a príjemnú recenziu. Veríme, že s detskou posteľou ste spokojní a pre ďalší nákup si opäť zvolíte náš obchod.

tím Nový nábytok

• Dobrá komunikácia, tovar dodaný načas a v poriadku. Sme veľmi spokojní.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Vašu milú recenziu, veľmi nás teší, že ste si vybrali k nákupu náš obchod a že ste spokojní.

Budeme radi ak nás neobídete ani v budúcnosti, prípadne odporučíte svojím priateľom a známym.

Tím Nový nábytok

• Dobrá komunikácia, ochota na call centre
    • výrazné oneskorenie dodávky, deklarované dodanie 5-10 dní, realita, potvrdenie objednávky 22.10., dodávka 22.12. !!!
    • žiaľ, v skutočnosti je nábytok úplne iný ako na obrázku, fotky nezodpovedajú realite

Dobrý deň pani Erika,

je nám úprimne ľúto, že s nákupom v našom e-shope ste nebili spokojná, napriek tomu, že sme sa snažili maximálne vyhovieť Vašim požiadavkám a nábytok sme Vám doručovali na adresu mimo Slovenska. Ospravedlňujeme sa, že pri doručení vznikli komplikácie a nám sa nepodarilo dodržať potvrdený termín doručenia do 6 týždňov.
    V prípade, že obývacia stena nespĺňala Vaše požiadavky a predstavy, mohli ste využiť svoje zákonné právo a tovar nám vrátiť.

S prianím úspešného dňa
    tím Nový nábytok

• rýchla komunikácia, následná reklamácia vybavená promtne a k spokojnosti, tovar kvalitný
    • žiadna

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za Váš nákup. Sme úprimne radi, že ste s procesom vybavenia Vašej objednávky a následnej reklamácie spokojní. Teší nás, že sa Vám zakúpené stoličky páčia a vyhovujú Vašim predstavám o kvalite tovaru. Veríme, že ak sa v budúcnosti rozhodnete opäť pre nákup v našom obchode, budete rovnako spokojní.

• Dodanie bolo casovo splnené
    • Dobrá komunikácia
    • neboli ziadne

Bol som spokojný nakoľko vela eshopov tovar nedodáva v dodacich dobách , tento eShop to ale nepotvrdil dodanie prislo ako bolo dohodnute !

Dobrý deň pán Patrik,

zo srdca ďakujeme. Častokrát sa nám dostane len negatívnych reakcií, hoc určite nie každý je dokonalý a chybičky sa stávajú.
    Každý v našom tíme usilovne pracuje, aby tých chýb bolo čo najmenej, žiaľ niekedy nie je možné sa im vyhnúť.
    Sme vďační za každú reakciu a postreh a zvlášť pozitívne náš potešia.
    Budeme radi, ak aj v budúcnosti využijete naše služby.

• Nízka cena
    • Komunikacia

Dobrý deň pani Marta,

ďakujeme za Vašu milú recenziu. Tešíme sa, že ste spokojná s nákupom v našom eshope.

Veríme, že sme vo Vás našli vernú zákazníčku.

Tím Nový nábytok

• Dobrý obchod, výborná komunikácia.
    • Tovar perfektný.

Dobrý deň.

Úprimne ďakujeme za Vašu príjemnú recenziu. Teší nás, že s nákupom aj s tovarom ste spokojní. Veríme, že pri ďalšom nákupe nábytku si opäť vyberiete náš e-shop.

tím Nový nábytok

• Vedia zavolat, nehanbia sa komunikovat.
    • Nedodrzali termin dorucenia. Ako ospravedlnenie vam zaslu email s popisom ze aj ked vam to pride neskoro tak ajtak budete spokojny... no ale niesom... 8 dnove oneskorenie.
    • Velmi zla farba, toto ma daleko od kvalitnej farby monolith - 77... je to taky divny hybrid medzi farbou 37 a 77 .. Spracovanie tovaru je velmi lacne. Krive sitie po stranach, stredna opeirka hlavy deformovana-urcite nie pri pre preprave, to by bola jedna z krajnych opierok a nie stredna. Vo vnutri ulozneho priestoru bordel - piliny a spony do zasobnika na sponovanie latky o drevo... Som velmi nespokojny, za tie peniaze co som zaplatil som mohol nakupit u konkurencie, sice by bolo dlhsie dodanie alebo kvalitativne by to bolo omnoho lepsie. Sedenie hlavne operadlova cast je velmi tvrda. Nepohodlny gauc, dodany bez akejkolvek dokumentacie... zrejme polske šmeci...

Dobrý deň pán Martin,

ďakujeme za Vašu recenziu a mrzí nás Vaše hodnotenie.
    Pokiaľ nie ste spokojní s Vašou objednávkou sú rôzne možnosti ako danú vec riešiť.
    Vy ste však ani v jednej veci nepodali žiadny podnet. Pôvod výrobku nie je dôvodom posudzovania kvality či nekvality.
    Tiež pri objednávaní si viete jednoducho overiť tieto informácie o pôvode, látke a podobne. Naše kolegyne sú Vám k dispozícii na telefonickej linke, online čete, emaily a veľmi radi Vám odpovedia na akúkoľvek otázku.

Tím Nový nábytok

• príjemná komunikácia a spoľahlivosť

Dobrý deň.

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Sme radi, že ste s našim obchodom spokojní a stôl so stoličkami Vám dobre slúži.
    Veríme, že v budúcnosti nám zostanete verní.

Tím Nový nábytok

• zodpovedný prístup k zákazníkovi
    • výborná komunikácia
    • tovar, ktorý bol na sklade bol doručený naozaj rýchlo
    • primerané ceny

Dobrý deň pani Anna,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, veľmi si to vážime. Každý zákazník je pre nás dôležitý či si objedná maličkú taburetku alebo obrovskú skriňu, každú objednávku sa snažíme vybaviť čo najlepšie.
    Sme radi, že Váš nákup v našom eshope bol vybavený k Vašej spokojnosti.

• Rychla a kvalitna komunikacia

Dobrý deň pán Lukáš,

objednali ste si u nás vešiakový panel a sme úprime radi, že Vaša objednávka bola doručená včas a v poriadku.
    Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že náš obchod odporučíte aj svojím známym.

• Komunikacia na vybornej urovni

Dobrý deň pán Peter,

objednali ste u nás obľúbenú posteľ Markos, šatníkovú skriňu Lima a matrace od slovenského výrobcu Benab.
    Vaša objednávka je už skladom a v priebehu pár dní Vám ju budeme doručovať o čom Vás budeme telefonicky 1-2 prac. dni vopred informovať.
    Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope a veríme, že Vám nábytok od nás bude dobre slúžiť a prispejeme takto aspoň trošku k Vášmu lepšiemu oddychu.

Tím Nový nábytok

• Komunikácia písomne a po telefóne vyborna

Reakcia obchodu novynabytok.sk

sme veľmi radi, že ste sa rozhodli nakupovať v našom eshope a boli ste spokojní s nákupom. Ďakujeme za ocenenie práce nášho celého tímu, veľmi si to ceníme.
    Veríme, že náš eshop navštívite aj v budúcnosti a odporučíte aj Vaším priateľom a známym.

Tím Nový nábytok

• Super komunikácia, rýchle dodanie, veľmi ochotná pani, ktorá mi pomohla s výberom.

Dobrý deň pani Dagmar,

ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, sme radi, že sa Vám v našom eshope páčilo a ste spokojná s nakupovaním.
    Teší nás, že sme našli vo Vás nášho fanúšika.

• Veľmi dobrá komunikácia

Úplná spokojnosť

Dobrý deň pani Janka,

ďakujem za Vaše milé slová, máme radosť ak všetko dopadne v poriadku a naši zákazníci sú spokojní.

Tím Nový nábytok

• Telefonická komunikácia ohľadom dodania s informáciami kedy bude tovar dodaný, akú má hmotnosť, či ho dokážem sama prevziať alebo budem potrebovať pomoc šoféra pri vynáške. Super nápad

Dobrý deň pani Petra,

sme veľmi radi, že ste si k nákupu vybrali náš obchod a boli ste spokojná s priebehom Vašej objednávky.
    Je to dôkazom, že naša práca nie je zbytočná. Nakoľko sa jedná o väčšie kúsky vieme, že je potrebné riešiť aj vyloženie, vynesenie a podobne.
    Sme radi, že sme mohli pomôcť.

Ďakujeme za Váš nákup a veríme, že nie je posledný.

Tím Nový nábytok

• Vyborna komunikacia. Upozornili ma na chybu, ktoru som v objednavke urobila. Dalo sa s nimi dohodnut a boli velmi ochotni.

Dobrý deň pani Katarína,

tešíme sa, že Vás nákup v našom eshope prebehol v poriadku a môžete sa pohodlne uložiť vo Vašich nových posteliach s roštami a matracmi z nášho eshopu.
    Veľmi radi Vám vždy poradíme, sme Vám k dispozícii.

Tím Nový nábytok

• Prehľadný, dostatok informácií, komunikácia a veľký výber nábytku

Veľký výber a prijateľné ceny.

Dobrý deň pán Pavol,

ďakujeme, že ste si vybrali pre nákup nábytku do Vašej domácnosti náš eshop.
    Sme radi, že sa Vás na našej stránke zaujala naša široká ponuka a usporiadanie našej stránky.

Radi Vás uvítame v našom obchode aj v budúcnosti.

Tím Nový nábytok

• príjemná komunikácia od objednávky až ku dodaniu

Reakcia obchodu novynabytok.sk

vybrali ste si v našom eshope jedálenský stôl Solus vo farbe dreva dub sonoma a sme veľmi radi, že ste spokojní.
    Ďakujeme za ocenenie práce nášho tímu, tešíme sa, že sme mohli poradiť a pomôcť.
    Budeme radi ak náš obchod navštívite aj v budúcnosti a odporučíte aj svojím známym.

Tím Nový nábytok

• Spokojna som s rychlym vybavenim objednavky a tiez s komunikaciou a ustretovostou.

Reakcia obchodu novynabytok.sk

ďakujeme za výbornú správu. Veľmi sa tešíme, že ste s nákupom v našom obchode spokojná.
    Budeme radi, ak náš obchod odporučíte aj svojím známym a priateľom.